ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Ліфти без машинного приміщення

Ліфт без машинного приміщення є нині практично інноваційним обладнанням, оскільки його стали встановлювати порівняно недавно. У цій конструкції лебідка та управління розташовуються у шахті ліфта, тому для машинного відділення не потрібне спеціальне приміщення. Внаслідок цього ліфт без машинного відділення став дуже популярним останнім часом. Його встановлюють у житлових комплексах та в інших будівлях. Наша компанія «VIP Lift» займається постачанням, монтажем та обслуговуванням ліфтів та ескалаторів. Ми гарантуємо високу якість послуг та професіоналізм своїх співробітників.

ЗАМОВЛЯТИ ЛІФТ БЕЗ МАШИННОГО ВІДДІЛЕННЯ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Кращі терміни та ціни
Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку.
Які особливості має ліфт без машинного осередку?

Ліфти без машинного відділення

Особливістю цього ліфтового обладнання є використання незвичайної лебідки без редуктора. Тому ліфт без машинного відділення дозволяє заощаджувати площу будівлі, оскільки все необхідне можна розмістити у шахті ліфта. Крім того, ця конструкція не обмежує дизайнерів у виборі проекту покрівлі. Подібні ліфти від компанії VIP Lift дозволяють економити електричну енергію, при цьому економія може становити до 30%. Це обладнання створює умови для комфортного переміщення пасажирів. Під час руху ліфта немає вібрації та шуму, показники якого у кабіні ліфта становлять не більше 54 дБ. Також ліфт без машинного відділення відрізняється підвищеною безпекою, наприклад, він має систему, що забезпечує точність зупинки ліфта. Це обладнання відноситься до екологічно чистого, так як привід без редуктора не потребує машинного масла для роботи. Крім того, внаслідок цього вдається суттєво знизити витрати на обслуговування.

Будь-який ліфт без машинного відділення має бути встановлений якісно, оскільки від цього залежить термін його експлуатації та безпека пасажирів. У нашій компанії VIP Lift можна не тільки придбати дане ліфтове обладнання, але й замовити його монтаж та обслуговування. Найкраще купувати ліфти відомих російських та світових виробників, тим більше, що вони випускаються у великому модельному та ціновому діапазоні. В даний час це обладнання можна вважати прогресом усієї будівельної галузі.

Які переваги має ліфт без машинного відділення?

До них належить таке:

• мінімальний вплив на будинок завдяки невеликій вазі конструкції ліфта та малим габаритам приводу, в якому немає редуктора. Крім того, сталеві троси в цих ліфтах замінені ременями з поліуретану;
• можливість економити електричну енергію, а також мастильні матеріали. Це пов’язано з використанням канатів з поліуретану та приводу без редуктора. Наявність тільки однієї рухомої частини дозволяє зменшити витрати на мастило, яке зазвичай потрібне для всіх частин, що обертаються;
• низький рівень шуму агрегату, що пояснюється відсутністю редуктора та застосуванням поліуретанових ременів;
• розміщення приводу та контролера всередині ліфтової шахти означає суттєву економію простору;
• невеликий знос деталей ліфта, що пояснюється невеликою кількістю деталей, що обертаються.

Для монтажу такого ліфта застосовується синхронний електричний безредукторний двигун, який можна легко регулювати. Він відрізняється компактністю, а також низьким рівнем шуму. Невеликий привід можна поєднати з будь-якими модифікаціями ліфтів. Наявність надійних гальмівних систем не дозволяє кабіні ліфта здійснювати неконтрольований рух.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити