Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Монтаж ліфта

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

 Монтаж ліфтів в Україні – один із важливих напрямків діяльності нашої компанії. Ми також займаємося сервісним та технічним обслуговуванням ліфтового обладнання, яке було куплено у нас. Ви можете впевнено довірити монтаж ліфтового обладнання спеціалістам нашої компанії. Монтаж ліфта  Всі монтажні роботи виконуються досвідченими та кваліфікованими фахівцями, які мають відповідну освіту та навички. Наші майстри мають усі необхідні ліцензії та сертифікати на проведення настановних робіт. Ми маємо велику матеріально-технічну базу, тому здатні виконати монтаж ліфтів будь-якої складності – починаючи від невеликих та негабаритних кабін для приватних будинків, закінчуючи великими підйомними системами всередині промислових будівель.

Монтаж ліфтового обладнання – особливості

Встановлення ліфтів в Україні силами нашої компанії виконується під ключ. Це означає, що всі робочі етапи будуть виконані нашими фахівцями. Вам потрібно буде зробити замовлення, здійснити оплату і через обумовлений час почати безпосереднє використання ліфтового обладнання. Наші спеціалісти виконують повний супровід робочого процесу:
 1. Допомога у виборі ліфтового обладнання для конкретного об’єкта.
 2. Підготовка проектної документації, розробка схем та планів.
 3. Узгодження проведення монтажних робіт у контролюючих органах (якщо необхідно).
 4. Встановлення з урахуванням усіх особливостей об’єкта.
 5. Введення ліфтового обладнання в експлуатацію.
 6. Виконання пуско-налагоджувальних робіт.
Установка ліфта  Ми спеціалізуємося не тільки на установці готових підйомних агрегатів, але також на ремонті, модернізації ліфтових систем, заміні зношених деталей, оновленні внутрішніх елементів кабіни, удосконаленні елементів безпеки та управління, технічному та сервісному обслуговуванні.

Які ліфти ми можемо встановити?

Вартість монтажу ліфта фахівцями нашої компанії залежатиме від кількох факторів. Один із основних – тип обладнання. Нами здійснюється встановлення наступних моделей:
 • Пасажирські
 • Автомобільні
 • Вантажні
 • Котеджні
 • Малі вантажні
 • Лікарняні
 • Гідравлічні
 • Вантажні підйомники
 • І інші
Монтаж ліфтового обладнанняПереваги співпраці з нами Наша компанія пропонує розумні ціни на монтаж ліфтів, незалежно від типу встановлюваного агрегату та особливостей об’єкта. Ми недорого надаємо послуги, пов’язані з модернізацією обладнання та удосконаленням його окремих систем. До наших основних переваг можна віднести:
 • Ми маємо багатий досвід у цій сфері, наші фахівці – це кваліфіковані співробітники з відповідною освітою та навичками.
 • У нас є всі необхідні дозволи та сертифікати на монтаж такого типу.
 • Під час встановлення ліфтових систем використовуються тільки перевірені високоякісні матеріали та сучасні інструменти, що дозволяє точно зробити всі необхідні налаштування.
 • Ми обов’язково проконсультуємо вас з усіх питань, пов’язаних з монтажем.

Установка ліфтового обладнання width=Як оформити замовлення на монтаж ліфтів в Україні?

Якщо вам необхідний монтаж ліфтів за вигідною ціною, то зробити відповідне замовлення ви можете в нашій компанії, або просто зателефонуйте нам, напишіть на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті – все інше, за нами.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення