Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Обслуговування ліфтів

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Обслуговування ліфтів

 

Ми в першу чергу робимо технічне обслуговування тих ліфтів, які встановлювали самі. Адже в цьому випадку ми точно знаємо про всі тонкощі проведені при встановленні робіт, про якість встановленого нами обладнання, норми його експлуатації, і це дозволяє нам швидко і якісно проводити роботи з модернізації. В даному випадку ми не відволікаємось на виправлення не своїх помилок, переробку або доустановку. Все це дозволяє значно знизити ціни на технічне обслуговування ліфта.

Тому замовнику, який звертається до нас за допомогою в наданні цієї послуги, ми часто рекомендуємо допомогу ширшого профілю – часткове або повне переобладнання та в деяких випадках перевстановлення ліфтів. Справа в тому, що в основній компетенції нашої організації – встановлення ліфтового обладнання найкращих світових марок. З точки зору безпеки, зручності, комфорту та дизайну ми пропонуємо замовнику найкращі для нього варіанти з монтажу або модернізації підйомного обладнання. Величезна кількість моделей ліфтів, що встановлюються нами, дозволить вибрати потрібне найвибагливішому клієнту.

Якщо замовник вирішується на повну заміну ліфтового обладнання, він, безсумнівно, набуває продукт вищої якості, сучасніший. Крім того, ми можемо допомогти змінити щось, що не подобалося під час експлуатації колишніх ліфтів – наприклад, перенести їх в інше місце (виготовивши металокаркасні шахти), зробивши панорамними, поміняти дизайн чи принцип роботи. Ми раді взятися за будь-яку роботу, щоб Вам не потрібно: змонтувати ліфт «під ключ», зробити унікальне оздоблення, поміняти дизайн кабіни або тільки переобладнати ліфт.

Обслуговування ліфтового обладнання

Таким чином, приміщення або вся будівля може набути нового вигляду, а технічні проблеми з ліфтами автоматично вирішуються раз і назавжди, оскільки відповідальність за технічний бік питання в усьому, що стосується ліфтового обладнання, бере на себе наша фірма.

 

 

 

Тарифи на обслуговування ліфтів у компанії «VIP Lift»
Вартість робіт залежить від кількох факторів. Насамперед, на ціну впливають особливості ліфтового господарства – розміри, складність обладнання тощо. Також вартість обумовлюється домовленостями про фронт та обсяги робіт, визначеними договором — наприклад, у разі об’ємного комплексного монтажу, технічне обслуговування може йти як бонус до основних робіт. У разі окремої заявки, розцінки залежатимуть від ступеня зношеності витягу, наші фахівці оцінять чи дотримувалися норми та правила обслуговування; у разі ціна визначається індивідуально. Для уточнення інформації звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

або скористайтесь формою нижче.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення