ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Внутрішнє оздоблення ліфтів / Оздоблення ліфтових кабін

Оздоблення ліфтів Сучасний дизайн кабіни витягу дозволяє не тільки гармонійно вписати його в загальний інтер’єр будівлі, але й підвищити зручність та безпеку використання. До внутрішньої обробки ліфтів висуваються такі вимоги:

• пожежна безпека;
• екологічність;
• зносостійкість;
• надійність;
• антивандальна стійкість;
• пристосованість до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями (голосове інформування, поручні для інвалідів);
• естетичність.

Допомогти зі створенням обробки, яке підійде під усі вимоги та прослужить дуже довго, можуть співробітники компанії VIP Lift.

МАТЕРІАЛИ

Панелі для стін та підлоги підбираються з урахуванням специфіки використання підйомника та його типу. Наприклад, для вантажних кабін та систем, встановлених у місцях з високою прохідністю, використовують антивандальні панелі, що надійно захищають від пошкоджень.

До найпопулярніших матеріалів можна віднести:
• алюміній;
• скло;
• пластик;
• різні види сталі;
• дерево.

У люксових готелях або в приватних багатоповерхових котеджах можуть застосовуватися панелі з цінних порід дерева. В інших випадках при обробці деревиною найчастіше використовується шпон. Сталеві поверхні можуть фарбуватись у будь-якій гамі, включаючи імітацію бронзи, срібла, золота.

Особлива увага приділяється підлозі. Він повинен витримувати велике навантаження, інтенсивну механічну дію, при цьому надовго зберігати первісний вигляд і не створювати проблем зі збиранням. Важливо, щоб він не був слизьким навіть після миття.

ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ

Внутрішнє оздоблення ліфтів зазвичай повторює стиль інтер’єру будівлі; вона може бути виконана у класичних чи сучасних напрямках. До незамінних атрибутів, загальних для будь-яких кабін, можна віднести дзеркало, яке не лише прикрашає ліфт, а й візуально збільшує простір.

Важливу роль виконує освітлення: дозволяє вигідно підкреслити елементи оздоблення та створити приємну атмосферу. Плафони світильників можуть стати важливим декоративним елементом. У загальному стилі виконуються інформаційні табло та екрани, панелі керування, динаміки.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС!

Компанія «VIP Lift» пропонує послуги з обробки внутрішнього простору кабін та ліфтових порталів як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Використання високоякісних матеріалів, мінімальні терміни робіт та доступні ціни дозволяють виконати обробку кабіни ліфта в будь-якому стилі з урахуванням специфіки підйомника та його розташування в рамках будь-якого бюджету.Ви можете замовити індивідуальний дизайн ліфтової кабіни!
Ліфтова кабіна №1

Ліфтова кабіна №1

Ліфтова кабіна №2

Ліфтова кабіна №2

Ліфтова кабіна №3

Ліфтова кабіна №3

Ліфтова кабіна №4

Ліфтова кабіна №4

Ліфтова кабіна №5

Ліфтова кабіна №5

Ліфтова кабіна №6

Ліфтова кабіна №6

Ліфтова кабіна №7

Ліфтова кабіна №7

Ліфтова кабіна №8

Ліфтова кабіна №8

Ліфтова кабіна №9

Ліфтова кабіна №9

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити