ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Демонтаж ліфтів

Демонтаж ліфтів Демонтаж ліфтів – це одна з послуг, до якої доводиться вдаватися рано чи пізно багатьом людям. Це дуже складна та специфічна робота, що виконується з ліфтовими механізмами, що відрізняються величезним терміном експлуатації.

Якщо конструкція застаріла, а її капітальний ремонт є нераціональним, простіше демонтувати обладнання та встановити нове. До речі, демонтаж також може мати на увазі часткову реставрацію об’єкта, залежно від його стану.

Демонтаж ліфтових шахт, демонтаж ліфтового обладнання – це поняття, які не з чуток знайомі нашим фахівцям. Перед тим, як виконати роботу, ми знайомимося з тим, за якою технологією виконувалася установка конструкції, і надалі орієнтуємось на один із трьох базових варіантів демонтажу.

Демонтаж ліфтового обладнання Пам’ятайте, що проведення такої роботи можливе лише експертами з чималим досвідом у цій сфері. А ціна на демонтаж ліфтів залежатиме як від методу роботи, що використовується, від її складності в цілому, так і від рівня складності самої конструкції. Фахівці нашої компанії мають у своєму арсеналі всі необхідні інструменти для того, щоб провести роботу максимально якісно, безпечно, швидко.

Ми зможемо провести демонтаж ліфта, не завдаючи шкоди обладнанню, яке може бути поруч. Щодо проведення роботи, то попередньо ми оглядаємо місце демонтажу, вивчаємо всю наявну документацію, а робота проводиться колективом перевірених майстрів.

Якщо є потреба, співробітники нашої компанії відразу після проведення демонтажу можуть встановити нову конструкцію, яка була обрана разом із замовником. Ціна на проведення нами роботи буде доступною, а своєчасне звернення за виконанням такої процедури допоможе уникнути маси неприємностей.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити