ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Підйомники для інвалідів

Наша компанія займається постачанням підйомних платформ для інвалідів, підйомників для транспортування людей з обмеженими можливостями у кріслі-колясці, техніки для фізично ослаблених осіб.

Ліфти та підйомники для інвалідів

Інвалідні підйомники можуть використовуватися в об’єктах різного функціонального призначення та відмінно вписуються в конструкцію та інтер’єр тієї чи іншої будівлі. Так, ліфтове обладнання та техніка може встановлюватися у промислових та житлових спорудах та будинках з перепадом рівня статі на шляху пересування осіб з обмеженими можливостями. Всі пропоновані моделі бюджетні, тому на купівлю та монтаж обладнання не знадобляться великих фінансових коштів, а встановлення ліфтів для інвалідів у будівлі значно спростить життя людям з обмеженими можливостями.

Компанія «VIP Lift» пропонує послуги обслуговування, заміни та встановлення підйомних платформ із похилим та вертикальним переміщенням усередині або зовні об’єкта (навіть у разі необхідної спеціальної шахти) за доступними цінами.

Вартість ліфтів для інвалідів
Вартість витягів та ліфтів для інвалідів залежить від виду та модифікації.

Для отримання більш точної інформації ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті або залишити заявку через веб-форму зворотного зв’язку. Наші фахівці готові виїхати на об’єкт для детальної оцінки обсягу робіт.

Для людей, які волею долі опинилися в інвалідному візку, сходинки є перешкодою у повсякденних пересуваннях. І завдання будь-якого суспільства полягає в тому, щоб створити для таких людей безбар’єрне середовище. Для цього сьогодні робиться чимало: проводиться монтаж спеціальних ліфтів, встановлюються пандуси до магазинів, аптек, різних організацій.

Завдяки таким пристосуванням люди з обмеженими фізичними можливостями можуть відвідувати установи, до яких раніше для них вхід був утруднений. Там, де встановити пандус неможливо, слід використовувати ліфти для інвалідів, найбільш поширеними видами яких є:

• вертикальні витяги;
• похилі (сходові) ліфти. Вертикальні інвалідні ліфти
Інвалідні ліфти

Головною функцією вертикального витягу є підняття людини, що відноситься до маломобільної групи. Такі ліфти для інвалідів на вигляд нагадують вантажні ліфти. Вони встановлюються там, де необхідно здійснити переміщення інвалідів із поверху на поверх.

Вертикальні підйомники поділяються на:
• ліфти без шахтного огородження; • ліфти з шахтною огорожею. Перші актуальні, коли потрібна висота підйому не перевищує 2 метрів за необхідності двох зупинок. Коли ж висота досягає відстані до 12,5 метрів, проводиться монтаж ліфтів із шахтною огорожею.

Зазвичай підйомники такого типу не мають стін та даху. Вони є майданчиком з поручнями. Вертикальні ліфти дуже зручні, у них все продумано до дрібниць. Вони безпечні та піднімаються та знижуються з мінімальною швидкістю. Ліфти цієї категорії оснащені великими кнопками керування з підсвічуванням. Щоб полегшити управління ліфтом для людей з вадами зору, на кнопки нанесені позначення за допомогою шрифту Брайля. Такі платформи пересуваються практично без шуму, вони дуже комфортні, а завдяки простій конструкції монтаж ліфтів нескладно. Похилі підйомники
Похили підйомники

Ліфти цього типу призначені для подолання особами з обмеженими фізичними можливостями такої частої перешкоди, як сходи. Є платформою, обладнаною спеціальними тримачами для інвалідних візків. Ця платформа пересувається напрямними, які можуть бути як прямими, так і вигнутими – в залежності від заданої відстані. Тобто траєкторія, якою вони рухаються, може бути прямою або вигнутою.

Похилі витяги, призначені для інвалідів, не потребують великого простору для встановлення. Вони можуть бути монтовані всередині та зовні будівлі. У разі місце установки має бути обов’язково захищене навісом. Кріпляться зазвичай до стіни або до сходів за допомогою стійк, що самонесуть. Часто такі ліфти укомплектовані додатковим сидінням. Однією з головних переваг цього типу витягом є відсутність обмежень у висоті. Вони комфортні і, як і вертикальні, практично безшумні. Ці пристосування значно сприяють безбар’єрному пересуванню людей з обмеженими можливостями, що є метою встановлення ліфтів для інвалідів та різних маломобільних категорій громадян.
Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити