ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Ескалатори

Компания «VIP Lift» предлагает купить надежные эскалаторы от ведущих мировых брендов по выгодной цене. Также мы оказываем высококачественные услуги по проектированию, монтажу и техническому обслуживанию такого оборудования, как эскалаторы. «VIP Lift» — эксперт №1 на рынке подъемного оборудования. Мы отличаемся ответственным подходом к работе, нацеленностью на построение долгосрочных отношений с каждым клиентом.

Для получения более точной информации вы можете связаться с нами по телефонам, которые указанные на сайте или оставить заявку через веб-форму обратной связи. Наши специалисты готовы выехать на объект для детальной оценки объема работ.

ЗАКАЗЫВАТЬ ЭСКАЛАТОРЫ В НАШЕЙ КОМПАНИИ УДОБНО И ВЫГОДНО ПОСКОЛЬКУ:
Результат
Результат, полностью соответствующий договору, проекту и/или техническому заданию.
Информирование
Полное и корректное информирование о ходе выполнения стадий монтажа.
Решение вопросов
Оперативное решение всех возникающих вопросов, присутствие на связи в режиме 24/7.
Лучшие сроки и цены
Лучшие сроки и цены монтажа лифтов на рынке.
Для розвантаження сходових шляхів і ефективного переміщення людей між поверхами найпрактичніше застосовувати ескалатори – замкнуту конвеєрну стрічку, що безперервно рухається у вертикальній площині. Також для цього часто використовують траволатор. Ці пристрої дуже економічні, розраховані на великі навантаження (до 9000 чоловік на годину), і при вугіллі нахилу від 30 до 35 градусів можуть переміщати пасажиропотік на висоту до 6-7,5 метрів зі швидкістю близько 0,5 м/с. >
Ескалатори

VIP Lift постачає ескалатори з висотою підйому від 1,5 до 10 метрів і кутом нахилу від 30 до 35 градусів. Нами здійснюється встановлення ліфтів та ескалаторів торгових марок KOYO, Thyssen, OTIS, KONE. Всі ескалатори, які ми пропонуємо, мають функцію плавного запуску та гальмування, а також сучасну систему економії енергії за відсутності пасажирів на ескалаторі.

Нещодавно ескалатори здавалися нам дивовижною новинкою, яку можна було зустріти тільки на станціях метро. Але за останнє десятиліття зручність та комфорт траволаторів зробили їх настільки популярними, що сьогодні кожен торгово-розважальний центр, вокзал та аеропорт обладнані одним чи кількома витягами. Їхня затребуваність не випадкова: купити ескалатор — доступний і безпечний спосіб швидко перемістити великий потік пасажирів на інший рівень будівлі.

Останні технічні розробки зробили ескалатори справжнім дивом інженерної думки. Безшумний процес роботи, відсутність вібрації та дивовижна плавність ходу гарантують комфорт під час поїздки. Інноваційні технології дозволяють суттєво знизити витрати електроенергії та економити на регулярному обслуговуванні траволатора. Інтелектуальні можливості управління швидкістю руху, сучасні системи м’якого старту та стопу, якісне обладнання від надійних постачальників — все це допомагає уповільнити природне зношування конвеєра та суттєво продовжити термін його роботи.

Купити ескалатор у VIP Lift

Компанія «VIP Lift» займається постачанням, встановленням та обслуговуванням ескалаторів від виробників зі світовим ім’ям. Багатий досвід роботи та професійно навчені співробітники – гарантія якості послуг, що надаються. Ми постійно вдосконалюємо технології своєї роботи, щоб залишатися для своїх клієнтів найкращою компанією у сфері підйомного обладнання. Вигідні ціни та відповідальний підхід до кожного замовника стануть приємним доповненням до незмінно високої якості наших ескалаторів.

Існують дві категорії ескалаторів — тунельні та поверхові. Тунельні найчастіше застосовують на станціях метро. Вони відрізняються великою протяжністю, підвищеними вимогами до міцності обладнання та гальмівної системи, а тому мають чималу вартість. У торговельно-розважальних центрах, аеропортах та адміністративних установах популярні поверхові траволатори. Висока надійність, низьке споживання електроенергії, компактність та безшумна робота роблять пасажирські конвеєри найкращим вибором для більшості торгових та ділових об’єктів.

Що купити: ескалатор чи ліфт?

Який підйомний засіб вибрати – ліфт чи ескалатор? Пасажирський конвеєр має низку переваг перед традиційними ліфтами:

• велика пропускна спроможність;
• безперервність роботи;
• швидкий монтаж;
• можливість використання як сходи за відсутності електроенергії.

Безумовно, якщо цей винахід і недоліки. До них відноситься висока вартість обладнання, необхідність пересадки пасажирів між поверхами та велика площа, яка потрібна для встановлення техніки. Якщо ви сумніваєтеся, що купити — ескалатор або ліфт, менеджери «VIP Lift» з радістю проконсультують вас з усіх питань.

Варіанти обробки ескалатора
Ескалатори 2

Ескалатор не повинен вибиватися із загальної стилістики об’єкта, тому ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітність матеріалів для оздоблення. Цікаві варіанти зовнішнього оформлення дозволять зробити пасажирський конвеєр не механізмом, що заважає, а прикрасою вашого приміщення. Серед широкого асортименту завжди можна підібрати варіант обробки, оптимальний для конкретної будівлі.

Так, для облицювання використовується пластик, нержавіюча сталь або сталеві листи із порошковим покриттям. Балюстрада ескалатора оформляється сталлю, ламінованими панелями або склом – прозорим та тонованим. Ефектне підсвічування балюстради надає об’єкту святкового настрою. При покупці ескалатора не варто забувати про підсвічування фартуха та зазору між сходами. Цей елемент несе не лише декоративну функцію, а й створює додаткову безпеку та комфорт пасажирів.

Грамотно вироблена установка відіграє велику роль у безпеці використання та термін служби встановленого ескалатора. У нашій фірмі працюють професіонали своєї справи, які мають досвід у встановленні, демонтажі та ремонті траволаторів та ескалаторів. Швидке та всеосяжне сервісне обслуговування стане гарантією вашого спокою. Телефонуйте у VIP Lift, щоб купити ескалатор для своєї офісної будівлі або торгового центру.

Також ми займаємося ремонтом та заміною ліфтів ескалаторів, що вийшли з ладу.
Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити