ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Диспетчеризація ліфтів

Для нормальної роботи ліфта та безпеки пасажирів украй важлива диспетчеризація. Завдяки їй пасажири ліфта можуть швидко та оперативно повідомляти диспетчерську службу про всі поломки та несправності в роботі.

Диспетчеризація Компанія VIP Lift надає послугу диспетчеризації будь-яких ліфтів. Крім того, ми гарантуємо постійний контроль над роботою ліфтів та швидке реагування на несправності.

Наявність диспетчерської, а також кнопки зв’язку з диспетчерської в ліфті, що працює, — це запорука того, що вся профілактична робота проводиться вчасно, а оперативна допомога буде дійсно швидкою.

Для цього наші співробітники використовують апаратуру спеціального призначення, яка вже пройшла апробацію та випробування у реальних умовах. Цю апаратуру можна монтувати в будь-яких будинках: комерційних, громадських та житлових.

А для того, щоб надходження, обробка та подальша передача інформації відбувалися безпроблемно, використовуються надійні передавачі. Вони встановлюються у кабіні ліфта. Їх зовнішній вигляд може бути різним — це залежить від того, які дані обробляються диспетчером.

Для того, щоб ми могли якісно працювати, ми приділяємо чимало уваги саме диспетчеризації. А саме якості та швидкості сигналів, які повідомляють нам про проблеми, несправності та збої в роботі обладнання, яке встановлено на дільниці, що обслуговується.

На час надання послуги з диспетчеризації ми стежимо за станом ліфта і всього ліфтового обладнання. Але для цього клієнт має надати нам повний доступ до шахти, ліфтерної та інших приміщень, що стосуються роботи та обслуговування ліфта. Тільки за виконання цих умов системи диспетчеризації створюють повну базу інформації про оптимальні режими функціонування ліфтів. Завдяки їй стає можливим проводити аналіз стану ліфта. Це робиться для того, щоби вчасно проводити профілактичні роботи. По-перше, це дешевше, ніж капітальний ремонт. А по-друге, мешканці будинку не страждають від того, що ліфт не працює.

Будова система диспетчеризації ліфтів

Система, за допомогою якої здійснюється диспетчеризація ліфтів, складається з пристроїв, що виконують такі функції:
• захист диспетчерського обладнання від неправильного підключення до електричної мережі;
• захист електричного підйомного пристрою від перегріву електродвигуна;
• контроль за швидкістю руху підйомника;
• забезпечення безпеки ліфтового обладнання; • автоматичне виконання самодіагностики справної роботи диспетчерської системи;
• надання зв’язку з диспетчером.

Спостерігати стан ліфта можна з будь-якого диспетчерського пункту, де за рахунок підключення пульта по лініях зв’язку до спеціальних виходів, що представляють контрольні точки, відображається та аналізується потрібна інформація.

Диспетчеризація ліфтів Процес диспетчеризації ліфтів
Після звернення до компанії VIP Lift щодо надання послуги з диспетчеризації ліфтів професійні майстри виїжджають на об’єкт та встановлюють відповідну систему. За рахунок функціонування спеціальних пристроїв у складі диспетчерського обладнання замовнику надається можливість на відстані керувати роботою вантажного або пасажирського ліфта. Асортимент систем диспетчеризації ліфтів досить широкий, тому фахівці допоможуть підібрати варіант, що найбільш підходить до існуючих умов. При цьому беруться до уваги особливості ліфтового обладнання, а також особисті переваги та фінансові можливості клієнта. У той же час будь-яка обрана система диспетчеризації ліфтів здатна надати можливість цілодобового спостереження за технічним станом та функціонуванням підйомного пристрою без потреби у послугах ліфтера.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити