Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Вантажні ліфти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Вантажний ліфт Для транспортування вантажів вище першого поверху використовують вантажний ліфт або підйомник. Підйомні пристрої подібного призначення можуть переміщатися прямою або похилою вертикальною площиною. У компанії «VIP Lift» з великої різноманітності модифікацій можна підібрати ліфтове обладнання, яке підходитиме замовнику за всіма характеристиками, а також і за типом установки (всередині або зовні будівлі). Потребу монтажу ліфта, призначеного для переміщення вантажів по вертикалі, відчувають виробничі підприємства та заклади громадського харчування, торгові організації та громадські установи.

Види вантажних ліфтів

На сьогоднішній день існує кілька основних видів підйомників, які, залежно від вантажопідйомності, можна умовно поділити на:

  • великі вантажні ліфти вантажопідйомністю від 1650 до 2500 кг;
  • малі вантажні ліфти вантажопідйомністю від 100 до 300 кг;
  • сервісні вантажні ліфти вантажопідйомністю до 100 кг.

Розглянемо докладніше кожен тип вантажного ліфта, загостривши увагу об’єктивних перевагах і основний сфері їх використання.

Великі вантажні ліфтиВеликі вантажні ліфти

Такі моделі ліфтів найчастіше використовуються для підйому важких вантажів у складських комплексах, торгових центрах та на промислових підприємствах. Наприклад, їх використовують для переміщення автомобілів та спецтехніки, різних верстатів та великогабаритного обладнання, контейнерів. Від звичайних ліфтів вони відрізняються більш простим дизайном кабіни, збільшеною вантажопідйомністю та наявністю спеціальних дверей, які дозволяють знизити до мінімуму ризик пошкодження вантажу. Застосування цих ліфтів дозволяє суттєво полегшити процес навантаження/вивантаження вантажу, що перевозиться.

Малі вантажні ліфтиМалі вантажні ліфти

Ці ліфти відрізняються компактністю, малим споживанням енергії, безшумністю та простотою експлуатації. Як правило, їх використовують у магазинах та торгових комплексах, на складах та базах, у медичних закладах та громадських бібліотеках. Встановивши такий ліфт, можна забезпечити швидке та комфортне транспортування невеликого вантажу. Безперечною перевагою є відсутність необхідності реєстрації у відповідних органах нагляду, які виконують обов’язкову сертифікацію вантажних ліфтів.

Сервісні вантажні ліфти

Цей клас вантажних ліфтів знайшов широке застосування в ресторанах, їдальнях, кафе, харчоблоках. Крім цього, такі ліфти часто використовують у готелях, великих офісах і навіть у приватних котеджах. Вони ідеально підходять для того, щоб оперативно доставити пошту до робочого кабінету або підняти тацю з їжею з кухні до спальні.

Сервісні вантажні ліфти
При виборі вантажного ліфта необхідно враховувати такі параметри:

  • вантажопідйомність;
  • висота підйому вантажу;
  • габаритні розміри кабіни або майданчика;
  • умови експлуатації;
  • інтенсивність робіт.

Чим відрізняється вантажний ліфт від витягу

Щоб не плутати поняття «вантажний ліфт» та «вантажний витяг», розглянемо деякі принципові відмінності між цими підйомними механізмами. У той час, як власник першого з них повинен мати документ, що свідчить про реєстрацію підйомного вантажного пристрою, для повноцінної експлуатації іншого потрібен лише певний сертифікат відповідності. Ліфт для перевезення габаритних вантажів часто повинен керуватися провідником за допомогою пульта, розміщеного всередині кабіни. Підйомник може пересуватися в потрібному напрямку тільки при натисканні кнопки на зовнішній його панелі. Цей пристрій жодною мірою не можна використовувати для перевезення людей між поверхами. Існує ще одна велика відмінність між вантажним ліфтом і підйомником – більш висока ціна першого.

Особливості встановлення вантажних ліфтів у житлових будинках

VIP Lift займається поставками різноманітних видів ліфтового обладнання. Кваліфікованими спеціалістами виконуються роботи високої якості щодо встановлення вантажних пристроїв у приміщення, що належать до певної сфери бізнесу. У той же час висока актуальність високоякісного монтажу вантажопасажирських ліфтів та житлові будівлі. Ці підйомно-транспортні пристрої, пристосовані для перевезення не тільки вантажів, а й людей, поєднують у собі характеристики вантажного піді пасажирського ліфта.

Вантажопасажирське підйомне обладнання характеризується збільшеною площею та посиленою рамою кабіни, внутрішня поверхня якої оброблена антивандальним лакофарбовим покриттям. До того ж двері таких ліфтів досить міцні за рахунок посилення їхнього каркасу та інших елементів. При замовленні у «VIP Lift» необхідного обладнання для швидкого переміщення вантажів і людей між рівнями багатоповерхової будівлі ви отримуєте прості в експлуатації, надійні та безпечні пристрої, що мають також високу ефективність у роботі та енергозбереженні.

Якщо Ви хочете встановити або купити вантажний ліфт в Одесі або іншому місті України, звертайтесь за телефонами:   (048) ‎789-30 -60  або електронною поштою: info@viplift.com.ua.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення