Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Ліфтові шахти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Ліфтові шахти

Вся конструкція складається з трьох частин:

  • будівельної;
  • механічне обладнання;
  • електрообладнання. Існує два основних типи конструкцій: приставні та глухі. Глухі, як правило, встановлюються усередині споруд. Вони обгороджені з усіх чотирьох сторін і поміщені в глуху шахту.

Шахта для ліфта  Купити шахти ліфтів можна в компанії «VIP Lift». Це тип конструкції, який може встановлюватись із зовнішньої частини споруди. Подібні шахти можуть мати як суцільне, так і часткове загородження. Іноді їх виготовляють скляними. Конструкції, виготовлені із загартованого скла, називаються металокаркасними. Несучі елементи таких конструкцій кріпляться до стіни або несучої частини будівлі за допомогою спеціальних кронштейнів і балок. Такий тип ліфтових шахт у Москві особливо актуальний під час проведення робіт з реконструкції у старих будинках невеликої поверховості. Часто приставні моделі застосовують і для встановлення ліфтів у котеджах та заміських будинках.

Існує ще два основних типи, що відрізняються конструкційно один від одного. Це несучі та несучі. Несучі беруть він більшу частину навантаження, що виникає під час переміщення підйомника. Несучі більше використовуються як огороджувальний елемент, а всі навантаження, що виникають, розподіляються на окремі елементи будівлі.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення