ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

KOYO (Китай)

KOYO

Іти шляхом до високоякісного життя!
Посідає перше місце у сфері Китайського Ліфтового Експорту.
Продукції експортуються до 116 країн. KOYO є світовим ліфтовим брендом.
Інтелігентно, Безпечно, Затишно, Екологічно
Використовуючи передову німецьку технологію з китайською історичною естетикою, KOYO успішно надає ліфтове екологічне, високоякісне обладнання.

Компанія KOYO пропонує широкий асортимент обладнання:


Пасажирські ліфти

Виняткова Якість, Комфорт та Безпека

Пасажирські ліфти

Ліфти «KOYO» – німецькі технології у поєднанні із застосуванням комп’ютерної технології інтелектуального управління з високим ступенем інтеграції, 32-бітне мікропроцесорне управління з низьким споживанням енергії, високою ефективністю, енергозбереженням, високою якістю, якими відрізняється вся конструкція. Це поєднання сучасних технологій з високими експлуатаційними характеристиками та надійність у роботі.

Вантажні ліфти

Міцні та Довговічні

Вантажні ліфти

За рахунок міцної конструкції, стабільної та надійної роботи вантажних ліфтів «KOYO» для будівель з посиленими конструкціями, призначених для вертикального переміщення вантажів.

У вантажних ліфтах «KOYO» оригінально втілено технологію керування приводом із застосуванням системи регулювання зі змінною напругою та змінною частотою змінного струму та технологію позиційного керування машиною, що використовуються при виробництві вантажних ліфтів. Точність контролю цих ліфтів незрівнянна з пропонованою для аналогічної продукції, що значною мірою підвищує стабільність та надійність роботи вантажного ліфта.

У процесі виробництва вантажних ліфтів ми застосовуємо безшовну технологію виготовлення з нержавіючої сталі, тим самим збільшується сукупна потужність та міцність конструкції, а також покращується зовнішній вигляд кабіни ліфта.

Ліфти для лікарень

Робота з точністю до секунди + Максимальна плавність ходу

Ліфти для лікарень

> Лікарняний ліфт «KOYO», що працює з точністю до секунди, в якому повністю врахована сфера його використання та його особливе призначення, поєднує в собі проектні концепції інтелектуального, високоефективного та високоточного управління для конструкцій, розроблених спеціально для лікарень, сучасних клінік, медичних центрів, санаторіїв, закладів охорони здоров’я та інших медичних об’єктів. Лікарняні ліфти

У лікарняних ліфтах «KOYO» застосовується система контролю з високою точністю та низьким споживанням енергії, яка автоматично розраховує оптимальну криву швидкості, повною мірою використовує технологію керування приводом із системою регулювання зі змінною напругою та змінною частотою змінного струму, для яких підібрані компоненти високої якості. Завдяки цьому ліфт працює тихо і стабільно, з високим ступенем точності роботи (менше 3 мм), що дозволяє зменшити болючі відчуття та напругу пацієнтів. А застосовувана технологія контролю та адаптації нової мережевої інформації, яка є передовою у сфері застосування лікарняних ліфтів, забезпечує інтелектуальну роботу ліфта, підвищує коефіцієнт корисного використання ліфта та скорочує час очікування для пацієнтів та медичних працівників.


Застосування передових технологій, компонентів високої якості, запатентованих технологій та заходів профілактичного обслуговування дозволяє досягти низького рівня споживання енергії ліфтом, його довговічності. Лікарняні ліфти «KOYO» відображають концепцію економії електричної енергії та захисту навколишнього середовища.

Панорамний ліфт

Чудовий та Естетично Витончений, Створений зі Смаком до Життя

Панорамний ліфт

Ліфт панорамного огляду “KOYO” спрямований на втілення сучасних дизайнерських ідей про використання прозорості в архітектурі. Навколишнє оточення стає елементом конструкції будівлі, переміщення вгору-вниз у повітряному просторі і при природному світлі посилює візуальне сприйняття руху, даруючи чудове відчуття плавності ходу та можливість споглядати прекрасне.

У ліфті панорамного огляду «KOYO» застосовано багаторівневий просторовий підхід до інновацій, завдяки якому існує можливість проектування та виробництва до чотирьох видів кабін ліфтів панорамного огляду, оформлених у різних стилях, з міцними механізмами, що відрізняються новизною та красою виконання. При поїздці на такому ліфті окрім можливості спостерігати прекрасні види місцевості, навколишньої будівлі, відчуття смаку до прекрасного та комфортного життя, також здійснюється ваша мрія про підйом у небо.

Панорамний ліфт
Панорамні ліфти
Ліфт панорамного огляду

Ліфт для приватного будинку

Величне Виконання та Демонстрація Досягнень Людства

Ліфт для приватного будинку
< br> Різноманітні дизайнерські стилі ліфтів для дому створюють комфорт для гостей, і одночасно символізують та демонструють досягнення людства у будівництві.

Ліфт для котеджу

> Ліфти для котеджу «KOYO» є ліфтами, що зберігають енергію, в яких застосовані вимоги європейських стандартів безпеки. Поряд із конструкцією, що відображає концепцію природної обстановки для життя людини, ліфт спеціально комплектується синхронізованим безредукторним мотором переміщення з постійними магнітами та міні-ЕОМ, розробленими для малоповерхових будівель. Поряд із економією простору також забезпечується економія витрат на електроенергію для покупців.

Завдяки тому, що найважливішою особливістю є відсутність машинного відділення, при встановленні ліфта для приватного будинку немає необхідності брати до уваги просторові обмеження, завдяки цьому не тільки зменшується вартість будівництва, більш того, забезпечується велика свобода вибору стосовно будівлі. Завдяки дизайнерським особливостям обробки кабіни ліфта, ліфт та будинок гармонійно поєднуються один з одним, взаємно доповнюючи та підкреслюючи конструкційні особливості будівлі та відображаючи індивідуальність власника.

Ескалатори

Елегантний та Тихий, Комфортабельний та Безпечний

Ескалатори

Ескалатори 2

У ескалаторах «KOYO» акцент зроблено на забезпечення повної безпеки, що говорить про відповідальний підхід до того, щоб надати пасажирам зручність та швидкість пересування замість виснажливого подолання шляху пішки.

Траволатори

Прекрасний Естетичний Вигляд

Траволатори

Траволатори 2

Для пасажирських конвеєрів “KOYO” передбачено 12 моделей конструкції з різними модифікаціями на вибір покупця. Травалатори широко використовуються у великих торгових центрах, залізничних станціях, портах, будинках транспортних терміналів, супермаркетах, центрах відпочинку та розваг, виставкових центрах та інших громадських місцях. Вони надають пасажирам можливість не тільки випробувати нові яскраві відчуття комфортного пересування, але також оцінити розкіш і відмінні риси сучасної архітектури, милуючись виглядом конструкцій будівлі, що пропливають повз.

Системи паркування автомобілів

Мала Займана Площа, Широке Пропонований Простір

Системи паркування автомобілів

> Паркувальний ліфт

Система паркування автомобілів «KOYO» є паркувальним обладнанням з хрестоподібними підйомними апарелями. Система підйомного обладнання забезпечена чотирма сталевими тросами для підвіски у чотирьох точках, відрізняється стабільністю та надійністю в роботі. У ній передбачено пристрій захисту від падінь, який забезпечує безпечне та надійне використання, запобігає падінню. Водночас система паркування оснащена пристроєм фотоелектричного контролю безпеки та кнопкою аварійної зупинки для контролю параметрів транспортного засобу та місця паркування, завдяки чому автомобілі паркуються впорядковано. Крім того, це дозволяє уникнути небезпеки виникнення помилок персоналу під час керування. Посилена охоронна система забезпечує безпеку в гаражі.

Паркувальний ліфт для авто
< br> Ліфт для паркування авто
< br> Пропонується управління з використанням програмованого логічного контролера, блоку програмного управління та інші способи управління, які відрізняються простотою виконання операцій та зручністю доступу. Кнопки, тумблери, сенсорний екран, плата з інтегральною мікросхемою пропонуються опціонально.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити