ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Постачання ліфтів

Компанія «VIP Lift» здійснює постачання ліфтів по всій Україні, цей напрямок є одним із основних у діяльності організації. За допомогою ліфтів створюється зручність швидкого переміщення усередині багатоповерхових будівель. Зі збільшенням обсягів зведення висотних новобудов зростає потреба у повсюдній установці різних видів ліфтового обладнання. Розуміючи нагальні проблеми сучасного будівництва, компанія VIP Lift виявляє велику участь в облаштуванні багатоповерхових будівель якісними та безпечними ліфтами. Асортимент ліфтового обладнання, що поставляється, складений з різних видів пасажирських і вантажних підйомно-транспортних пристроїв, а також ескалаторів і траволаторів. При цьому велика увага приділяється саме постачанню пасажирських ліфтів, призначених для зручності користування різними категоріями населення.

Постачання пасажирських ліфтів
Постачання ліфтів Враховуючи масове розширення мегаполісів та великих міст у плані будівництва великої кількості багатоповерхових житлових будинків та висотних об’єктів комерційного призначення, можна з упевненістю сказати, що пасажирські ліфти завжди були та залишаються найбільш затребуваним видом ліфтового обладнання. Причому останнім часом подібними підйомниками оснащуються навіть приватні котеджі, що мають у своїй конструкції лише пару-трійку поверхів. Компанія VIP Lift завжди враховує потреби своїх клієнтів, а тому здійснює поставку ліфтів тих модифікацій, які найкраще підійдуть під ті чи інші умови використання. Звичайно ж, підйомний пристрій, який підійде для оснащення сучасних будівельних комплексів, не завжди чудово виглядатиме в звичайному дев’ятиповерховому будинку, збудованому ще за радянських часів. Так, власники торгових центрів та готелів, адміністративних та офісних будівель, напевно, віддадуть перевагу постачанню ліфтів, що відрізняються стильним зовнішнім виглядом та високотехнологічними системами управління. У таких місцях особливо виглядатимуть гарні панорамні ліфти та підйомно-транспортні пристрої класу люкс. Крім того, в будь-якому житловому будинку важливо передбачити встановлення ліфтового обладнання, призначеного для зручності переміщення людей з інвалідними та дитячими візками.

Постачання вантажних ліфтів
Постачання вантажних ліфтів Великою популярністю користуються також вантажні ліфти. Такого виду підйомника особливо потребують промислові та торгові підприємства, складські господарства. Компанія VIP Lift здійснює постачання вантажних ліфтів великої вантажопідйомності, тим самим допомагаючи механізувати вантажно-розвантажувальні операції, які є необхідною частиною виробничого процесу. Подібні пристрої можуть піднімати та опускати вантаж вагою від 500 до 5 і більше тисяч кілограмів. Постачання ліфтів малої вантажопідйомності актуальне для закладів громадського харчування, архівних установ, аптечних складів та приватних володінь. Відрізняється це обладнання не лише вантажопідйомністю, а й своєю конструкцією, а також видом матеріалів, які застосовуються для їх виготовлення.

Окрім вантажних та пасажирських підйомно-транспортних пристроїв, компанією «VIP Lift» може виконуватися постачання ліфтового обладнання, лікарняних та автомобільних ліфтів. Лікарняний ліфт, як випливає з його назви, призначений для транспортування між поверхами хворих на каталці або в інвалідному візку в медичному закладі. За допомогою автомобільного витягу транспортні засоби можуть підніматися на необхідну висоту для встановлення на вільне місце автостоянки або паркінгу. Компанія «VIP Lift» готова розглянути всі заявки на встановлення обраного вами виду ліфтового обладнання.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити