ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Заміна ліфтів

Заміна ліфтів Заміна ліфтового обладнання провадиться, коли механізм відслужив своє. Рішення про заміну приймається в тому випадку, якщо модель, що використовується, застаріла, вимагає дорогого технічного обслуговування або зовсім не підлягає ремонту в результаті закінчення терміну експлуатації або дій вандалів. Заміна ліфтів включає безліч стадій, від проекту заміни ліфта до введення його в експлуатацію, і швидкість проведення робіт залежить від трьох основних факторів:

• Стан ліфтової шахти. Якщо кабіну, що вийшла з ладу, можна демонтувати та замінити на нову, то шахту, яка є частиною будівлі, – ні. За наявності суттєвих дефектів у шахті ліфта насамперед слід провести ремонтні роботи. Крім того, за бажанням замовника можуть бути змінені габарити ліфтової шахти, дверних отворів та машинного приміщення.
• Архітектура будівлі. Заміна ліфта в багатоквартирному будинку полегшується тим, що робота проводиться, як правило, з типовим плануванням, проте цій умові відповідають не всі будівлі. Заміна ліфтів у будівлі з оригінальною архітектурою за складністю може не поступатися установці нового ліфта і передбачає створення такого ж оригінального проекту.
• Наявність у проекті додаткових робіт та особливості їхнього виробництва. У випадках, коли проектом передбачено встановлення нетипового обладнання, саме цей фактор значно впливає на тривалість робіт.

Заміна ліфтового обладнання Заміна ліфта Вартість заміни ліфта також залежить від цих факторів, проте заощаджувати на цій дорогій процедурі не рекомендується. Технічним засобам властиво не тільки механічне, а й моральне старіння: наприклад, сучасні ліфти забезпечені програмним управлінням, плавнішим ходом та іншими перевагами, що роблять повсякденне життя комфортнішим. Установка сучасного ліфта дозволить протягом наступних 25 років користуватися зручним в експлуатації та технічному обслуговуванні механізмом.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити