Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

KOYO (Китай)

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

KOYO

Іти шляхом до високоякісного життя!
Займає перше місце у сфері Китайського Ліфтового Експорту.

Продукції експортуються до 116 країн. KOYO є світовим ліфтовим брендом.

Інтелігентно, Безпечно, Затишно, Екологічно
Використовуючи передову німецьку технологію з китайською історичною естетикою, KOYO успішно надає ліфтове екологічне, високоякісне обладнання.

Пасажирські ліфти

KOYO ліфт Виняткова Якість, Комфорт та Безпека
Ліфти «KOYO» – німецькі технології у поєднанні із застосуванням комп’ютерної технології інтелектуального керування з високим ступенем інтеграції, 32-бітне мікропроцесорне керування з низьким споживанням енергії, високою ефективністю, енергозбереженням, високою якістю, якими відрізняється вся конструкція. Це поєднання сучасних технологій з високими експлуатаційними характеристиками та надійність у роботі.

Вантажні ліфти

Вантажні ліфти KOYOМіцні та Довговічні
За рахунок міцної конструкції, стабільної та надійної роботи вантажних ліфтів «KOYO» для будівель із посиленими конструкціями, призначених для вертикального переміщення вантажів.

У вантажних ліфтах «KOYO» оригінально втілено технологію керування приводом із застосуванням системи регулювання зі змінною напругою та змінною частотою змінного струму та технологію позиційного керування машиною, що використовуються при виробництві вантажних ліфтів. Точність контролю цих ліфтів незрівнянна з запропонованою для аналогічної продукції, що значно підвищує стабільність і надійність роботи вантажного ліфта.

У процесі виробництва вантажних ліфтів ми застосовуємо безшовну технологію виготовлення із нержавіючої сталі, тим самим збільшується сукупна потужність та міцність конструкції, а також покращується зовнішній вигляд кабіни ліфта.

Ліфти для лікарень

Лікарняні ліфти KOYOРобота з точністю до секунди + Максимальна плавність ходу
Лікарняний ліфт «KOYO», що працює з точністю до секунди, в якому повністю врахована сфера його використання та його особливе призначення, поєднує в собі проектні концепції інтелектуального, високоефективного та високоточного управління для конструкцій, розроблених спеціально для лікарень, сучасних клінік, медичних центрів, санаторіїв, закладів охорони здоров’я та інших медичних об’єктів.

У лікарняних ліфтах «KOYO» застосовується система контролю з високою точністю та низьким споживанням енергії, яка автоматично розраховує оптимальну криву швидкості, повною мірою використовує технологію керування приводом із системою регулювання зі змінною напругою та змінною частотою змінного струму, для яких підібрані компоненти високої якості. Завдяки цьому ліфт працює тихо і стабільно, з високим ступенем точності роботи (менше 3 мм), що дозволяє зменшити болючі відчуття та напругу пацієнтів. А застосовувана технологія контролю та адаптації нової мережевої інформації, яка є передовою у сфері застосування лікарняних ліфтів, забезпечує інтелектуальну роботу ліфта, підвищує коефіцієнт корисного використання ліфта та скорочує час очікування для пацієнтів та медичних працівників.

Ліфт лікарняний KOYO   Застосування передових технологій, компонентів високої якості, запатентованих технологій та заходів профілактичного обслуговування дозволяє досягти низького рівня споживання енергії ліфтом, його довговічності. Лікарняні ліфти «KOYO» відображають концепцію економії електричної енергії та захисту навколишнього середовища.

Ліфт панорамного огляду

Ліфт панорамного огляду №1Ліфт панорамного огляду №2Ліфт панорамного огляду №3
Ліфт панорамного огляду №4 Ліфт панорамного огляду №5Прекрасний та Естетично Витончений, Створений зі Смаком до Життя

Ліфт панорамного огляду “KOYO” спрямований на втілення сучасних дизайнерських ідей про використання прозорості в архітектурі. Навколишнє оточення стає елементом конструкції будівлі, переміщення вгору-вниз у повітряному просторі і при природному світлі посилює візуальне сприйняття руху, даруючи чудове відчуття плавності ходу і можливість споглядати прекрасне.

У ліфті панорамного огляду «KOYO» застосовано багаторівневий просторовий підхід до інновацій, завдяки якому існує можливість проектування та виробництва до чотирьох видів кабін ліфтів панорамного огляду, оформлених у різних стилях, з міцними механізмами, що відрізняються новизною та красою виконання. При поїздці на такому ліфті окрім можливості спостерігати прекрасні види місцевості, навколишньої будівлі, відчуття смаку до прекрасного та комфортного життя, також здійснюється ваша мрія про підйом у небо.

Ліфт для приватного будинку

Котеджний ліфт №1Величне Виконання та Демонстрація Досягнень Людства
Різноманітні дизайнерські стилі ліфтів для дому створюють комфорт для гостей, і одночасно символізують та демонструють досягнення людства у будівництві.

Котеджний ліфт №2     Ліфти для котеджу «KOYO» є ліфтами, що зберігають енергію, в яких застосовані вимоги європейських стандартів щодо безпеки. Поряд із конструкцією, що відображає концепцію природної обстановки для життя людини, ліфт спеціально комплектується синхронізованим безредукторним мотором переміщення з постійними магнітами та міні-ЕОМ, розробленими для малоповерхових будівель. Поряд із економією простору також забезпечується економія витрат на електроенергію для покупців.

Завдяки тому, що найважливішою особливістю є відсутність машинного відділення, при встановленні ліфта для приватного будинку немає необхідності брати до уваги просторові обмеження, завдяки цьому не тільки зменшується вартість будівництва, більше того, забезпечується велика свобода вибору стосовно будівлі. Завдяки дизайнерським особливостям обробки кабіни ліфта, ліфт та будинок гармонійно поєднуються один з одним, взаємно доповнюючи та підкреслюючи конструкційні особливості будівлі та відображаючи індивідуальність власника.

Ескалатори

Ескалатори KOYO Ескалатори KOYO №1

Елегантний та Тихий, Комфортабельний та Безпечний
В ескалаторах «KOYO» акцент зроблено на забезпечення повної безпеки, що говорить про відповідальний підхід до того, щоб надати пасажирам зручність та швидкість пересування замість виснажливого подолання шляху пішки.

Пасажирський конвеєр

Траволаторы KOYOПассажирский конвейер KOYOПрекрасний Естетичний Вигляд

Для пасажирських конвеєрів “KOYO” передбачено 12 моделей конструкції з різними модифікаціями на вибір покупця. Травалатори широко використовуються у великих торгових центрах, залізничних станціях, портах, будинках транспортних терміналів, супермаркетах, центрах відпочинку та розваг, виставкових центрах та інших громадських місцях. Вони надають пасажирам можливість не тільки випробувати нові яскраві відчуття комфортного пересування, але також оцінити розкіш і відмінні риси сучасної архітектури, милуючись виглядом конструкцій будівлі, що пропливають повз.

Системи паркування автомобілів

Системи паркування автомобілів №2Системи паркування автомобілів №1

Мала Займана Площа, Широкий Пропонований Простор
Система паркування автомобілів «KOYO» є паркувальним обладнанням з хрестоподібними підйомними апарелями. Система підйомного обладнання забезпечена чотирма сталевими тросами для підвіски у чотирьох точках, відрізняється стабільністю та надійністю в роботі. У ній передбачено пристрій захисту від падінь, який забезпечує безпечне та надійне використання, запобігає падінню. Водночас система паркування оснащена пристроєм фотоелектричного контролю безпеки та кнопкою аварійної зупинки для контролю параметрів транспортного засобу та місця паркування, завдяки чому автомобілі паркуються впорядковано. Крім того, це дозволяє уникнути небезпеки виникнення помилок персоналу під час керування. Посилена охоронна система забезпечує безпеку у гаражі.

Системы парковки автомобилей №3Системы парковки автомобилей №4

Пропонується управління з використанням програмованого логічного контролера, блоку програмного управління та інші способи управління, які відрізняються простотою виконання операцій та зручністю доступу. Кнопки, тумблери, сенсорний екран, плати з інтегральною мікросхемою пропонуються опціонально.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення