ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Пасажирські ліфти

Компанія VIP Lift пропонує надійні пасажирські ліфти від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як пасажирські ліфти. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом.

МИ ВАМ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУТИ:
ПРОЕКТУВАННЯ
ПРОЕКТУВАННЯ
На цьому етапі наші фахівці складають план-проект з урахуванням Ваших побажань. Такий підхід забезпечує максимальну надійність та безпеку роботи ліфта(ів) на Вашому об’єкті.
ПОСТАВКА
ПОСТАВКА
Ми доставимо необхідне обладнання до будь-якої точки України. Терміни поставки ви можете дізнатися у менеджера.
МОНТАЖ
МОНТАЖ
Команда фахівців виконає роботи в потрібний термін. Залежно від складності об’єкта, монтаж ліфта займає від 10 до 15 днів. Вартість залежить від обладнання та складності установки.
ЗАПУСК
ЗАПУСК
Наша компанія приділяє особливу увагу встановленим ліфтам, що гарантує безперебійну роботу обладнання.
ЗАМОВЛЯТИ ПАСАЖИРСЬКІ ЛІФТИ У НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:
Результат
Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню.
Інформування
Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу.
Вирішення питань
Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв’язку в режимі 24/7.
Кращі терміни та ціни
Найкращі терміни та ціни монтажу ліфтів на ринку.
Пасажирські ліфти

Ліфти для пасажирів є конструкції, пристосовані для комфортного і безпечного переміщення людей при підйомі на певну висоту або спуску. Такими засобами пересування між поверхами обладнано житлові будинки, торгово-розважальні центри, готельні комплекси, готелі та будівлі офісів. Ліфт для перевезення людей обладнаний трохи інакше, ніж вантажний: він зручніший, комфортніший і красивіший.

Основні технічні характеристики ліфтів – це швидкість, місткість, висота підйому та кількість зупинок. Усі вимоги регламентовані ДСТУ, причому встановлюються вони на кожен тип даного обладнання окремо. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати пасажирський ліфт, розміри якого підходять під ваші цілі або створять проект на індивідуальне замовлення.

Класифікують ліфти за багатьма параметрами, проте всі вони мають такі комплектуючі:
• кабіну;
• підйомний механізм;
• ліфтові двері.

Стаціонарні витяги мають бути насамперед безпечними. Отже, якщо ви вирішили купити пасажирський ліфт, повинні поцікавитися, чи є документація виробника, що підтверджує їхню відповідність Державним стандартам якості, стійкості та повної безпеки. Компанія VIP Lift готова надати вам таку інформацію. Ми реалізуємо та монтуємо продукцію лише сертифікованих виробників, якість роботи яких перевірена часом та підтверджена документально.

Електричні та гідравлічні ліфти

Різновиди підйомних механізмів
Існують два типи приводу пасажирських ліфтів – електричний та гідравлічний. У кожного з них свої характеристики, тому увагу потрібно звертати на всі критерії, вибираючи обладнання для певного типу будівлі.

Електроприводним ліфтом найчастіше оснащують багатоповерхівки, де потрібне забезпечення підйому відвідувачів на максимальний рівень. Один із головних переважних параметрів такого пристосування – швидкість руху.

Характеристики гідравлічних пасажирських ліфтів
Ліфтами на гідравліці обладнають малоповерхові будинки. Такі підйомні пристрої для перевезення вантажів та мешканців ставлять у багатоповерхових приватних будинках, у квартирах у кілька рівнів, тобто цей тип ліфта найчастіше використовується як домашній. Але це не означає, що гідравлічні ліфти не підходять для офісів чи готелів. У таких випадках розраховуються розміри кабіни та підбирається матеріал для виготовлення згідно з індивідуальним замовленням. Переміщення ліфта здійснює гідравлічна станція через гідроциліндр, тому її монтують поблизу шахти, але не далі 5м.

Перевага гідравлічних ліфтів полягають у наступному:
• безшумна робота;
• не потрібне обладнання машинного відділення.

Всі вироби, реалізовані компанією VIP Lift мають сертифікат якості, що свідчить про придатність та безпеку продукції. Пасажирський ліфт, ціна якого вас цілком влаштує, за правильних умов експлуатації служитиме не один десяток років. Головні принципи діяльності VIP Lift – взаємовигідна співпраця, коли доставка та монтаж обладнання здійснюється в максимально короткі терміни. Отже, якщо ви вирішили купити пасажирський ліфт та ввести його в експлуатацію, наші фахівці зроблять все якісно та швидко з урахуванням побажань замовника.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити