Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Панорамні ліфти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Компанія VIP Lift пропонує надійні панорамні ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як панорамні ліфти. Ми відзначаємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

ЗАКАЗАТИ ПАНОРАМНІ ЛІФТИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:

Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку

"Панорамні

Панорамний ліфт додасть вашому будинку престижу, стилю та шику. Крім того, панорамні ліфти часто використовуються в торгових центрах. Дослідження показали, що присутність такого ліфту в будівлі збільшує кількість продажів за рахунок того, що покупець зі скляної кабіни бачить магазини, які потім відвідує і робить покупки. При цьому ціна панорамного ліфта практично не відрізняється від звичайних пасажирських із аналогічними характеристиками.

Переваги панорамних ліфтів

Ускляних панорамних ліфтів є незаперечні переваги в порівнянні зі звичайними ліфтами. Так, вони займають дуже мало місця як усередині будинку, так і в торговому центрі. Якщо будинок вже збудований, а потреба в ліфті тільки з’явилася, то його можна прибудувати зовні, що зробить поїздку ще більш незабутньою. Також, прекрасний вид, що відкривається з кабіни ліфта людині, яка здійснює поїздку, здатна подарувати гарний настрій і позбавити страху замкнутих просторів. Шикарне внутрішнє оздоблення ліфта тішить око і залишається у пам’яті людини назавжди.

Характеристики панорамних ліфтів

Всі дизайнери та архітектори стверджують, що скляні панорамні ліфти відрізняються своєю унікальною розробкою та призначенням. Адже вони створені для того, щоб людина, яка перебуває в ньому, отримувала задоволення від поїздки. Також панорамні ліфти надають надзвичайної витонченості художньому оформленню будівлі за рахунок краси в русі.

Панорамні ліфти бувають електроприводними та з гідравлічним приводом. Спеціальна документація підтверджує надійність обладнання ліфта. Панорамні котеджні ліфти мають швидкість переміщення від 0,2 метра в секунду, а їхня вантажопідйомність становить від 240 кг. У панорамному ліфті можна встановити додатковий функціонал: систему опалення, вентиляцію, освітлення та відеоспостереження.

Види панорамних ліфтів

Ціна панорамних ліфтів

  • Панормні ліфти Отіс
  • Панорамні ліфти Kone та ін.

Конструкція панорамних ліфтів може бути будь-якою: прямокутною, напівкруглою, круглою, трапецієподібною та ін. Для отримання максимального огляду та відчуття просторості, для оформлення кабіни панорамних ліфтів клієнтами часто запитуються скляні панелі “від підлоги до стелі”, які запечатуються безпосередньо в платформу кабіни ліфта та його стелю, і можуть доповнюватися, наприклад, декоративною обробкою з полірованої латуні або нержавіючої сталі. .

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення