ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Зовнішні ліфти

Компанія VIP Lift пропонує надійні зовнішні ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як зовнішні ліфти. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом.

ЗАМОВЛЯТИ ЕСКАЛАТОРИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Кращі терміни та ціни
Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку.
Де використовується зовнішній ліфт?
Зовнішній ліфт

У житлових, адміністративних, виробничих будинках, а також у вежах і вежах часто встановлюються зовнішні ліфти. Вони не лише є засобом пересування, а й багато в чому визначають стиль споруди.

При цьому зовнішній ліфт має такі переваги:
• економія внутрішнього простору будівлі;
• можливість встановлення у будівлях, де під час будівництва раніше не було передбачено внутрішню шахту;
• привернення уваги людей, що проходять.

Коли ухвалено рішення встановити зовнішній ліфт, потрібно добре зважити всі за і проти. Насамперед важливо розрахувати ступінь міцності стіни для прикріплення ліфта. Не можна використовувати для цього старі стіни або пінобетонні стіни. Також враховується розташування труб каналізації, вентиляції та електропроводки. Їхню конфігурацію не бажано змінювати.

Зовнішні ліфти

У будинках, які збудовані, потрібно проводити нові будівельні роботи. Раму, яка має витримувати до 7 тонн вантажу, а також балки закріплюють на поверхах. Приямок розміщують унизу шахти з гідравлічними пристроями. На несучій рамі розміщується шахта підвісного типу. У ній створюється отвір для входу пасажирів у ліфт. Починаючи від рівня підлоги встановлюють приставні шахти. Шахти для зовнішнього розміщення ліфта можуть бути різними. Найчастіше це блокові чи цегляні конструкції. Також широко застосовуються металокаркасні або скляні ліфти.

Як вибрати зовнішній ліфт?
Щоб встановити зовнішній ліфт, потрібно вибрати привід, пристрій дверей, матеріал для виготовлення кабіни і шахти, а також декоративне оздоблення. Потрібно розуміти різницю між електричним та гідравлічним приводами. При використанні гідравлічного приводу кабіна ліфта переміщується завдяки руху штока. Цей тип обладнання може переміщати вантажі з великою вагою. Перевагою такого ліфта є безшумність під час роботи. Він може опустити кабіну на перший поверх навіть за відключення електрики.

Кабіна ліфта з електричним приводом переміщається всередині будівлі завдяки тросу та електролебідці. При відключенні електрики пасажири можуть застрягти між поверхами. У цьому випадку може допомогти звернення до диспетчерської служби або включення світла. Якщо встановлюється ліфт в Україні, велике значення має правильний вибір дверей. Серед великої різноманітності конструкцій найбільш популярні розсувні та розстібні двері. Останній варіант передбачає їхнє відкриття у напрямку поверху. Серед розсувних конструкцій можна виділити вертикальні та горизонтальні залежно від напрямку руху. Телескопічні двері є одним із варіантів розсувних дверей. Коли вони розкриваються, то начебто складаються всередину.

Тип дверей потрібно вибирати по ширині шахти та простору, розташованому перед ліфтом. Розсувні двері більше підійдуть для широкої шахти, а розстібні – для шахти невеликої ширини. При необхідності економії простору найкращим варіантом будуть телескопічні двері.

Для виготовлення шахти та кабіни може застосовуватись різний матеріал. Зараз стає дуже модним повне чи часткове скління шахти та кабіни. Цей варіант найчастіше обирають розважальні центри та підприємства торгівлі. Подібні ліфти, повністю виготовлені зі скла, називаються панорамними. Вони не тільки призначені для переміщення пасажирів, а й виступають як одна з розваг для відвідувачів закладу. Ці конструкції створюють можливість огляду будинку, що відбувається зовні. Крім того, вони є частиною архітектури будівлі та її прикрасою.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити