Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Заміна ліфтів

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Заміна ліфтів   Заміна ліфтового обладнання проводиться, коли механізм відслужив своє. Рішення про заміну приймається в тому випадку, якщо модель, що використовується, застаріла, вимагає дорогого технічного обслуговування або зовсім не підлягає ремонту в результаті закінчення терміну експлуатації або дій вандалів. Заміна ліфтів включає безліч стадій, від проекту заміни ліфта до введення його в експлуатацію, і швидкість проведення робіт залежить від трьох основних факторів:

  • Стан ліфтової шахти. Якщо кабіну, що вийшла з ладу, можна демонтувати та замінити на нову, то шахту, яка є частиною будівлі, – ні. За наявності суттєвих дефектів у шахті ліфта насамперед слід провести ремонтні роботи. Крім того, за бажанням замовника можуть бути змінені габарити ліфтової шахти, дверних отворів та машинного приміщення.
  • Архітектура будівлі. Заміна ліфта в багатоквартирному будинку полегшується тим, що робота проводиться, як правило, з типовим плануванням, проте цій умові відповідають не всі будівлі. Заміна ліфтів у будівлі з оригінальною архітектурою за складністю може не поступатися установці нового ліфта і передбачає створення такого ж оригінального проекту.
  • Наявність у проекті додаткових робіт та особливості їх виробництва. У випадках, коли проектом передбачено встановлення нетипового обладнання, саме цей фактор значно впливає на тривалість робіт.

Заміна ліфта в Україні Заміна ліфтів в Одесі       Вартість заміни ліфта також залежить від цих факторів, проте економити на цій дорогій процедурі не рекомендується. Технічним засобам властиво не тільки механічне, а й моральне старіння: наприклад, сучасні ліфти забезпечені програмним управлінням, плавнішим ходом та іншими перевагами, що роблять повсякденне життя комфортнішим. Установка сучасного ліфта дозволить протягом наступних 25 років користуватися зручним в експлуатації та технічному обслуговуванні механізмом.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення