ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Лікарняні ліфти

Компанія «VIP Lift» пропонує надійні лікарняні ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проєктування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як ліфти для лікарень. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових стосунків з кожним клієнтом.

ЗАМОВЛЯТИ ЛІКАРНЯНІ ЛІФТИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проєкту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне і коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, що виникають, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Найкращі терміни та ціни
Найкращі терміни і ціни монтажу ліфтів на ринку.
Лікарняні ліфти призначені для перевезення лікарняних ліжок будь-якого розміру. У них передбачена необхідність місця для розміщення осіб, які супроводжують хворого. Лікарняні ліфти також можуть перевозити медичне обладнання.

Лікарняні ліфти

Ми виконуємо монтаж ліфтів для лікарень за доступними цінами в найкоротші терміни в Одесі та по всій Україні. Також за необхідності ми встановлюємо в лікарні ескалатори та підйомники для інвалідів.

Характеристики лікарняних ліфтів
• Високий ступінь надійності;
• Енергозбереження;
• Відсутність необхідності змащення і частого обслуговування;
• Відсутність машинного приміщення;
• Безшумність;
• Наявність телефонного зв’язку (можлива додаткова диспетчеризація ліфтів);
• Довговічність;
• Пріоритетний виклик кабіни на будь-який поверх;
• У разі відключення електрики – можливість прибуття на потрібний поверх і відкривання дверей.

Ліфти для лікарень

Лікарняні ліфти призначені для перевезення ліжок будь-якого розміру. У них передбачена необхідність місця для розміщення осіб, які супроводжують хворого. Такі ліфти також можуть перевозити медичне обладнання. У лікарнях ліфт розглядається як важлива і невід’ємна частина якісного медичного обслуговування.

Ліфт дає змогу транспортувати лежачого хворого на різних за шириною засобах транспортування. Лікарняний ліфт будь-якої модифікації неодмінно повинен повністю відповідати вимогам до безпеки та інтенсивності експлуатації, саме такі лікарняні ліфти ми пропонуємо своїм клієнтам.

Існують певні правила, які передбачають обов’язкове оснащення медичних установ спеціальним видом ліфтового обладнання, призначеного для зручності та оперативності перевезення хворих між поверхами. Серед широкого асортименту продукції, що випускається підприємствами ліфтобудівної галузі, значиться і лікарняний ліфт. Спеціально розроблений під потреби лікувальних установ підйомно-транспортний пристрій можна замовити в компанії «VIP Lift», яка славиться на ринку зразковою якістю послуг, що надаються, і високим рівнем професіоналізму кваліфікованих фахівців.

Актуальність лікарняних ліфтів
Потреба в оснащенні лікувальних установ лікарняними ліфтами досить висока. Це пов’язано не тільки з будівництвом нових медичних центрів, а й з необхідністю заміни ліфтового обладнання в будівлях, побудованих ще в минулому столітті, яке вже відслужило свій термін. У той час як для інших об’єктів нерухомості вихід з ладу підйомного пристрою не належить до дуже вже критичних ситуацій, для медичних установ несправність, а тим паче повна бездіяльність ліфта може обернутися катастрофою. Це стосується як лікарень і поліклінік, госпіталів і пологових будинків, санаторіїв і будинків відпочинку для інвалідів, так і інших подібних закладів. Компанія «VIP Lift» поставляє і виконує монтаж різних підйомних пристроїв, включно з призначеними для громадського та особистого користування, а також спеціально спроектованими лікарняними ліфтами.

Лікарняні ліфти, що встановлюються компанією «VIP Lift», через свою специфічність мають характерні особливості, продиктовані вузькою спрямованістю використання. До цих пристроїв висуваються особливі вимоги як за конструкцією, так і за технічними характеристиками. Ми оснащуємо медичні установи найякіснішими, найбезпечнішими та найнадійнішими ліфтами. При цьому гарантуємо безвідмовність їхнього функціонування в абсолютно будь-яких умовах.

Переваги лікарняного ліфта
Наша компанія постачає підйомні пристрої для перевезення лежачих на візках хворих і пацієнтів у спеціальних кріслах. Ці ліфти вирізняються достатньою для розміщення медичного обладнання площею кабіни, плавністю руху, низьким рівнем вібрації, граничною точністю зупинки кабіни. Крім того, компанія «VIP Lift» допомагає розв’язувати задачу виняткової важливості, а саме підтримання працездатності та зручності експлуатації ліфта, здатного задовольнити потреби медичного персоналу та пацієнтів лікувального закладу.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити