ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Паркувальний підйомник

Паркувальний підйомник

Сьогодні велику популярність набули підйомники паркувань для машин, що являють собою багаторівневі паркування, що дають відмінну можливість в умовах великого міста комфортно виїхати з гаража (паркувального місця) і встановити автомобіль на своє місце. До речі, практично всі операції здійснюються одночасно і в різних напрямках. З торців, а також збоку, дані пристрої у вигляді парковок забезпечені підйомниками з електричним приводом. Ці інструменти будуть використовуватись за своїм прямим призначенням у звичайному режимі. Також підйомник для паркування автомобіля забезпечений пандусами, які призначені на випадок позаштатних ситуацій, наприклад, коли відбувається відключення електроенергії або коли трапляються аварії.


Використання таких парковок набуває популярності, оскільки вони дозволяють скоротити витрати на їх обслуговування і, з іншого боку, серйозно підвищують збереження автотранспортних засобів. До речі, якщо вам потрібні підйомники для паркування в Україні, то найкращим варіантом для їх покупки стане звернення до компанії VIP Lift, яка реалізує, а також монтує та обслуговує різні паркувальні системи. Усі багаторівневі автоматичні паркування для автотранспортних засобів від компанії VIP Lift працюють з використанням перевірених комп’ютеризованих систем управління. Вони легко і швидко зможуть розмістити машини в приймальних боксах і видати автомобілі їх власникам, які зобов’язані мати особисті картки користувача!

Паркувальний підйомник 2

Варто зауважити, що більшість сучасних підйомників для паркування в Одесі автоматизованого типу сьогодні виконані у вигляді веж, які складаються з піддонів для автотранспортних засобів, а також механізмів з метою їх своєчасного підйому і спуску. Власне, такі вежі складаються з корпусу з металевими деталями, з’єднаними в одне ціле. Крім усього іншого, паркувальний підйомник для автомобіля має всі системи життєзабезпечення, включаючи вентиляцію та опалення, кондиціювання та охорону, а також високоефективний захист від пожеж. Споруда у вигляді підйомника для автомобіля виконується з високоміцних та протипожежних матеріалів, якими є сталь та армований бетон, а також цегла.

Переваги підйомника для паркування автомобілів в Україні від компанії «VIP Lift»

Які переваги використання реалізованих компанією VIP Lift паркувальних підйомників для автомобіля? Отже, до переваг паркувальних систем для машин автоматизованого типу від компанії VIP Lift варто зарахувати таке:

• підйомник для паркування в Одесі, як і в будь-якому іншому місті, дозволить суттєво скоротити час на здачу машини та на її отримання з паркування;
• завдяки такому обладнанню забезпечується безпека зберігання автомобілів;
• автомобілі, встановлені в підйомник для паркування, будуть надійно захищені від крадіжок і злому, а також від пошкоджень вандалами;
• завдяки автомобільним витягам створюються ідеальні умови для безпечного користування паркуванням, оскільки на ній просто немає неосвітлених місць;
• підйомники для паркування дозволяють заощадити простір території;
• підйомники для паркування не вимагатимуть будівництва під’їзних шляхів з рампами;
• буде скорочено час на зведення паркувальних місць; • підйомники для паркування дозволять використовувати місця вільні з метою додаткового розміщення автотранспортних засобів або для інших комерційних потреб.

Паркувальний підйомник 3

Варто зауважити, що абсолютно всі системи підйомників паркувальних для автомобіля з наявною автоматизацією процесів, що реалізуються компанією VIP Lift, мають високу надійність і рентабельність, низьку металоємність і невеликі витрати на експлуатацію. Підйомники для паркування можуть бути представлені у вигляді однорядних або багаторядних моделей, так і є моделі, забезпечені ліфтом, а також горизонтальним транспортером.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити