ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Панорамні ліфти

Компанія VIP Lift пропонує надійні панорамні ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як панорамні ліфти. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом.

ЗАМОВЛЯТИ ПАНОРАМНІ ЛІФТИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Кращі терміни та ціни
Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку.
Панорамний ліфт

Панорамний ліфт останнім часом головною деталлю будинків, власники яких хочуть, щоб їхнє житло залишило незабутнє враження на відвідувачів. Монтаж ліфта такого типу – це блискуче та вишукане рішення в архітектурі будинку, яке не залишиться непоміченим ні для кого.

Панорамний ліфт додасть вашому будинку престижу, стилю та шику. Крім того, панорамні ліфти часто використовуються в торгових центрах. Дослідження показали, що присутність такого ліфта в будівлі збільшує кількість продажів за рахунок того, що покупець зі скляної кабіни бачить магазини, які потім відвідує і робить покупки. При цьому ціна панорамного ліфта практично не відрізняється від звичайних пасажирських з аналогічними характеристиками.

Переваги панорамних ліфтів
Скляні панорамні ліфти мають незаперечні переваги в порівнянні зі звичайними ліфтами. Так, вони займають дуже мало місця як усередині будинку, так і в торговому центрі. Якщо будинок уже збудований, а потреба в ліфті тільки з’явилася, то його можна прилаштувати зовні, що зробить поїздку ще більш незабутньою. Також, чудовий вигляд, що відкривається з кабіни ліфта людині, яка здійснює поїздку, здатна подарувати гарний настрій і позбавити страху замкнутих просторів. Шикарне внутрішнє оздоблення ліфта тішить око і залишається в пам’яті людини назавжди.

Характеристики панорамних ліфтів
Всі дизайнери та архітектори стверджують, що скляні панорамні ліфти відрізняються своєю унікальною розробкою та призначенням. Адже вони створені для того, щоб людина, яка перебуває в ньому, отримувала задоволення від поїздки. Також панорамні ліфти надають дивовижної витонченості художньому оформленню будівлі за рахунок краси в русі.

Панорамні ліфти бувають електроприводними та з гідравлічним приводом. Спеціальна документація підтверджує надійність обладнання ліфта. Панорамні котеджні ліфти мають швидкість переміщення від 0,2 метра в секунду, а їхня вантажопідйомність становить від 240 кг. У панорамному ліфті можна встановити додатковий функціонал: систему опалення, вентиляцію, освітлення та відеоспостереження.

Види панорамних ліфтів
Види панорамних ліфтів

Зовнішній вигляд скляного панорамного ліфта зазвичай проектується, відштовхуючись від особливих побажань замовника. Розміри панорамного ліфта вибираються за бажанням замовника, як і висота скляних панелей та ширина оглядової кабіни. Панорамні ліфти можна обробити нержавіючою сталлю, вогнестійким пластиком, полірованою латунню та алюмінієм під золото.
Проектувальники пропонують можливість освітлення як від одиничних джерел, так і розсіяним світлом.
Професійний дизайнер здатний створити справжній шедевр, який додасть вашому будинку красу та неповторність.

Панорамний ліфт може бути обладнаний на індивідуальне замовлення, наприклад, як інвалідний ліфт.

Конструкція панорамних ліфтів може бути будь-якою: прямокутною, напівкруглою, круглою, трапецієподібною та ін. Скляні ліфти дають величезну свободу дизайнерам та власникам будівлі у реалізації своїх задумів. Для отримання максимального огляду та відчуття просторості, для оформлення кабіни панорамних ліфтів клієнтами часто запитуються скляні панелі «від підлоги до стелі», які запечатуються безпосередньо в платформу кабіни ліфта та його стелю, і можуть доповнюватися, наприклад, декоративною обробкою з полірованої латуні або нержавіючої сталі. .

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити