Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Технічний нагляд / Перевірка

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

  Ліфт – один з видів транспорту, що найбільш інтенсивно працює, особливо в містах з великою кількістю багатоповерхових будинків. Тому технічний нагляд за правильною експлуатацією ліфтів повинен здійснюватися за суворого дотримання правил безпеки.

Надзор за лифтами 

Перше завдання поточного нагляду за ліфтом полягає в тому, щоб повсякденно, через максимально короткі терміни (кілька годин) перевіряти працездатність основних пристроїв, що забезпечують безпеку, та у разі появи небезпечних умов зупиняти ліфт та викликати технічну службу для ремонту.

Працівники поточного нагляду повинні систематично стежити за виконанням правил користування ліфтами, надавати за необхідності допомогу пасажирам, стежити за чистотою та порядком у ліфті.

В Україні службу поточного нагляду за ліфтами у житлових будинках несуть ліфтери-обхідники (ліфтери, які спостерігають за декількома ліфтами, та диспетчери ліфтових диспетчерських).

Функції, права та обов’язки цих працівників докладно викладені у «Типовій інструкції для ліфтерів, ліфтерів-обхідників, диспетчерів та провідників, які обслуговують ліфти».

Останнім часом у зв’язку із введенням в експлуатацію ОДС поточне обслуговування ліфтів здійснюється за новою, більш прогресивною формою. Замість ліфтерів або диспетчерів, в обов’язки яких входило лише встановлення найбільш небезпечних несправностей і яким заборонялося проводити навіть найпростіші роботи на ліфтах, не кажучи вже про звільнення пасажирів, що «застрягли», зараз у групі ліфтів чергує електромеханік 2—3 розряду. Ці працівники навчені за спеціальною програмою та атестовані. Вони не тільки виконують всі функції ліфтерів або диспетчерів, але можуть виконувати додатковий обсяг робіт.

Проте навіть добре організованою поточний нагляд не може забезпечити надійної і цілком безпечної роботи ліфтів, так як працівники цього виду обслуговування тільки фіксують несправності, що з’являються, але не усувають їх.

Надзор за лифтами 

Основне завдання технічного нагляду — забезпечити постійну надійність ліфта, попередити аварійний вихід із ладу ліфтових пристроїв, продовжити їхню працездатність, створити мешканцям багатоповерхових будинків необхідний комфорт при користуванні вертикальним транспортом. Причому всі ці умови необхідно виконати за мінімальних трудових витрат і з найменшою вартістю, оскільки утримання ліфта — одна з головних статей у бюджеті житлового будинку.

Шляхом дослідження працездатності ліфтових механізмів і пристроїв та термінів їхньої служби було встановлено, що на ліфті повинні проводитися наступні капітальні ремонти, що забезпечують виконання його основних функцій протягом 20-30 років: перший ремонт або великий капітальний ремонт (Б), другий або середній капітальний ремонт ремонт (С), третій ремонт чи малий капітальний ремонт (М).

Було встановлено також, що найбільш доцільно робити будь-який із цих ремонтів перед щорічним оглядом ліфта, передбаченого ПУБЕЛ.

На початку застосування системи ППР було встановлено чотирирічний ремонтний цикл, яким за чотири роки ліфт піддавався одному великому, одному середньому і двом малим ремонтам.

Подальше застосування ППР дозволило змінити циклічність, приймаючи її побудову залежно від поверховості, тобто від навантаження. Деякі ліфтові служби, які лише починають застосовувати систему ППР, можуть скористатися цим циклом.

Один із найважливіших елементів системи ППР—профілактичні огляди та поточні ремонти, завдання яких підтримувати ліфт у працездатному та безпечному стані протягом року, тобто між двома капітальними ремонтами.

Надзор за лифтовым оборудованием  Звертаючись до компанії “VIP Lift” Ви маєте можливість не тільки купити ліфт або замовити монтаж шахти, але й отримати послугу “ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД І ПЕРЕВІРКА”. Спеціалісти нашої компанії мають необхідний досвід, освіту та кваліфікацію, щоб здійснювати технічний нагляд за монтажем ліфтового обладнання, будівництвом приставної чи внутрішньої шахти, перевіркою об’єкта в цілому.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення