ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Технічне обслуговування

Обслуговування ліфтів Гарантійне та сервісне обслуговування ліфтів в Україні є одним із основних напрямків діяльності компанії «VIP Lift». Будь-який ліфт – це складна технічна система, яка потребує регулярного ТО, заміни запчастин або профілактичних робіт, тому всі встановлені нами підйомники ми беремо на сервісне обслуговування. Також ми можемо здійснити ремонт або заміну вашого витягу з подальшим взяттям його на гарантію.

Ми в першу чергу робимо технічне обслуговування тих ліфтів, які встановлювали самі. Адже в цьому випадку ми точно знаємо про всі тонкощі проведених при встановленні робіт, про якість встановленого нами обладнання, норми його експлуатації, і це дозволяє нам швидко і якісно проводити роботи з модернізації. В даному випадку ми не відволікаємось на виправлення не своїх помилок, переробку чи доустановку. Все це дозволяє суттєво знизити ціни на технічне обслуговування ліфта.

Тому замовнику, який звертається до нас за допомогою у наданні цієї послуги, ми часто рекомендуємо допомогу ширшого профілю – часткове або повне переобладнання та в деяких випадках перевстановлення ліфтів. Справа в тому, що в основній компетенції нашої організації – встановлення ліфтового обладнання найкращих світових марок. З точки зору безпеки, зручності, комфорту та дизайну ми пропонуємо замовнику найвідповідніші для нього варіанти з монтажу або модернізації підйомного обладнання. Величезна кількість моделей ліфтів, що встановлюються нами, дозволить вибрати потрібне найвибагливішому клієнту.

Обслуговування ліфтового обладнання Якщо замовник вирішується на повну заміну ліфтового обладнання, то він, безсумнівно, набуває продукту вищої якості, сучаснішого. Крім того, ми можемо допомогти змінити щось, що не подобалося під час експлуатації колишніх ліфтів – наприклад, перенести їх в інше місце (виготовивши металокаркасні шахти), зробивши панорамними, поміняти дизайн чи принцип роботи. Ми раді взятися за будь-яку роботу, щоб Вам не було потрібно: змонтувати ліфт «під ключ», зробити унікальне оздоблення, поміняти дизайн кабіни або лише переобладнати ліфт.

До того ж клієнт отримує високоякісне технічне обслуговування всього ліфтового господарства та інструкції з правильної експлуатації ліфта, дотримуючись яких він може бути впевнений у довговічності роботи свого підйомника.

Таким чином, приміщення чи вся будівля може набути нового вигляду, а технічні проблеми з ліфтами автоматично вирішуються раз і назавжди, оскільки відповідальність за технічний бік питання у всьому, що стосується ліфтового обладнання, відтепер бере на себе наша фірма.

Тарифи на обслуговування ліфтів у компанії «VIP Lift»

Вартість робіт залежить від кількох факторів.

Насамперед, на ціну впливають особливості ліфтового господарства — розміри, складність обладнання тощо. Також вартість обумовлюється домовленостями про фронт та обсяги робіт, визначеними договором — наприклад, у разі об’ємного комплексного монтажу, технічне обслуговування може йти як бонус до основних робіт.

У разі окремої заявки, розцінки залежатимуть від ступеня зношеності витягу, наші фахівці оцінять чи дотримувалися норми та правила обслуговування; у будь-якому випадку ціна визначається індивідуально.

Для отримання більш точної інформації ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті або залишити заявку через веб-форму зворотного зв’язку. Наші спеціалісти готові виїхати на об’єкт для детальної оцінки обсягу робіт.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити