Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Оздоблення ліфтів

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Сучасний дизайн кабіни витягу дозволяє не тільки гармонійно вписати його в загальний інтер’єр будівлі, але й підвищити зручність та безпеку використання. До внутрішньої обробки ліфтів пред’являються такі вимоги:

 • пожежна безпека;
 • екологічність;
 • зносостійкість;
 • надійність;
 • антивандальна стійкість;
 • пристосованість до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями (голосове інформування, поручні для інвалідів);
 • естетичність.

Допомогти зі створенням обробки, яке підійде під усі вимоги та прослужить дуже довго, можуть працівники компанії VIP Lift.

МАТЕРІАЛИ

Панелі для стін та підлоги підбираються з урахуванням специфіки використання підйомника та його типу. Наприклад, для вантажних кабін та систем, встановлених у місцях з високою прохідністю, використовують антивандальні панелі, що надійно захищають від пошкоджень.

До найпопулярніших матеріалів можна віднести:

 • алюміній;
 • скло;
 • пластик;
 • різні види сталі;
 • дерево.

У люксових готелях або в приватних багатоповерхових котеджах можуть застосовуватися панелі з цінних порід дерева. В інших випадках при обробці деревиною найчастіше використовується шпон. Сталеві поверхні можуть фарбуватись у будь-якій гамі, включаючи імітацію бронзи, срібла, золота.

Особлива увага приділяється підлозі. Він повинен витримувати велике навантаження, інтенсивну механічну дію, при цьому надовго зберігати первісний вигляд і не створювати проблем із прибиранням. Важливо, щоб він був слизьким навіть після миття.

ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ

Внутрішнє оздоблення ліфтів зазвичай повторює стиль інтер’єру будівлі; вона може бути виконана у класичних чи сучасних напрямках. До незамінних атрибутів, загальних для будь-яких кабін, можна віднести дзеркало, яке не лише прикрашає ліфт, а й візуально збільшує простір.

Важливу роль виконує освітлення: дозволяє вигідно підкреслити елементи оздоблення та створити приємну атмосферу. Плафони світильників можуть стати важливим декоративним елементом. У загальному стилі виконуються інформаційні табло та екрани, панелі керування, динаміки.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС!

Компанія «VIP Lift» пропонує послуги з обробки внутрішнього простору кабін та ліфтових порталів як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Використання високоякісних матеріалів, мінімальні терміни робіт та доступні ціни дозволяють виконати обробку кабіни ліфта у будь-якому стилі з урахуванням специфіки підйомника та його розташування у межах будь-якого бюджету.

Ви можете замовити індивідуальний дизайн ліфтової кабіни!

Кабина для лифта
Дизайн лифта
Индивидуальный дизайн кабины
Индивидуальный дизайн кабины Украина

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення