Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Ремонт ліфтів

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Ремонт ліфтів  Ліфт відноситься до відомих стаціонарних засобів пересування, яке дуже часто використовується. Внаслідок цього механізми даного обладнання поступово зношуються, причому це може відбуватися навіть при відмінному техобслуговуванні. Наша компанія «VIP Lift» займається поставками ліфтів, а також монтажними та ремонтними роботами. Ми можемо забезпечити високу якість надання послуг завдяки відмінним професійним навичкам наших співробітників та застосуванню сучасного обладнання. Компанія VIP Lift здійснює ремонт ліфтів в Україні незалежно від їх марки. Це обладнання може працювати без перебоїв близько 25 років.

Особливості ремонту ліфтового обладнання в Україні

Подібні роботи нашої компанії виконуються у 2-х варіантах:
  • поточний ремонт, який проводиться за заздалегідь складеним планом з метою профілактики поломок та збоїв у роботі обладнання;
  • капітальний ремонт.
Компанія «VIP Lift» виконує поточний ремонт ліфтів в Україні за договором з керуючою компанією. Обладнання оглядають кваліфіковані спеціалісти з різною періодичністю, наприклад, один раз на місяць або один раз на рік. Співробітники «VIP Lift» перевіряють стан різних механізмів ліфта. Також вони виконують їх регулювання та налаштування. Особливу увагу потрібно звернути на контакти, електричне проведення та канати, так як від цього залежить безпека роботи підйомника. Ремонт ліфтового обладнання Часто ремонт обладнання передбачає заміну деяких деталей обладнання, зокрема дверей кабіни або світильників. Окремим видом ремонтних робіт є технічне обслуговування ліфта після аварій, під час якого відбувається відновлення працездатності окремих пошкоджених механізмів. При сильній зношеності необхідний капітальний ремонт, оскільки експлуатувати його стає небезпечно. Він полягає у суттєвому оновленні основних вузлів або повній заміні всього обладнання. Для цього ліфт знімається з тросів, після чого виконуються ремонтні роботи: або на місці його розташування або на території підприємства організації. Такий ремонт ліфта може означати частковий або повний демонтаж таких механізмів:
  • головного приводу та редуктора;
  • електродвигуна;
  • канатів;
  • привод дверей ліфтової кабіни;
  • троса, що обмежує швидкість та інші.
Ремонт ліфта  Фахівці нашої компанії швидко та якісно виконують будь-який ремонт ліфтового обладнання, провівши перед цим його ревізію. Капітальні ремонти слід проводити періодично після 4 -15 років експлуатації обладнання. Це залежить від типу ліфта та року його випуску. Деякі частини ліфта можуть зношуватися швидше через високу експлуатацію та інтенсивну роботу. Це означає, що їх капітальний ремонт ліфтів виконується при необхідності. Наша компанія має всі необхідні матеріали та запасні частини для швидкої заміни, ремонту механізмів та деталей ліфта. Незалежно від причини погіршення функціональності ліфта, наші фахівці можуть швидко виконати ремонт ліфтів, зробити заміну вузлів і деталей. Будь-яка поломка ліфтового обладнання внаслідок тривалої експлуатації або неправильного користування приносить дискомфорт мешканцям багатоповерхівок та ускладнює роботу організацій у громадських будівлях. Крім того, вона може призвести до ситуацій, небезпечних для здоров’я та життя людей. Тому про ремонт ліфта потрібно замислитися раніше, ніж він вийде з ладу. Ліфти, що встановлюються компанією VIP Lift на різних об’єктах, є невід’ємною частиною багатоповерхових будівель і важливим засобом механізованого міжповерхового повідомлення. Ліфтове обладнання, яке служить для комфортної доставки пасажирів до необхідної висотної позначки та для спуску їх вниз, має працювати безперебійно. Сучасні підйомно-транспортні пристрої в цілому є складними інженерними конструкціями, що складаються з тісно взаємопов’язаних між собою будівельних елементів, механічних вузлів, електронної апаратури та електричних кабелів. Вся ця система справно функціонує, поки на одній із її ділянок не станеться поломка. У разі неминучий ремонт ліфтового устаткування, виконання якого є важливою частиною посадових обов’язків фахівців нашої компанії.

Класифікація ліфтового ремонту

Для зручності планування та своєчасності надання технічної допомоги ремонти підррозділяються на певні категорії. При планових оглядах підйомно-транспортних пристроїв здійснюється контроль за станом усієї ліфтової системи та окремих її елементів. Перевірці підлягають канати та електропроводка, каркас шахти та кріплення кабіни. У рамках такого технічного обслуговування таки проводиться поточний ремонт ліфтового обладнання. Його якісним виконанням займаються кваліфіковані фахівці компанії VIP Lift, в обов’язки яких входить мастило різних з’єднань, ремонт механізмів і усунення дефектів на дрібних деталях. Поточний ремонт необхідний для проведення та у разі заклинювання дверей ліфта або при його раптовій аварійній зупинці. Ремонт ліфтів  Більш об’ємним є капітальний ремонт ліфтів, який в залежності від складності виконуваних робіт може бути дрібним, середнім або великим. При першому варіанті проводиться заміна менш значних вузлових частин і деталей підйомного механізму. Процедури такого роду дозволяють швидко повернути до ладу оновлений елемент та оперативно запустити ліфт, забезпечуючи таким чином безперервність транспортування людей або вантажів. Якщо потрібно міняти два або кілька важливих компонентів (редуктор лебідки, система гальма, обшивка дверей), то такого роду ремонт характеризується як ремонт середньої тяжкості. Приведення до справного стану практично всієї конструкції ліфта відноситься до категорії великих капітальних ремонтів. Ступінь складності вироблених фахівцями компанії «VIP Lift» робіт може бути різною, проте властиві нашим співробітникам високий професіоналізм і виняткова відповідальність сприяють реалізації навіть найтрудомісткіших процесів.

Підготовка до ремонту ліфтів в Україні

Щоб суттєво скоротити кількість та мінімізувати час простоїв ліфтового обладнання під час його ремонту, співробітники компанії VIP Lift здійснюють розробку типових технологічних процесів таких заходів. Інтенсивна або безвідповідальна експлуатація підйомних пристроїв часто призводить до виходу з експлуатації деталей основних механізмів. Основною причиною в цьому випадку, найчастіше, виступає не так поломка, як зношування рухомих елементів. Дотримання всіх вимог щодо проведення якісного технічного обслуговування є першочерговим завданням кваліфікованих фахівців. Знаючи природу фізичного зношування деталей та професійно застосовуючи методи усунення подібних причин, вони легко справляються з ремонтами ліфтового обладнання, встановленого в будинках різного призначення.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення