Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

IGV (Италія)

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

IGLLIFT

Компанія IGV Group, заснована Джузеппе Вольпе в 1966 році, у всьому світі відома розробкою та виробництвом підйомних платформ і підйомників DomusLift зі зменшеною ямою та запасом.

IGV експортує у понад 70 країн 70% своєї продукції.

Вже понад 50 років IGV розробляє та виробляє тисячі рішень для вертикальної мобільності, ставши світовим лідером у виробництві індивідуальних продуктів .

Ці «індивідуальні» продукти встановили особистість італійського виробника стилю, для постійної уваги до дизайну продукту та технологічних інновацій.

Компанія IGV Group пропонує широкий асортимент обладнання:

Ліфти MRL SuperDomus

SuperDomus SuperDomus – це ліфти MRL від IGV Group, задумані для будівель та шахт, де недоступні зони поглиблення. SuperDomus відповідає директиві 2014/33 / EU Lift, EN81-20 та 50: 2014 та EN81: 21: 2009 + A1: 2012 гармонізовані стандарти. Він також відповідає директиві 2014/30/EU EMC (Електромагнітна сумісність) та Директиві з машин 2006/42/EC, де це застосовно.

Універсальність
У порівнянні зі звичайними ліфтами, SuperDomus є надзвичайно універсальним продуктом завдяки відсутності машинного відділення та зменшеної ями та запасу. Доступний з гідравлічним або електричним безредукторним двигуном, він пропонує широкий вибір гнучких можливостей.

Технічне обслуговування
SuperDomus оснащується спеціальними пристроями, що забезпечують просте та безпечне обслуговування, наприклад, рухомі упори, які забезпечують необхідні захисні зазори.

Безпека
Рятувальна операція пасажира виконується зовні шахти безпосередньо з шафи контролера. Є допоміжна операція, що дозволяє довести ліфт до найближчого рівня та зі зниженою швидкістю, щоб пасажири могли вийти.

MRL підйомник SuperDomus Gearless

MRL подъем SuperDomus Gearless
 При навантаженні до 630 кг ліфт відповідає стандарту EN81-21:2009.

Обладнання розташоване всередині шахти, розташованого в запасі та підтримуваного напрямними. Все навантаження лежить на напрямних рейках автомобіля та противаги.

Панель керування розташована у дверній рамі на верхньому поверсі. Роботи з технічного обслуговування машин виконуються всередині шахти, стоячи на даху автомобіля.

Механічна система блокування на напрямних забезпечує стійкість до автомобіля. Використання захисного спорядження на противагу доступне у випадку ями, що проходить.

Технічні особливості

Тип двигунаНомінальне навантаження max (ru)Максимальна швидкість (м/с)Піт мін (мм)Мінімальна висота (мм)Максимальне переміщення (м)
Gearless6300,3 – 0,6 – 13002800 **30 *

* Максимальне значення переміщення лише для довідки; залежно від використання компенсаційних ланцюгів.
** Для висоти ліфта заввишки 2100 мм.

SuperDomus гидравлический

Гідравлічна модель надзвичайно компактна та надійна.

При навантаженні до 1000 кг він призначений для оптимізації розмірів ліфта на основі доступного простору за збереження характеристик зменшеної ями та запасу міцності.

Гідравлічний блок керування, панель керування та вимикачі живлення та освітлення розміщені у шафі зі зменшеними розмірами (950 мм x 400 мм x 1850 ÷ 550 ÷ 2000 мм), щоб полегшити складання та технічне обслуговування.

Аварійна операція виконується поза шахтою з шафи, що містить гідравлічний блок і панель управління.

Технічні особливості

Тип двигунаНомінальне навантаження max (кг)Максимальна швидкість (м/с)Піт мін (мм)Мінімальна висота (мм)Максимальне переміщення (м)
1-фазный4500,262002500 *18
3-фазный6300,63200260018
3-фазный10000,63400270018

* Максимальна висота ліфта 2020 мм.

Безшумні ліфти

Бесшумные лифты Інноваційна лінійка продуктів IGV для скорочення простору, часу встановлення та витрат за рахунок усунення машинного відділення.

Підйомники IGV можуть бути налаштовані з широким діапазоном макетів та оздоблення. Вони відповідають Директиві з підйому (95/16/EC) та розроблені відповідно до стандартів якості ISO 9000: 2000 та у Додатку XIII Директиви 95/16/EC. Вони також відповідають вимогам Директиви з електромагнітної сумісності 2004/108/EC та Директиві з машин 2006/42/EC, де це застосовно.

Кожна модель програми збереження супроводжується сертифікатом типу ЄС, виданим нотифікованим органом.

Save – це інтегрована та гнучка система, завдяки можливості вибору між різними концептуальними шляхами (гідравлічними та тяговими).

Відсутність машинного відділення та гнучкість рішень, гарантованих брендом IGV, роблять програму Save ідеальним вибором для дизайнерів, інсталяторів та кінцевих користувачів.

MRL 500Переваги
Це компактна система через відсутність машинного відділення. Ліфт повністю знаходиться всередині шахти, що підтримується напрямними. Все підйомне навантаження підтримується автомобільними та противаговими напрямними, і ні балки, які мають бути прикріплені до стін шахти, ні інші кам’яні роботи не потрібні. Сервісна шафа, розташована поруч із верхніми дверима, має зменшену глибину і мінімальний естетичний ефект.

Завдяки безступінчастому двигуну та частоті обертання, гарантованому високоякісним інвертором, високою якістю їзди, безшумності в ліфті та будівництві, кращою продуктивністю системи, зниженню потужності та споживанню енергії (також з точки зору витрат енергії), меншим механічним напругам та температурі двигуна.

Безпека
Крім стандартних систем безпеки, передбачені спеціальні пристрої для цих ліфтів без кімнатних систем. Операція з рятування пасажирів виконується зовні, відкривши передню панель шафи, розташовану у верхній дверній рамі.
Допоміжне ручне управління може виконуватися при відпусканні одного із запобіжних контактів (запобіжний механізм, кінцевий вимикач, бампери, перемикач перебігу). Ця операція може бути виконана також у разі відмови гальмівної котушки, відкривши її механічною системою: ця операція також дозволяє руху ліфта до незбалансованого навантаження зі зменшеною швидкістю, керованої обмотками двигуна.

Камера дозволяє дивитися на кабіну ліфта та тяговий шків, щоб перевірити напрямок його руху. За бажанням, механічна операція забезпечується приведенням ліфта до посадки та відкриття дверей. Ліфт закріпленній у верхньому положенні, над відповідною рамою, з’єднаною з ним та направляючими рейками противаги у надзвичайно стійкому положенні. Операції з технічного обслуговування виконуються всередині шахти на даху самого ліфта. Контроль та стійкість гарантується системою механічного зупинки напрямної шини. Для версії з електричною панеллю у валу та кабіні обслуговування під час посадки обслуговування електричної панелі виконується також на даху ліфта.

Тип приводуVVVF-керований безредукторний
   Номінальне навантаження max (кг)1000
   Швидкість * max(м)40
   Піт мін (мм)1100-1150
   Висота ** хв (мм)3600
   Номінальна швидкість max (м/с)1
   Зупинки (N°)До 24

* Максимальне значення переміщення тільки як індикатор, і воно піддається будь-якому потенційному використанню ланцюга компенсації
** Для максимальної висоти ліфта 2150 мм

MRL lift Overfit Gearless

Тягові підйомники відповідно до моделі Overfit Gearless є ліфтами без машинних відділень: підйомник з двигуном з постійним магнітом і редукторним розташуванням знаходиться в запасі. Панель управління розташована у верхній дверній рамі чи всередині шахти.

Трансформаторні тягові підйомні механізми Gearless відповідають стандартам UNI EN81-1: 2005 (відповідає EN81-1: 1998 + A2: 2004) і, відповідно, відповідають Директиві з ліфту 95/16/EC. Вони також відповідають вимогам Директиви з електромагнітної сумісності 89/336/EC та Директиві з машин 98/37/EC, де це застосовно. Ця модель підйому відповідає стандарту EN81-1:2005 і, відповідно, 95/16/EC Lift Directive. Він також відповідає Директиві EMC (Електромагнітна сумісність) 89/336/EC та 98/37/EC.

Переваги
Це компактна система через відсутність машинного відділення. Ліфт повністю знаходиться всередині шахти, що підтримується напрямними. Все підйомне навантаження підтримується ліфтовими та противаговими напрямними, та несучі балки, які мають бути прикріплені до стінок шахти, інші кам’яні роботи не потрібні. Сервісна шафа, розташована поруч із верхніми дверима, має зменшену глибину і мінімальний естетичний ефект.

Завдяки безступінчастому двигуну та частоті обертання, гарантованому високоякісним інвертором, високою якістю їзди, безшумності в автомобілі та будівництві, кращою продуктивністю системи, зниженню потужності та споживанню енергії (також з точки зору витрат енергії), меншим механічним напругам та температурі двигуна.

Overfit Gearless 21> Range with tackle 2: 1 – Навантаження від 630 до 1600 кг або швидкість до 1,6 м/с

  Тип приводуНомінальне навантаження max
(кг)
Швидкість * max
(м)
Піт ** хв
(мм)
Заглушка *** хв
(мм)
Номінальна швидкість max
(м/с)
Зупинки
(N°)
 VVVF-керований безредукторний16004015003700 (3900) ****0,6 – 1 (1,6 до 1000 кг)До 24

* Максимальне значення швидкості є лише показником, і воно піддається будь-якому потенційному використанню ланцюга компенсації.
** Піт 100 мм коротший при висоті на 100 мм вище.
*** Для висоти ліфта не більше 2150 мм.
**** Задня панель 3900 мм для номінального навантаження 1600 кг.
Шафа доступна з розмірами 470x320x2200 мм або, альтернативно, зі зменшеними розмірами 400x130x2200 мм при встановленні додаткової шафи в шахті.

Overfit Gearless 11> Range 1:1 – Навантаження до 630 кг та швидкість 1 м/с із суміжними входами

Тип приводуНомінальне навантаження max
(кг)
Швидкість * max
(м)
Піт ** хв
(мм)
Заглушка *** хв
(мм)
Номінальна швидкість max
(м/с)
Зупинки
(N°)
VVVF-керований безредукторний63040130035001До 24

* Максимальне значення швидкості є лише показником, і воно піддається будь-якому потенційному використанню ланцюга компенсації.
** Для висоти ліфта не більше 2150 мм.
Шкаф доступний з розмірами 470x320x2200 мм або, альтернативно, зі зменшеними розмірами 400x130x2200 мм при встановленні додаткового шафи в шахті.

MRL lift AR-Slim 

Високоефективний тяговий підйомник MRL

Тяговий підйомний пристрій MRL
Тягові підйомники AR-Slim Gearless оснащені безредукторним двигуном із постійним магнітом, керованим VVVF. Панель управління розташована у верхній дверній рамі чи всередині шахти.
AR-SLIM Гідравлічні тягові підйомники відповідають стандартам EN 81-1: 1998 + A2: 2004 + A3: 2009 та відповідають директиві 2014/33 / EU Lift. Вони також відповідають вимогам Директиви з електромагнітної сумісності 2004/108/EC та Директиві з машин 2006/42/EC, де це застосовно.

Переваги
Це компактна система через відсутність машинного відділення. Ліфт повністю знаходиться всередині шахти, що підтримується напрямними. Все підйомне навантаження підтримується ліфтом і противаговими направляючими та несучими балками, які повинні бути закріплені на стінах шахти, інші будівельні роботи не потрібні. Сервісна шафа, розташована поруч із верхніми дверима, має зменшену глибину і мінімальний естетичний ефект. Завдяки безступінчастому двигуну та частоті обертання, гарантованому високоякісним інвертором, найвищій якості їзди, безшумності в ліфті та будівництві, поліпшенню продуктивності системи, зниженню потужності та споживанню енергії (також з точки зору витрат енергії), а також меншому механічному напруженню та температурі двигуна.

MRLІдеальне рішення для модернізації
AR-Slim від IGV Group –
це високоефективна та економічна безредукторна система, що потребує зниження технічного обслуговування. AR-Slim пропонує до 3 входів та є ідеальним рішенням для модернізації старих гідравлічних підйомників. Дизайн є базовим і відповідає потребам найвибагливіших клієнтів, оскільки він доступний у спеціальних версіях з широким спектром аксесуарів та оздоблення. AR-Slim – найкращий спосіб забезпечити легкий доступ до всіх рівнів у магазинах, офісах та готелях.

Подъёмник IGV

AR-Slim model with cantilever car sling

AR-SlimОсновні характеристики

 • Безрукавка – ролінг 1:1
 • Навантаження: до 900 кг
 • Швидкість: 1,00 м/с
 • Максимальний хід: 30 м (до 50 м із техніко-економічним обґрунтуванням)
 • Висота підйому 3400 мм хв. (3300 мм з здійсненністю)
 • Піт 1200 мм хв (1100 мм із здійсненністю)
 • Входи в ліфт: один, 2 протилежності, 2 суміжні, 3 входи
 • Сумісність із будь-яким типом ліфтів
 • Максимальні розміри ліфта: 1400 x 1500 мм, з двома суміжними входами
 • Максимальний кантилевер: DBG x 2
 • Ліфт з 2 панорамними стінами (з можливістю)
 • Сумісний з усіма типами дверей: автоматичний, напівавтоматичний, складний
 • Сумісність з будь-яким типом шахти: залізобетон, цегла, металева конструкція шахти
 • Шафа 470 x 320 x 2200 мм (год) або 400 x 130 x 2200 мм (h) + шафа в запасі
 • Шафа може бути встановлена на будь-якому поверсі
 • Електричне гальмо
Максимальне навантаження (кг)Назва підйомникаDBG
300AR-500500
375AR-600600
450AR-600600
630AR-800800
900AR-10001000

Підйомні конструкції

Подъемные конструкции №1

Максимальне навантаження
МісткістьРозміри кабіниРозміри валуДвері
(кг) CW (мм)CD (мм)SW (мм)SD (мм)DO (мм)
30048001000+12601250700
37558001200+12601450700
4506950130014101550800
6308110014001560+1650900
9001214001500186017501000

Подъемные конструкции №2

Максимальне навантаження МісткістьРозміри кабіниРозміри валуДвері
(кг) CW (мм)CD (мм)SW (мм)SD (мм)DO (мм)
30048001000+12601360700
37558001200+12601560700
4506950130014101660800
63081100140015601760900
9001214001500186018601000

Подъемные конструкции №3

Максимальне навантаження МісткістьРозміри кабіниРозміри валуДвері
(кг) CW (мм)CD (мм)SW (мм)SD (мм)DO (мм)
3004100080012201320650
3755120080014201320800
45061300950+15201470800
63081400110016201620900
9001215001400196019601000

Подъемные конструкции №4

Максимальне навантаженняМісткістьРозміри кабіниРозміри валуДверь
(кг) CW (мм)CD (мм)SW (мм)SD (мм)DO (мм)
3004800100013201360700/650
3755800120013201450700
4506950130014701550800
63081100140016201700900
9001214001500196018501000

MRL lift Idrofit Моделі Idrofit (силовий агрегат, контролер, головний та світловий вимикачі) містяться у відповідній шафі. Підйомник відповідає стандартам EN81-2:1998.

Переваги
Обладнання займає 0,5 м2 (ширина 950 мм, глибина 550 мм), порівняно з приблизно 3 м2, потрібне традиційно машинне відділення. Всі компоненти, такі як головний та світловий вимикачі, термостат, що визначає температуру області та лампи, тепер розміщуються усередині шафи висотою 2 м (мінімальна висота, необхідна для операцій технічного обслуговування). Блок живлення та контролер дуже компактні, що полегшує встановлення, обслуговування та аварійне обслуговування.

Розміри шафи однакові незалежно від характеристик ліфта (навантаження, швидкість, кількість поверхів): його можна встановити поруч із шахтою до 15 ÷ 20 метрів від витягу (залежно від ходу гідравлічного валу). Якщо шахта не захищена від вогню або спеціальні функції пожежогасіння не потрібні, шафа може бути розташована частково або повністю всередині стінки, тим самим зменшуючи необхідну глибину.

Сертифіковані моделі охоплюють найбільш гнучкий асортимент продукції на ринку з точки зору потужності, розмірів та оздоблення обладнання, розмірів та типу посадкових та ліфтових дверей.

Безпека
Коли ліфт відкритий, з певним ключем, вказується місце, необхідне проведення операцій з технічного обслуговування. Операції технічного обслуговування обладнання не вимагають доступу до шахти, на відміну від витягів з машинним блоком у шахті.

Технічні особливості

Тип приводуНомінальне навантаження max
(кг)
Максимальне переміщення
(м)
Піт мін
(мм)
Мінімальна висота
(мм)
Номінальна швидкість max
(м/с)
Зупинки
(N°)
ГідравлічнийДо 2000 рокуДо 21,5Відповідно до навантаженняЗгідно з висотою кабіни0,63До 9

Express Line: Idrofit 6W

 • Модель: гідравлічний ліфт IDROFIT (відповідно до стандартів EN81-2)
 • Стандарти для інвалідів: ні (необов’язково з MOX)
 • Підвіска: зворотний поворот (2: 1), прямий бічний
 • Цілісний плунжер (опція 2 штуки)
 • Напруга: трифазне джерело живлення 400 В (додатково 415 В)
 • Частота: 50 Гц
 • Навантаження 630 кг макс.
 • Швидкість 0,63 м/с макс.
 • Зупинки 7 макс.
 • Входи в автомобіль: 1 (опція 2 навпроти)
 • Операція APB
 • Аварійний пристрій “MOX”
 • Пристрій навантаження: манометр
 • Панель керування технічним обслуговуванням: стандартний IGV
 • Цегляна шахта чи конструкція
 • Стандартні електричні кабелі (опційно попередньо підключені)
 • З аварійним поверненням на посадку (опція з відкриттям дверей)

Підйомники

New car for narrow shafts

Ліфт для вузьких шахт
Ліфт з автоматичними складними дверима для вузьких шахт

 Розміри ліфтаДверне відкриттяНавантаженняМісткістьТип
600 x 1000 мммін 500 мм250 кг2 людиниавтоматична

FLEXA Лінія FLEXA використовує нову запатентовану модульну систему складання та була спеціально розроблена для задоволення особливих потреб клієнтів для ліфтів до 1000 кг.

Ці лінійні рішення включають можливість моделювати ліфт відповідно до особливих потреб, використовуючи будь-який вид матеріалу, обробку та аксесуар, такі як лінії з вуглецевої, хромованої та титанової ліній або матеріали на вибір клієнта.

Він ідеально підходить для будь-якої існуючої модернізації системи, оскільки він оптимізує та оптимізує будь-які роботи з модернізації.

Лінія Flexa відповідає технології та гнучкості, не скасовуючи стиль завдяки широкому вибору оздоблення та аксесуарів.

Вуглець, хром, титан
Високотехнологічні дизайнерські рішення
Завдяки повністю переробленим геометричним формам та сучасному дизайну лінія Carbon, Chrome та Titanium (три моделі доступні: Design, Classic, Essential) долає традиційну концепцію ліфта.

Ліфти були задумані у співпраці з Salvati Architetti Associati (Мілан, Італія), щоб запропонувати можливість швидких естетичних змін, навіть довгий час оригінальної установки, на будь-який смак та вимогу, використовуючи інноваційну запатентовану модульну збірку.

CarbonChromeTitanium

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення