Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Зовнішні ліфти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Компанія VIP Lift пропонує надійні зовнішні ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання як зовнішні ліфти. Ми відзначаємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

ЗАКАЗАТИ ЕСКАЛАТОРИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:

Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку

Де застосовується зовнішній ліфт?

Зовнішній ліфт

 

 

 

 

Зовнішній ліфт має такі переваги:

  • економія внутрішнього простору будівлі;
  • можливість встановлення в будівлях, де під час будівництва раніше не було передбачено внутрішню шахту;
  • привернення уваги людей, що проходять.

Коли прийнято рішення встановити зовнішній ліфт, потрібно добре зважити всі за і проти. Насамперед важливо розрахувати ступінь міцності стіни для прикріплення ліфта. Не можна використовувати для цього старі стіни чи стіни з пінобетону. Також враховується розташування труб каналізації, вентиляції та електропроводки. Їхню конфігурацію не бажано змінювати.

Монтаж зовнішнього ліфта

Як вибрати зовнішній ліфт?

Щоб встановити зовнішній ліфт, потрібно вибрати його привід, пристрій дверей, матеріал для виготовлення кабіни та шахти, а також декоративне оздоблення. Потрібно розуміти різницю між електричним та гідравлічним приводами. При використанні гідравлічного приводу кабіна ліфта переміщується завдяки руху штока. Цей тип обладнання може переміщувати вантажі з великою вагою. Перевагою такого ліфта є безшумність під час роботи. Він може опустити кабіну на перший поверх навіть у разі відключення електрики.

Кабіна ліфта з електричним приводом переміщається всередині будівлі завдяки тросу та електролебідці. При відключенні електрики пасажири можуть застрягти між поверхами. У цьому випадку може допомогти звернення до диспетчерської служби або включення світла. Якщо встановлюється ліфт в Україні, велике значення має правильний вибір дверей. Серед великої різноманітності конструкцій найбільш популярні розсувні та розстібні двері. Останній варіант передбачає їхнє відкриття у напрямку поверху. Серед розсувних конструкцій можна виділити вертикальні та горизонтальні залежно від напрямку руху. Телескопічні двері є одним із варіантів розсувних дверей. Коли вони розкриваються, то начебто складаються всередину.

Тип дверей потрібно вибирати по ширині шахти та простору, розташованому перед ліфтом. Розсувні двері більше підійдуть для широкої шахти, а розстібні – для шахти невеликої ширини. При необхідності економії простору найкращим варіантом будуть телескопічні двері. Для виготовлення шахти та кабіни може застосовуватись різний матеріал. Зараз стає дуже модним повне чи часткове скління шахти та кабіни. Цей варіант найчастіше обирають розважальні центри та підприємства торгівлі. Подібні ліфти, повністю виготовлені зі скла, називаються панорамними. Вони не тільки призначені для переміщення пасажирів, а й виступають як одна з розваг для відвідувачів закладу. Ці конструкції створюють можливість огляду всього, що відбувається зовні будівлі. Крім того, вони є частиною архітектури будівлі та її прикрасою.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення