Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Траволатори

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Компанія VIP Lift пропонує надійні траволатори від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, обслуговування та монтажу траволаторів. VIP Lift – експерт №1 на ринку підйомного обладнання. Ми відзначаємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

або заповніть форму нижче.

ЗАМОВЛЯТИ ТРАВОЛАТОРИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ПОСКІЛЬКУ:

Разделитель
Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договіру, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу траволатора на ринку

  Траволатор Траволатор складає альтернативу ескалатору. Це безступінчаста конвеєрна стрічка для переміщення пасажиропотоку та вантажів як у вертикальній, так і горизонтальній площині.

Такі вантажні підйомники знаходять застосування в місцях, де пасажиропотік не дуже великий і незамінні при обслуговуванні пасажирів з вантажними візками, інвалідними або дитячими візками між різними поверхами будівель. За тих же характеристик, що й у ескалаторів, лише кути нахилу мають відмінність і становлять приблизно 10-12 градусів при висоті переміщення до 15 метрів. Установка та монтаж траволаторів коштує дешевше, ніж ескалаторів. Щоб купити траволатор, вам достатньо зателефонувати до нашого менеджера або відправити заявку на сайт.

Компанія «VIP Lift» пропонує монтаж, постачання, заміну та ремонт траволаторів європейського та китайського виробництва. Наші фахівці за короткий термін встановлять траволатори KOYO, Thyssen, OTIS та KONE. Усі пропоновані нами траволатори виготовлені за високими стандартами якості, закладений ресурс роботи становить 25 років за своєчасного технічного обслуговування.

Ми поставляємо траволатори з висотою підйому від 1,5 до 5 метрів та кутом нахилу від 10 до 12 градусів. Всі пропоновані нами траволатори мають функцію плавного запуску та гальмування, а також сучасну систему економії енергії за відсутності пасажирів на траволаторі.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення