ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Технічний нагляд / Перевірка

Технічний нагляд ліфтів Ліфт – один з видів транспорту, що найбільш інтенсивно працює, особливо в містах з великою кількістю багатоповерхових будинків. Тому технічний нагляд за правильною експлуатацією ліфтів має здійснюватися за суворого дотримання правил безпеки. Перше завдання поточного нагляду за ліфтом полягає в тому, щоб повсякденно, через максимально короткі терміни (кілька годин) перевіряти працездатність основних пристроїв, що забезпечують безпеку, та у разі появи небезпечних умов зупиняти ліфт та викликати технічну службу для ремонту.

Працівники поточного нагляду повинні систематично стежити за виконанням правил користування ліфтами, надавати при необхідності допомогу пасажирам, стежити за чистотою та порядком у ліфті.

В Україні службу поточного нагляду за ліфтами у житлових будинках несуть ліфтери-обхідники (ліфтери, які спостерігають за кількома ліфтами, та диспетчери ліфтових диспетчерських).

Функції, права та обов’язки цих працівників докладно викладено у «Типовій інструкції для ліфтерів, ліфтерів-обхідників, диспетчерів та провідників, які обслуговують ліфти».

Останнім часом у зв’язку із введенням в експлуатацію ОДС поточне обслуговування ліфтів здійснюється за новою, більш прогресивною формою. Замість ліфтерів або диспетчерів, в обов’язки яких входило лише встановлення найбільш небезпечних несправностей і яким заборонялося проводити навіть найпростіші роботи на ліфтах, не кажучи вже про звільнення пасажирів, що «застрягли», зараз у групі ліфтів чергує електромеханік 2—3 розряду. Ці працівники навчені за спеціальною програмою та атестовані. Вони не тільки виконують всі функції ліфтерів або диспетчерів, але можуть виконувати додатковий обсяг робіт.

Однак навіть добре організованіший поточний нагляд не може забезпечити надійної і цілком безпечної роботи ліфтів, оскільки працівники цього виду обслуговування тільки фіксують несправності, що з’являються, але не усувають їх.

Проверка лифтового оборудования Основная задача технического надзора — обеспечить постоянную надежность лифта, предупредить аварийный выход из строя лифтовых устройств, продлить их работоспособность, создать жителям многоэтажных домов необходимый комфорт при пользовании вертикальным транспортом. Причем все эти условия необходимо выполнить при минимальных трудовых затратах и с наименьшей стоимостью, так как содержание лифта — одна из главных статей в бюджете жилого дома.

Путем исследования работоспособности лифтовых механизмов и устройств и сроков их службы было установлено, что на лифте должны производиться следующие капитальные ремонты, обеспечивающие выполнение его основных функций в течение 20—30 лет: первый ремонт или большой капитальный ремонт (Б), второй ремонт или средний капитальный ремонт (С), третий ремонт или малый капитальный ремонт (М).

Было установлено также, что наиболее целесообразно производить любой из этих ремонтов перед ежегодным освидетельствованием лифта, предусмотренного ПУБЭЛ.

В начале применения системы ППР был установлен четырехлетний ремонтный цикл, по которому за четыре года лифт подвергался одному большому, одному среднему и двум малым ремонтам.

Технічний нагляд ліфтів Подальше застосування ППР дозволило змінити циклічність, приймаючи її побудову залежно від поверховості, тобто від навантаження. Деякі ліфтові служби, які тільки починають застосовувати систему ППР, можуть скористатися цим циклом.

Один із найважливіших елементів системи ППР—профілактичні огляди та поточні ремонти, завдання яких підтримувати ліфт у працездатному та безпечному стані протягом року, тобто між двома капітальними ремонтами.

Звертаючись до компанії «VIP Lift» Ви маєте можливість не тільки купити ліфт або замовити монтаж шахти, але й отримати послугу «ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД І ПЕРЕВІРКА». Фахівці нашої компанії мають необхідний досвід, освіту та кваліфікацію, щоб здійснювати технічний нагляд за монтажем ліфтового обладнання, будівництвом приставної чи внутрішньої шахти, перевіркою об’єкта в цілому.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити