Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Ліфти без машинного приміщення

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Ліфт без машинного приміщення є нині практично інноваційним обладнанням, оскільки його стали встановлювати порівняно недавно. У цій конструкції лебідка та управління розташовуються у шахті ліфта, тому для машинного відділення не потрібне спеціальне приміщення. Внаслідок цього ліфт без машинного відділення став дуже популярним останнім часом. Його встановлюють у житлових комплексах та в інших будівлях. Наша компанія «VIP Lift» займається постачанням, монтажем та обслуговуванням ліфтів та ескалаторів. Ми гарантуємо високу якість послуг та професіоналізм своїх співробітників.

ЗАМОВЛЮВАТИ ЛІФТ БЕЗ МАШИННОГО ВІДДІЛЕННЯ У НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:

Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку

Які особливості має ліфт без машинного відділення?

Це обладнання створює умови для комфортного переміщення пасажирів. Під час руху ліфта немає вібрації та шуму, показники якого у кабіні ліфта становлять не більше 54 дБ. Також ліфт без машинного відділення відрізняється підвищеною безпекою, наприклад, він має систему, що забезпечує точність зупинки ліфта. Це обладнання відноситься до екологічно чистого, тому що привід без редуктора не вимагає наявності машинної олії для роботи. Крім того, внаслідок цього вдається суттєво знизити витрати на обслуговування.

Будь-який ліфт без машинного відділення має бути встановлений якісно, ​​оскільки від цього залежить термін його експлуатації та безпека пасажирів. У нашій компанії VIP Lift можна не тільки придбати дане ліфтове обладнання, але й замовити його монтаж та обслуговування. Найкраще купувати ліфти відомих російських та світових виробників, тим більше, що вони випускаються у великому модельному та ціновому діапазоні. Нині це устаткування вважатимуться прогресом всієї будівельної галузі.

Які переваги має ліфт без машинного відділення?

До них належить таке:

  • мінімальний вплив на будівлю завдяки невеликій вазі конструкції ліфта та малим габаритам приводу, в якому немає редуктора. Крім того, сталеві троси в цих ліфтах замінені ременями з поліуретану;
  • можливість економити електричну енергію, а також мастильні матеріали. Це пов’язано з використанням канатів з поліуретану та приводу без редуктора. Наявність тільки однієї рухомої частини дозволяє зменшити витрати на мастило, яке зазвичай потрібне для всіх частин, що обертаються;
  • низький рівень шуму агрегату, що пояснюється відсутністю редуктора та застосуванням поліуретанових ременів;
  • розміщення приводу та контролера всередині ліфтової шахти означає суттєву економію простору;
  • невеликий знос деталей ліфта, що пояснюється невеликою кількістю деталей, що обертаються.

Для монтажу такого ліфта застосовується синхронний електричний безредукторний двигун, який можна легко регулювати. Він відрізняється компактністю, а також низьким рівнем шуму. Невеликий привід можна поєднати з будь-якими модифікаціями ліфтів. Наявність надійних гальмівних систем не дозволяє кабіні ліфта здійснювати неконтрольований рух.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення