ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Ремонт ліфтового обладнання

Ремонт ліфтів Ліфт відноситься до відомих стаціонарних засобів пересування, яке дуже часто використовується. Внаслідок цього механізми даного обладнання поступово зношуються, причому це може відбуватися навіть при відмінному техобслуговуванні. Наша компанія VIP Lift займається поставками ліфтів, а також монтажними та ремонтними роботами. Ми можемо забезпечити високу якість надання послуг завдяки відмінним професійним навичкам наших співробітників та застосуванню сучасного обладнання. Компанія VIP Lift здійснює ремонт ліфтів в Україні незалежно від їх марки. Це обладнання може працювати без перебоїв близько 25 років.

Особливості ремонту ліфтового обладнання в Україні

Подібні роботи нашою компанією виконуються у 2-х варіантах:
• поточний ремонт, який проводиться за заздалегідь складеним планом з метою профілактики поломок та збоїв у роботі обладнання;
• капітальний ремонт.

Компанія «VIP Lift» виконує поточний ремонт ліфтів в Україні за договором з компанією, що управляє. Обладнання оглядають кваліфіковані фахівці з різною періодичністю, наприклад, один раз на місяць або один раз на рік. Співробітники VIP Lift проводять перевірку стану різних механізмів ліфта. Також вони виконують їх регулювання та налаштування. Особливу увагу потрібно звернути на контакти, електричну проводку та канати, оскільки від цього залежить безпека роботи підйомника.

Ремонт ліфта Часто ремонт обладнання передбачає заміну деяких деталей обладнання, зокрема дверей кабіни або світильників. Окремим видом ремонтних робіт є технічне обслуговування ліфта після аварій, під час якого відбувається відновлення працездатності окремих пошкоджених механізмів. За сильної зношеності необхідний капітальний ремонт, оскільки експлуатувати його стає небезпечно. Він полягає у суттєвому оновленні основних вузлів або повній заміні всього обладнання. Для цього ліфт знімається з тросів, після чого виконуються ремонтні роботи: або на місці його розташування або на території підприємства організації. Такий ремонт ліфта може означати частковий або повний демонтаж таких механізмів:

• головного приводу та редуктора;
• електродвигуна;
• канатів;
• приводу дверей ліфтової кабіни;
• троса, що обмежує швидкість та інші.

Ремонт ліфтового обладнання Фахівці нашої компанії швидко та якісно виконують будь-який ремонт ліфтового обладнання, провівши перед цим його ревізію. Капітальні ремонти слід проводити періодично після 4 -15 років експлуатації обладнання. Це залежить від типу ліфта та року його випуску. Деякі частини ліфта можуть зношуватися швидше через високу експлуатацію та інтенсивну роботу. Це означає, що їхній капітальний ремонт ліфтів виконується при необхідності. Наша компанія має всі необхідні матеріали та запасні частини для швидкої заміни, ремонту механізмів та деталей ліфта. Незалежно від причини погіршення функціональності ліфта, наші фахівці можуть швидко виконати ремонт ліфтів, зробити заміну вузлів і деталей. Будь-яка поломка ліфтового обладнання внаслідок тривалої експлуатації чи неправильного користування приносить дискомфорт мешканцям багатоповерхівок та ускладнює роботу організацій у громадських будівлях. Крім того, вона може призвести до ситуацій, небезпечних для здоров’я та життя людей. Тому про ремонт ліфта потрібно замислитися раніше, ніж він вийде з ладу.

Ліфти, що встановлюються компанією VIP Lift на різних об’єктах, є невід’ємною частиною багатоповерхових будівель і важливим засобом механізованого міжповерхового повідомлення. Ліфтове обладнання, яке служить для комфортної доставки пасажирів до необхідної висотної позначки та для спуску їх вниз, має працювати безперебійно. Сучасні підйомно-транспортні пристрої в цілому є складними інженерними конструкціями, що складаються з тісно взаємопов’язаних між собою будівельних елементів, механічних вузлів, електронної апаратури та електричних кабелів. Вся ця система справно функціонує, поки на одній із її ділянок не станеться поломка. У таких випадках неминучий ремонт ліфтового обладнання, виконання якого є важливою частиною посадових обов’язків спеціалістів нашої компанії.

Класифікація ліфтового ремонту

Для зручності планування та своєчасності надання технічної допомоги ремонти поділяються на певні категорії. При планових оглядах підйомно-транспортних пристроїв здійснюється контроль за станом усієї ліфтової системи та окремих її елементів. Перевірці підлягають канати та електропроводка, каркас шахти та кріплення кабіни. У рамках такого технічного обслуговування якраз проводиться поточний ремонт ліфтового обладнання. Його якісним виконанням займаються кваліфіковані фахівці компанії VIP Lift, в обов’язки яких входить мастило різних з’єднань, ремонт механізмів і усунення дефектів на дрібних деталях. Поточний ремонт необхідний для проведення та у разі заклинювання дверей ліфта або при його раптовій аварійній зупинці.

Відремонтувати ліфт Більш об’ємним є капітальний ремонт ліфтів, який залежно від складності робіт, що виконуються, може бути дрібним, середнім або великим. При першому варіанті проводиться заміна менш значних вузлових частин і деталей підйомного механізму. Процедури такого роду дозволяють швидко повернути в дію оновлений елемент і оперативно запустити ліфт, забезпечуючи таким чином безперервність транспортування людей або вантажів. Якщо потрібно змінювати два або кілька важливих компонентів (редуктор лебідки, система гальма, обшивка дверей), то така лагодження характеризується як ремонт середньої тяжкості. Приведення до справного стану практично всієї конструкції ліфта відноситься до категорії великих капітальних ремонтів. Ступінь складності робіт, що виконуються фахівцями компанії «VIP Lift», може бути різною, проте властиві нашим співробітникам високий професіоналізм і виняткова відповідальність сприяють у реалізації навіть найтрудомісткіших процесів.

Підготовка до ремонту ліфтів в Україні

Щоб суттєво скоротити кількість та мінімізувати час простоїв ліфтового обладнання під час його ремонту, співробітники компанії VIP Lift здійснюють розробку типових технологічних процесів таких заходів. Інтенсивна чи безвідповідальна експлуатація підйомних пристроїв часто призводить до виходу з експлуатації деталей основних механізмів. Основною причиною в цьому випадку найчастіше виступає не так поломка, як зношування рухомих елементів. Дотримання всіх вимог щодо проведення якісного технічного обслуговування є першочерговим завданням кваліфікованих фахівців. Знаючи природу фізичного зношування деталей та професійно застосовуючи методи усунення подібних причин, вони легко справляються з ремонтами ліфтового обладнання, встановленого в будинках різного призначення.
Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити