Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Пасажирські ліфти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Компанія VIP Lift пропонує надійні пасажирські ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як пасажирські ліфти. Ми відзначаємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

МИ ВАМ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ПРОЕКТУВАННЯ

На цьому етапі наші фахівці складають план-проект з урахуванням Ваших побажань. Такий підхід забезпечує максимальну надійність та безпеку роботи ліфта на Вашому об’єкті.

ПОСТАВКА

Ми доставимо необхідне обладнання до будь-якої точки України. Терміни поставки ви можете дізнатися у менеджера.

МОНТАЖ

Команда фахівців виконає роботи в потрібний термін. Залежно від складності об’єкта, монтаж ліфта займає від 10 до 15 днів. Вартість залежить від обладнання та складності установки.

ЗАПУСК

Наша компанія приділяє особливу увагу встановленим ліфтам, що гарантує безперебійну роботу обладнання.

ЗАМОВЛЯТИ ПАСАЖИРСЬКІ ЛІФТИ У НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ПОСКІЛЬКУ:

Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку

Пасажирські ліфти  Пасажирські ліфти являють собою конструкції, пристосовані для комфортного та безпечного переміщення людей при підйомі на певну висоту або спуску. Такими засобами пересування між поверхами обладнано житлові будинки, торговельно-розважальні центри, готельні комплекси, готелі та будівлі офісів. Ліфт для перевезення людей обладнаний трохи інакше, ніж вантажний: він зручніший, комфортніший і красивіший. Головні технічні характеристики ліфтів – це швидкість, місткість, висота підйому та кількість зупинок. Усі вимоги регламентовані ДЕРЖСТАНДАРТ, причому встановлюються вони на кожен тип даного обладнання окремо. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вибрати пасажирський ліфт, розміри якого підходять під ваші цілі або створять проект на індивідуальне замовлення. Класифікують ліфти за багатьма параметрами, проте всі вони мають такі комплектуючі:
  • кабіну;
  • підйомний механізм;
  • ліфтові двері.
Стаціонарні витяги мають бути насамперед безпечними. Отже, якщо ви вирішили купити пасажирський ліфт, маємо поцікавитися, чи є документація виробника, що підтверджує їхню відповідність Державним стандартам якості, стійкості та повної безпеки. Компанія VIP Lift готова надати вам таку інформацію. Ми реалізуємо та монтуємо продукцію лише сертифікованих виробників, якість роботи яких перевірено часом та підтверджено документально.

Пасажирські ліфти цінаРізновиди підйомних механізмів

Є два типи приводу пасажирських ліфтів – електричний та гідравлічний. У кожного з них свої характеристики, тому увагу потрібно звертати на всі критерії, вибираючи обладнання певного типу будівлі. Електроприводним ліфтом найчастіше оснащують багатоповерхівки, де потрібне забезпечення підйому відвідувачів на максимальний рівень. Один із головних переважних параметрів такого пристосування – швидкість руху.

Характеристики гідравлічних пасажирських ліфтів

Ліфтами на гідравліці обладнають малоповерхові будинки. Такі підйомні пристрої для перевезення вантажів та мешканців ставлять у багатоповерхових приватних будинках, у квартирах у кілька рівнів, тобто цей тип ліфта найчастіше використовується як домашній. Але це не означає, що гідравлічні ліфти не підходять для офісів чи готелів. У таких випадках розраховуються розміри кабіни та підбирається матеріал для виготовлення згідно з індивідуальним замовленням. Переміщення ліфта здійснює гідравлічна станція через гідроциліндр, тому її монтують поблизу шахти, але не далі 5м.

Перевага гідравлічних ліфтів полягають у наступному:

  • безшумна робота;
  • не потрібне обладнання машинного відділення.
Всі вироби, реалізовані компанією VIP Lift мають сертифікат якості, що свідчить про придатність та безпеку продукції. Пасажирський ліфт, ціна якого вас цілком влаштує, за правильних умов експлуатації служитиме не один десяток років. Головні принципи діяльності «VIP Lift» – взаємовигідна співпраця, коли доставка та монтаж обладнання здійснюється у максимально короткі терміни. Отже, якщо ви вирішили купити пасажирський ліфт та ввести його в експлуатацію, наші фахівці зроблять все якісно та швидко з урахуванням побажань замовника.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення