ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Schindler (Швейцарія)

SCHINDLER

Ми перевозимо 1 мільярд людей щодня.Ліфти, ескалатори та траволатори Schindler забезпечують безпечне, комфортне пересування пасажирів з максимальною ефективністю.

Компанія Schindler пропонує широкий асортимент обладнання:


Ліфти

Ліфти для всіх типів приміщень
Ліфти Schindler поставляються у стандартній комплектації або розробляються за технічними вимогами замовника для найкращої інтеграції з архітектурою Вашої будівлі. Вони прості в плануванні та підходять для всіх типів будівель та розмірів шахт. Ми пропонуємо ідеальний варіант ліфта, чи то ліфт для інтенсивного чи помірного використання.

Серии лифтов
Schindler 2400

Schindler 2400

Просте рішення
Ліфт Schindler 2400 – робоча конячка, яка ніколи не скаржиться. Підходить для будівель з високою інтенсивністю руху, таких як бізнес-центри, готелі, лікарні, торгові центри та залізничні станції. Завдяки своїй універсальності, Schindler 2400, дозволить Вам уникнути необхідності встановлення спеціального ліфта, що виготовляється за індивідуальним замовленням.

Ліфт Schindler 2400

Простота та надійність
Ультрасучасний ліфт Schindler 2400 поставляється заздалегідь зібраним, що дозволяє зробити монтаж у короткий термін. На Ваш вибір можуть бути встановлені два типи приводних систем – електромеханічний або електрогідравлічний – які розроблені з метою оптимізації енергоспоживання та забезпечення абсолютної надійності.

“Розумний” вантажний ліфт
Великий та міцний, ліфт Schindler 2400 може бути доповнений “інтелектуальною” функцією. Система управління пасажиропотоком PORT дозволяє оптимізувати використання ліфта та забезпечити безперебійне пересування людей чи вантажів.

За допомогою системи керування PORT можна керувати доступом усередині будівлі.Schindler 2500

Schindler 2500

Плавне, комфортне пересування та абсолютна надійність є ключовими параметрами для ліфтів, призначених для перевезення людей на лікарняних ліжках чи колясках. Ліфт Schindler 2500 забезпечує безперешкодний вхід та вихід пацієнтів, комфортне та тихе пересування, а також високий рівень надійності.

Швидкий та плавний
Ліфт Schindler 2500 піклується про людей, які найбільше його потребують. Швидкий та зручний, він прискорює час пересування пацієнтів. У ньому передбачено швидке відчинення та зачинення дверей, а рівень комфортності Schindler 2500 настільки високий, що Ви навіть не помітите його руху.

Просторий
Ліфт Schindler 2500 призначений не тільки для перевезення лікарняних ліжок будь-яких розмірів, в ньому також передбачено достатньо простору для персоналу, що супроводжує. Крім того, ліфти можуть перевозити великогабаритне медичне обладнання.

Простий та енергоефективний
Сучасний ліфт Schindler 2500 поставляється в збиранні, що дозволяє завершити його встановлення в короткий термін. На Ваш вибір можуть бути встановлені два типи приводних систем – електромеханічний або електрогідравлічний – які розроблені для оптимізації енергоспоживання та забезпечення абсолютної надійності.Schindler 2600

Schindler 2600

Ліфт для перевезення важких вантажів. Schindler 2600 дозволяє здійснювати ефективне та надійне транспортування завдяки використанню високопродуктивної системи приводів, яка здатна піднімати до шести тонн вантажу.

Місткий та гнучкий
Просторий ліфт з високою вантажопідйомністю є ідеальним варіантом для вирішення комплексних завдань транспортування на товарних складах, торгових центрах або промислових підприємствах. Він підходить практично для будь-яких об’єктів і є довговічним та економічно ефективним.

Ліфт Schindler 2600

Комфорт та ефективність
Ліфт Schindler 2600 є одним з наших найбільших та міцних ліфтів. Він дозволяє перевозити велику кількість людей і вантажів, підходить для більшості великих шахт, простий у встановленні, надійний в експлуатації та економічний у споживанні електроенергії. Ліфт 2600

Полегшуємо важкі вантажі
Сучасний ліфт Schindler 2600 поставляється в модульному складанні, що дозволяє здійснити монтаж у короткий термін. На Ваш вибір можуть бути встановлені два типи приводних систем – електромеханічний або електрогідравлічний – розробленими для оптимізації енергоспоживання та забезпечення абсолютної надійності.

Ліфти Schindler 2600 можуть бути оснащені нашою системою керування PORT. Система дозволяє організувати управління пасажиропотоком у будівлі для забезпечення найбільшої ефективності перевезення Ваших пацієнтів, пасажирів, співробітників чи товарів у будь-який час, а також обмежити доступ до приміщень, не передбачених для всіх відвідувачів. Завдяки технології Schindler PORT, Ви можете обмежити використання ліфта для певних людей та у певний час.Schindler 3100

Schindler 3100

Базовий, стандартизований ліфт з чудовим зовнішнім виглядом та якісними характеристиками. Ця модель призначена головним чином для будівель з низьким або середнім пасажиропотоком і є безкомпромісним варіантом з дизайну та технологічності. Schindler 3100 – базове, практичне рішення, що має особливу неповторність. Ліфт Schindler 3100

Простота
Ліфт Schindler 3100 є розумним вибором. Він має стандартні розміри кабіни, що забезпечує простоту планування та легкість встановлення. Ви можете вибрати один із чотирьох варіантів колірного рішення інтер’єру та двох варіантів оздоблення з нержавіючої сталі для оформлення сучасних скляних табло. Завдяки тому, що ліфт не вимагає машинного відділення, а пульт керування розташований на дверній панелі, він дозволяє заощадити простір та витрати на будівництво.

Ліфт 3100

Практичність
Ліфт Schindler 3100 практичний, оснащений великими, простими у використанні кнопками керування. Ліфт здатний перевозити до 8 пасажирів одночасно та здійснювати до 7 зупинок. Він також дозволяє економити електроенергію завдяки можливості переходу в черговий режим, використанню невеликого приводу та LED-підсвічування.

Schindler 3300

Schindler 3300

Комфортність поїздки. Простота у плануванні.
Schindler 3300 – пасажирський ліфт, що забезпечує комфортність поїздки та легкість у плануванні. Можливості дизайну дозволяють зробити його продовженням практично будь-якого архітектурного рішення, а інженерна конфігурація дозволяє легко вбудовувати його під час планування.

Ліфт Schindler 3300

Надійний
Ліфт Schindler 3300 розроблений відповідно до Швейцарських стандартів точності. Насамперед, це передбачає надійність. Насолоджуйтесь легкою експлуатацією щодня. Ліфт 3300

Більш місця в кабіні
Простора кабіна у шахті стандартного розміру. Технічні елементи меншого розміру дозволяють зробити кабіну більш місткою та збільшити простір для пасажирів.

Ліфт Schindler 3300 1
< br> Енергоефективний
Ліфт розроблений відповідно до принципів енергоефективності та екологічної безпеки. Крім того, експлуатація ліфта з меншим рівнем шуму знижує рівень шумового забруднення. Завдяки технології рекуперативного приводу Power Factor 1, ліфт Schindler 3300 споживає до 30% менше електроенергії в порівнянні з традиційними технологіями. Ліфт 3300 2

Великий вибір дизайнів
Вибирайте стиль інтер’єру із наших ліній оформлення дизайну або створюйте свій власний стиль. У будь-якому випадку це буде ідеальне поєднання. Понад 40 колірних рішень — від свіжих і яскравих до теплих і принадних.

Створіть свій дизайн
Коли справа доходить до оформлення інтер’єру кабіни ліфта, наша концепція «Вільний стиль» дає повну свободу.

МісткістьВисота будівліШвидкість
400 кг – 1’125 кг, 5 – 15 пасажирівдо 60 м або 20 поверхів1.0 м/с та 1.6 м/с

Schindler 7000

Schindler 7000

У Вас висотна будівля? – Schindler 7000
Глобальне рішення для висотних будівель із можливістю переміщення на висоту до 500 м зі швидкістю до 10 м/с.

• Створіть екологічну будівлю, використовуючи переваги наших інновацій щодо енергозбереження та піклування про навколишнє середовище.
• Створіть інтелектуальну будівлю, використовуючи переваги наших інновацій з управління пересуванням у приміщенні.
• Створіть рентабельну будівлю, використовуючи переваги наших можливостей економії простору.

Екологічний рух
Schindler – це знак якості та надійності. Понад мільярд людей по всьому світу довіряють продукції та послуг компанії Schindler. Schindler розробляє ліфти та ескалатори з урахуванням параметра екологічності як при виробництві, так і в подальшій експлуатації.

Ліфт Schindler 7000

Ефективна робота
Інтенсивні транспортні потоки в мегаполісах переходять у такі потоки в хмарочосах. Ефективна організація переміщення усередині подібних будівель – справжній виклик для ліфтових компаній. Компанія Schindler займається вирішенням цього завдання вже багато років. Ліфти Schindler 7000 перевозять мільйони людей у найвищих будівлях світу – швидко, зручно, безпечно. Ліфт 7000

Ліфт Schindler 7000 1

Ефективне використання простору
Великі міста дедалі більше спрямовуються вгору. Швидкий ритм та дефіцит часу у повсякденному житті не залишає альтернативи. Сучасні багатофункціональні будівлі є вертикальними об’єктами з особливими вимогами до транспортування. Найбільш складні висотні будинки вимагають інноваційного підходу до ефективного та комфортного пересування пасажирів. Дворівневі ліфти Schindler 7000 мають всі необхідні характеристики для вирішення питання зростаючої складності при плануванні будівель.

Ескалатори

Комфортне пересування пасажирів
На сьогоднішній день компанія Schindler має повний асортимент ескалаторів. Серед яких найпопулярніша модель ескалаторів у світі – Schindler 9300AE. Це ідеальне рішення для транспортування легких вантажів у торгових та громадських будівлях. Для сфер застосування з вищими вимогами ми пропонуємо великовантажні Schindler 9700AE. Вони використовуються в метро для підйому великої кількості людей на висоту до 50 метрів, забезпечуючи зручність пересування кожного пасажира.

Серії ескалаторів
Schindler 9300

Schindler 9300

Гнучке рішення для комерційних та громадських будівель.
Завдяки високим стандартам безпеки, підвищенню енергоефективності та максимальної економії займаної площі, ескалатор Schindler 9300 перетворює будь-яку будівлю на сучасний простір, і кожен пересування стає плавним і комфортним.

Ескалатор Schindler 9300

Безпека та надійність
Безпека та надійність – наші основні зобов’язання. Schindler 9300 пропонує найсучасніші рішення в галузі безпеки.

Повага та оптимізація
Зниження енерговитрат із підвищеною ефективністю. Наша нова система приводу у поєднанні із трьома режимами енергозбереження пропонує високопродуктивне рішення для міської мобільності.

Збільшення та створення
Новий компактний дизайн для більшого простору. Розширена площа на вхідних та вихідних майданчиках, зменшена загальна ширина та інструменти автоматичного планування 3D дозволяють ефективно презентувати ескалатор, збільшуючи простір у вашій будівлі.

Ескалатор 9300

Удосконалена краса
Сучасна естетика, що підходить вашому архітектурному стилю. Дизайн, непідвладний часу, у поєднанні з цілим рядом унікальних декоративних опцій.Максимальний підйомНахилШирина сходинки
20 м при ширині ступеня 1000 мм27.3 / 30 / 35 градусів600 / 800 / 1000 мм

Schindler 9700

Schindler 9700

Високоефективне рішення для транспортування у місцях з інтенсивним пасажиропотоком.

Коли громадський транспорт означає індивідуальний комфорт
Ескалатор Schindler 9700 спроектований та забезпечує мобільні рішення для громадського транспорту з високими вимогами до трафіку: в аеропортах, метрополітенах, залізничних вокзалах. Schindler пропонує гнучкість у плануванні, відповідаючи високим стандартам у сфері безпеки, доступності та обслуговування пасажирів.

Ескалатор Schindler 9700

Готовий до всього
Ескалатор Schindler 9700 призначений для перевезення пасажирів 24 години на добу, представлений у чудовому виконанні та за оптимальною ціною.
Високоякісні компоненти відповідають специфікаціям громадського транспорту за швидкістю та довговічністю. Висока продуктивність при екстремальних навантаженнях є звичайним режимом для Schindler 9700.

Технологічний дизайн
Ви можете зробити Schindler 9700 більш привабливим, використовуючи балюстраду із прозорого скла, нержавіючої сталі чи сендвіч-панелей. Загальна ширина ескалатора максимально точно підходить отвору/атріуму. І це робить його ідеальним при заміні ескалаторів, які вийшли зі строку ескалуатації та не можуть більше працювати в режимі підвищеного трафіку.

Створено за індивідуальними вимогами
Ескалатор 9700

Schindler 9700 – це модульний ескалатор. Його компоненти пристосовані до будь-яких технічних вимог до об’єкта. Приводи, ланцюги, сходи та ферми можуть бути модифіковані під індивідуальні вимоги клієнта. Ескалатор відповідає найсуворішим світовим стандартам за швидкістю та терміном служби, що робить його придатним і для надвисоких підйомів.Максимальний підйомНахилШирина сходинки
50 м при ширині ступеня 1000 мм27.3 / 30 / 35 градусів600 / 800 / 1000 мм

Траволатори

Траволатори

Довгі відстані стають короткими
Траволатори компанії Schindler можуть бути встановлені практично у будь-яких будинках. Вони мають різноманітність дизайнерських варіантів – скляні балюстради різних відтінків, різноманітність кольорів для поручнів, різні варіанти оформлення та освітлення, алюмінієві або з нержавіючої сталі покриття для підлоги. Ми можемо також зробити траволатор, призначений для пересування на далекі відстані та має додаткові функції дистанційного контролю.

Похилі та горизонтальні
Похилітраволатори шириною до 1000 мм призначені для переміщення людей та торгових візків. Запатентовані короткі паллети глибиною 133 мм забезпечують зменшення довжини установки. Це дозволяє звільнити значну частину торгового простору. Для горизонтальних траволаторів Schindler використовуються стрічки конвеєра з алюмінієвих паллет. Маючи ширину до 1400 мм і довжину транспортування до 150 м, вони є відмінним рішенням для громадських будівель і комплексів, таких як аеропорти, торгово-виставкові центри та інші споруди.

Надійна підтримка у реалізації проекту
Компанія Schindler пропонує найбільш широкий асортимент траволаторів із існуючих сьогодні на ринку.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити