ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

IMEM (Іспания)

IMEM

IMEM Lifts є одним з провідних виробників ліфтів у Європі з системою якості та надійності, що добре зарекомендувала себе. Компанія займає особливо конкурентну позицію на ринку ліфтів, оскільки є однією з небагатьох повністю незалежних ліфтових компаній на всьому континенті, яка здатна проектувати та будувати майже необмежений асортимент ліфтів та компонентів, включаючи ліфти з машинним залом або без нього у широкому діапазоні розмірів та конфігурацій, гідравлічні підйомники, вантажні ліфти, домашні ліфти, щоб задовольнити особливі вимоги клієнта і багато іншого.


«IMEM Ascensores» (Іспанія) – кредо компанії «Безпека, якість, надійність, довговічність!» Маючи 50-річний досвід, даний виробник ліфтів є одним із найдосвідченіших та компетентніших у галузі виробництва, проектування та постачання ліфтового обладнання. Продукція двох автоматизованих заводів поставляється у більш ніж 60 країн світу. Весь процес виробництва виконується Іспанії. Даний виробник практично все виробляє самостійно за запатентованою технологією.


Виробництво з 1968 року


Компанія IGV Group пропонує широкий асортимент обладнання:


Ліфти для промислових об’єктів

Компанія розробляє та виробляє всі види ліфтів для промислового використання. Надпотужні ліфтові рішення можуть перевозити важкі вантажі, що забезпечує правильне вирішення всіх транспортних потреб у промислових будівлях, фабриках чи майстернях. IMEM LIFTS пропонує низку стандартних специфікацій, що підходять для більшості пасажирів або вантажних ліфтів на основі перевірених чи перевірених рішень.

Промислові ліфти Компанія займається виробництвом промислових ліфтів або систем підйому піддонів у різних розмірах і швидкостях. Пропонований асортимент ліфтів підходить для промислових об’єктів, призначених для виробництва та/або збирання.

Великі вантажопідйомні ліфти мають великий попит і призначені для перевезення важких вантажів вагою до декількох тонн, з супроводжуючим персоналом або без нього, і є дуже надійними і зносостійкими. Ці підйомники добре адаптуються до конкретних середовищ та функцій, і за потреби можуть поставлятися корозійно-стійкі, спеціально армовані тощо.

IMEM LIFTS займаємось виробництвом промислових ліфтів або систем підйому піддонів у різних розмірах і швидкостях.

IMEM LIFTS Також є широкий спектр стандартних готових рішень для вантажних ліфтів.:

  • • Ліфти для промислових об’єктів
  • • Компанія пропонує широкий діапазон номінальної вантажопідйомності та ліфтів.
  • • Вантажівки підвищеної вантажопідйомності, доступні як у MRL, так і в гідравлічному форматі, оснащені особливо міцними та зносостійкими підйомними ліфтами, розробленими спеціально для обробки важких вантажів та виготовленими з широкого спектру високоміцних матеріалів, таких як сталь різного оздоблення та варіанти покриття.
  • • Пропонує широкий вибір додаткового обладнання, призначеного для подальшого підвищення міцності та довговічності ліфтів: ударостійкого захисту периметра, спеціальної обробки, гумової або плиткової плитки, міцних та зносостійких ручних затворників та пікетних воріт…
  • • Однією з опорних точок, яку високо цінують клієнти IMEM LIFTS, є повна гнучкість у дизайні та виробництві ліфтів, кожна з яких адаптована до конкретної роботи. Пропонує широкий діапазон номінальної вантажопідйомності та ліфтів.
  • • Важкі вантажні ліфти можна знайти у всіх видах будівель, від заводів до всіх видів промислових об’єктів у всьому світі.


Ліфти для лікарень

Ліфти, які компанія проектує та будує для використання у медичних центрах, — це підйомники та підрамники.

Незалежно від того, без машинних або гідравлічних, лікарняні ліфти спеціально розроблені для забезпечення простого, безпечного та зручного транспорту для пацієнтів, персоналу та медичного обладнання. Також компанія надає підйомні системи, спеціально призначені для пасажирських перевезень у лікарнях.

Ліфти для лікарень IMEM пропонує широкий вибір розмірів, аксесуарів та обробки ліфтів для забезпечення найкращих умов для транспортування пацієнтів, забезпечуючи зручну та безшумну їзду та зручність використання для відвідувачів та медичних фахівців.

EN81-70
На додаток до гарантування відповідності EN81-70, IMEM Lifts пропонує широкий спектр функцій, призначених для покращення доступності для людей з обмеженою рухливістю.

Лікарняні ліфти До них належать:
Відомий винятковий комфорт для ліфтів. Система прямого підходу — постачається у стандартній комплектації з усіма ліфтовими системами MRL — забезпечує ідеальне вирівнювання на кожній зупинці вище та вище, ніж зазначено у правилах.

Аудіосигнали: ліфти можуть бути оснащені голосовими синтезаторами, запрограмованими англійською або іншими мовами, такими як німецька, французька та ін.
Візуальні сигнали та індикатори можуть бути адаптовані відповідно до конкретних вимог замовника. Підйомні панелі керування та посадки можуть бути поставлені на постійній основі гравіюванням різними мовами.

Ліфтові машини спроектовані так, щоб вони були добре адаптовані до конкретних вимог із широким вибором індикаторів, панелей керування, освітлення, аварійного освітлення, кнопок та настінних покриттів. Дисплеї доступні в різних розмірах та технологіях, кнопкові кнопки в ряді моделей та виробників залежно від потреб клієнтів.

Пасажирські інформаційні панелі у різних форматах.
Пріоритетні варіанти виклику доступні для людей з обмеженими можливостями.
В автомобілях із закритим контуром телевізійних систем безпеки пасажирів у громадських та приватних установках.Ліфти для торгових центрів

Ліфти у великих комерційних об’єктах можуть бути електричними ліфтами MRL (без машинного обладнання) або гідравлічними витягами залежно від конкретних потреб та умов кожного проекту. Важлива різниця між ліфтами, які повинні використовуватися як для товарів, так і для пасажирів та вантажних ліфтів. В обох випадках високий рівень трафіку потребує надійного та зносостійкого обладнання, спроектованого та побудованого до останнього.

Ліфти для торгових центрів Також ми можемо надати повний спектр ескалаторів, які завжди є цікавим варіантом для керування високим рівнем трафіку людей.

Ліфти у торгових центрах
Є величезний досвід у проектах, пов’язаних із проектуванням та виробництвом ліфтів для нових чи існуючих громадських будівель. Інженерний відділ завжди проводить всебічне вивчення кожного окремого проекту, щоб надати клієнтам точне рішення для Ваших цілей.

Ліфти для громадських будівель

Ліфти для громадських будівель Громадські будинки (офіси, готелі, музеї, урядові будинки і т. д.). Це дуже різноманітна категорія, яка включає будь-що: від корпоративних офісних будівель до комерційної нерухомості. Все, що у них є спільного, — це високий рівень трафіку.

Те, що ми зазвичай пропонуємо для такого типу будівель, – це електричні ліфти з або без машинного відділення і з можливістю вибору швидкості руху. Передові технології, які ми запроваджуємо, дозволяють нам пропонувати максимальну продуктивність та значно менші площі шахт. Енергоспоживання та стійкість наших ліфтів — це ті теми, про які ми також дбаємо.

Ми накопичили величезний досвід у проектах, пов’язаних із проектуванням та виробництвом ліфтів для нових чи існуючих громадських будівель. Наш інженерний відділ завжди проводить всебічне вивчення кожного окремого проекту, щоб надати нашим клієнтам точне рішення, що підходить для цілей.

Ліфти для будівель Для отримання додаткової інформації про ліфти для торгових центрів , будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми завжди раді допомогти.

Ліфти для підземних та наземних станцій

Ліфти для підземних та наземних станцій Незалежно від того, чи є ліфтові системи електричними, з машинним або гідравлічним обладнанням або без нього, ми добре розуміємося на проектуванні та виробництві ліфтів для підземних станцій, придатних для людей з обмеженою рухливістю, вандалостійкими, вогнестійкими, стійкі – та багато інших специфікацій, відповідних відповідним стандартам та правилам.

Кожен ліфт, який ми проектуємо та виробляємо для встановлення на підземних чи наземних станціях, призначений для використання – стандартної моделі немає. Кожен із них побудований відповідно до критеріїв, встановлених клієнтом, консультантом або архітектором, який відповідає за конкретний проект.

Хуан Гомес Cobo R + D інженер. Підйомники IMEM.
Ми розробляємо повні передові плани технічного обслуговування.
Ми виготовляємо всі типи спеціальних ліфтів, які варіюються від важкого навантаження до похилих ліфтів, здатних витримувати до 200 кг кожні 10 квадратних сантиметрів, з різними видами високоефективних вандалостійких світильників.

Ліфти для станцій Виробляємо ліфти з широким спектром можливостей контролю та моніторингу. Ми є спеціалістами з індивідуальних рішень. Рішення, впроваджені та розроблювані.

Ліфти для підземних станцій Вивчення нових алгоритмів та схем трафіку, що відповідають масовому транспорту.
Поліпшення часу очікування підйому та часу руху.

Штучний інтелект. Адаптація до характеристик використання пасажирів.

Розрахунок кількості ліфтів та висоти підйому кабіни ліфта, що найбільш підходять для характеристик потоку руху кожної конкретної станції.
Управління трафіком тих, хто має різні права доступу до різних частин будівлі.

Простота евакуації: рух людей, контроль за рухом та засоби зв’язку відповідно до положень про евакуацію в цілому та у разі пожежі та землетрусу. Використання одного або кількох витягів у будівлі для перевезення спеціалізованого персоналу (пожежних, навчених евакуаційних команд тощо).

Ліфти для наземних станцій Дистанційне управління

Система керування з використанням мобільних телефонів, ідентифікаційні картки RFID, системи розпізнавання осіб для пасажирів тощо


Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити