ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Траволатори

Компанія VIP Lift пропонує надійні траволатори від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, обслуговування та монтажу траволаторів. VIP Lift – експерт №1 на ринку підйомного обладнання. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом.

Для отримання більш точної інформації ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті або залишити заявку через веб-форму зворотного зв’язку. Наші фахівці готові виїхати на об’єкт для детальної оцінки обсягу робіт.

ЗАМОВЛЯТИ ТРАВОЛАТОРИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Кращі терміни та ціни
Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку.
Траволатори

Траволатор становить альтернативу ескалатору. Це безступінчаста конвеєрна стрічка для переміщення пасажиропотоку та вантажів як у вертикальній, так і горизонтальній площині.

Такі вантажні підйомники знаходять застосування в місцях, де пасажиропотік не дуже великий і незамінні при обслуговуванні пасажирів з вантажними візками, інвалідними або дитячими візками між різними поверхами будівель. За тих же характеристик, що й у ескалаторів, лише кути нахилу мають відмінність і становлять приблизно 10-12 градусів при висоті переміщення до 15 метрів. Встановлення та монтаж траволаторів обходиться дешевше, ніж ескалаторів. Щоб купити траволатор, вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або відправити заявку на сайт.

Компанія «VIP Lift» пропонує монтаж, постачання, заміну та ремонт траволаторів європейського та китайського виробництва. Наші спеціалісти в короткий термін встановлять траволатори KOYO, Thyssen, OTIS та KONE. Всі пропоновані нами траволатори виготовлені за високими стандартами якості, закладений ресурс роботи становить 25 років за своєчасного технічного обслуговування.

Ми поставляємо траволатори з висотою підйому від 1,5 до 5 метрів та кутом нахилу від 10 до 12 градусів. Всі пропоновані нами траволатори мають функцію плавного запуску та гальмування, а також сучасну систему економії енергії за відсутності пасажирів на траволаторі.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити