Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Ізамет (Болгарія)

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

IZAMET

IZAMEТ – відомий європейський виробник ліфтів, ескалаторів, підйомників та ліфтового обладнання.

На сьогоднішній день компанія IZAMEТ це:

 • завод у Болгарії (м. Софія) із загальною виробничою площею 48 000 кв.м;
 • реалізовані на території великої кількості країн проекти (Польща, Україна, Казахстан, Македонія, Греція, Молдова, Кіпр, Росія, Швейцарія, Узбекистан);
 • представництво компанії у 14 країнах Європи;
 • висока якість продукції та рівня безпеки ліфтів та ескалаторів;
 • більше 30 років досвіду виробництва ліфтів та ліфтового обладнання.

Ліфти

Пасажирські ліфти

Панорамні ліфти Ізамет Ліфти розрізняються за своїм призначенням та експлуатаційними потребами на вантажні та пасажирські.
До пасажирських ліфтів висуваються підвищені вимоги не лише щодо рівня комфорту, а й рівня безпеки.

Пасажирський ліфт повинен відповідати таким вимогам:

 • безпека;
 • місткість;
 • вантажопідйомність;
 • оптимальне освітлення;
 • комфорт.

Бренд IZAMET займається виробництвом пасажирських ліфтів для житлових, офісних та адміністративних будівель.
Ліфти IZAMET відповідають світовим стандартам безпеки та якості та поєднують у собі місткість та комфорт

Вантажопідйомність
Залежно від потреби та планування будівлі пасажирський ліфт може відрізнятися за габаритами, місткістю та вантажопідйомністю.
Пасажирські ліфти бренду IZAMET можуть мати різну вантажопідйомність — від 250кг до 2000кг. Такі ліфти дозволяють комфортно перевозити від 3 до 28 осіб.

Обладнання ліфтів
Стандартне оснащення пасажирських ліфтів IZAMET передбачає:

 • частотне регулювання головного приводу
 • частотне регулювання приводу дверейВикористання частотного регулювання забезпечує ліфту безшумну роботу, високу точність зупинок та оптимальну витрату електроенергії на обслуговування.

Важливою відмінністю ліфтів IZAMET є відсутність стандартних типорозмірів шахт.

Кожен пасажирський ліфт проектується індивідуально, виходячи із розмірів шахти конкретної будівлі. Зміна розмірів ліфтової шахти не накладає відбитка зміну фінальної вартості пасажирського ліфта.

Оздоблення
Для обробки ліфтів IZAMET – кабіни та дверей – використовуються преміальні сучасні матеріали – від пластифікованого металу та нержавіючої сталі до ексклюзивних варіантів – дзеркальної та текстурованої нержавіючої сталі, натурального дерева та інших.

Для кожного конкретного проекту варіант обробки ліфтів малюється індивідуально.

Для кожного пасажирського ліфта IZAMET поєднання матеріалів внутрішнього оздоблення підбирається строго відповідно до дизайн-проекту та можливості його втілення.

Безпека

Для забезпечення належного рівня безпеки пасажирських ліфтів компанія IZAMET враховує всі норми та вимоги перевезення людей у ​​житлових, офісних та адміністративних будівлях. Кожна ліфтова конструкція піддається як суворого контролю під час виробництва, а й численним випробуванням до введення у експлуатацію.

Штат конструкторів та інженерів компанії IZAMET щодня працює над підвищенням рівня безпеки та якості продукції, що виробляється.

Впровадження інноваційних технологій у галузі механіки, техніки та комп’ютерних технологій дозволяють забезпечити безпечне та комфортне перевезення пасажирів.

Змінні значення при доборі ліфтового обладнання:

 • тип приводу (гідравлічний/електричний);
 • тип кабіни (прохідна/непрохідна);
 • вантажопідйомність;
 • швидкість руху;
 • висота підйому;
 • кількість необхідних зупинок;
 • розміри та конфігурація ліфтової шахти;
 • тип дверей (автоматичні/орні);
 • дизайн;
 • оздоблювальні матеріали.

Варіанти оздоблення ліфтів

izamet-1izamet-2izamet-3izamet-5izamet-6izamet-7izamet-8izamet-9izamet-9izamet-10izamet-11izamet-13izamet-14izamet-15izamet-16izamet-17

Малі вантажні ліфти

Вантажний ліфт Ізамет

Вантажними ліфтами оснащуються всі офісні, промислові, адміністративні та житлові висотні будинки. Малі вантажні ліфти також можна зустріти в готелях, ресторанах та інших подібних будинках.

Класифікація

Залежно від вантажопідйомності вантажні ліфти класифікуються на два типи:

 • малі вантажні ліфти;
 • стандартні вантажні ліфти.

Переваги

Малі вантажні ліфти це ліфти з максимальною вантажопідйомністю до 250 кг. Такі ліфти зазвичай використовуються для ресторанів, маленьких готелів, лікарень, санаторіїв, готелів.

Залежно від габаритних розмірів вантажів та їх ваги можна виділити малий вантажний ліфт 100кг, малий вантажний ліфт 160кг та будь-якою вантажопідйомністю до максимальної.

Як основні переваги малих вантажних ліфтів можна виділити:

 • низький рівень шуму;
 • малі витрати на електроенергію;
 • можливість підбору розмірів ліфта під конкретний проект/будівлю.

Обладнання
Малі вантажні ліфти не призначені для перевезення пасажирів.
Залежно від габаритів вантажів та експлуатаційних потреб розміри кабіни ліфта можуть бути стандартними або більшими за стандартні. Габаритні розміри кабіни позначаються індивідуально кожному за проекту.
Технічне оснащення вантажного ліфта також може бути різним.
Одним з важливих відмінних рис є те, що маловантажний ліфт комплектується гільйотинними дверима. Такі двері є вертикально-розсувною конструкцією і не вимагають додаткового простору для обслуговування. Це дозволяє значно заощадити місце усередині приміщення чи будівлі.
Кабіна малого вантажного ліфта може бути як прохідною, так і не прохідною — залежно від побажань Замовника та експлуатаційних потреб конкретної будівлі.

Оздоблення
Внутрішнє оздоблення малого вантажного ліфта не менш важливе, ніж оздоблення будь-якого пасажирського ліфта. Сучасні технології та дизайнерські рішення дозволяють створити естетично приємний інтер’єр будь-якого вантажного ліфта.
Бренд IZAMET використовує для обробки кабін харчову нержавіючу сталь.
Ознайомитись з варіантами обробки кабін малих вантажних ліфтів можна у розділі

Вантажні ліфти

Вантажний ліфт Ізамет    вантажний або промисловий ліфт — невід’ємна частина кожної офісної або адміністративної будівлі, промислового або складського приміщення, ресторану, торгового центру, готелю або висотного житлового будинку.

  ¦Вантажні ліфти використовуються в різних сферах діяльності та призначені для перевезень меблів, вантажів, великогабаритних предметів або будівельних матеріалів — залежно від призначення.

Вантажопідйомність

Основним критерієм класифікації вантажних ліфтів є їхня вантажопідйомність. Таким чином, подібні ліфти поділяються на:

 • малі вантажні ліфти (гіперпосилання);
 • вантажні ліфти.

Максимальна вантажність малого вантажного ліфта становить 250 кг. Найбільшу вантажопідйомність мають стандартні вантажні ліфти.

Класифікація

Вантажні ліфти у свою чергу класифікуються за модифікацією на:

 • електромеханічні;
 • гідравлічні.

Вантажний ліфт із гідравлічним приводом у більшості випадків використовується при вантажопідйомності понад 2000 кг. Ліфт, що має меншу питому вантажопідйомність, зазвичай оснащується електромеханічним приводом.

Найбільша вантажопідйомність ліфтів та підйомників, що випускаються під брендом IZAMET, становить 8 500 кг.

Обладнання

Залежно від бюджету на обладнання ліфта та необхідного функціоналу вантажний ліфт може бути обладнаний таким типом дверей:

 • ручні (механічні, фарбовані)
 • автоматизовані (пластифікований фарбований метал/нержавіюча сталь Inox Satine).

Висота кабіни кожного вантажного ліфта IZAMET, проектується індивідуально, виходячи з потреб Замовника та кожного конкретного проекту. Висота може бути стандартною або більшою за стандартну — залежно від габаритів вантажів та експлуатаційних потреб ліфта.

Для того, щоб підібрати вантажний або промисловий ліфт для конкретної будівлі або проекту, наші фахівці надають Замовникам право самостійного вибору як габаритних розмірів, так і обладнання ліфта.

Габаритні розміри, вантажопідйомність, модифікація, технічне оснащення та оздоблення можуть змінюватись, виходячи не лише з побажань Замовника та експлуатаційних потреб будівлі, для якої передбачається виготовити ліфт. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант комплектації вантажного ліфта в залежності від бюджету, закладеного на цей проект.

Котеджні ліфти

Котеджний ліфт Ізамет

Для сучасних котеджів, які використовуються цілий рік, характерна споруда на кілька поверхів. І для того, щоб постійно не користуватися сходами, або дати можливість старшому поколінню безперешкодно долати підйом, наприклад, в мансарду, в котеджах встановлюють невеликі пасажирські ліфти.

Саме для оснащення заміських будинків компанія IZAMET пропонує багатофункціональні котеджні ліфти.

Наш офіційний сайт не тільки відповідає на питання, де купити котеджний ліфт, але й дає повне уявлення про можливості, експлуатаційні характеристики та переваги даного типу підйомних пристроїв.

Котеджні ліфти можуть також виконувати не лише свій прямий функціонал, а й стати невід’ємною або навіть центральною частиною інтер’єру заміського будинку.

Форми
Для оснащення заміських будинків, невеликих готелів, заміських клубів чи будинків відпочинку компанія IZAMET пропонує широкий вибір стилістичних рішень, форм, розмірів та дизайну котеджних ліфтів.

Форма ліфта може бути як стандартною прямокутною, так і округлою, або будь-якою іншою – залежно від побажань замовника та дизайнерського рішення.

Всі ліфти виготовляються строго на індивідуальне замовлення, тому проблем з розміщенням ліфта та його гармонійного вбудовування в інтер’єр будинку не виникне.

Оздоблення
Як варіанти обробки компанія IZAMET також намагається враховувати всі індивідуальні побажання замовника. Як внутрішнє оздоблення кабін можуть бути запропоновані такі матеріали як натуральне дерево, скло, шкіра, різні дзеркальні елементи.

Технології обробки також допускають використання напівдорогоцінних та дорогоцінних металів та інкрустацію.

Зовнішня обробка також є втіленням побажань замовника. Двері ліфта можуть бути стандартними автоматичними або з різьбленими, з кутими елементами у старовинному стилі.

Технічні характеристики
Типи
Котеджні ліфти можуть бути двох типів – гідравлічні та електричні.

Навіть у разі відключення електрики існує можливість оснащення ліфта системою автоматичного спуску кабіни на найближчий поверх.

У гідравлічних ліфтах така система є базовою, в електричних – доступна як додаткова опція.

Вантажопідйомність
Вантажопідйомність котеджних ліфтів варіюється від 225 до 630 кг – залежно від типу, розміру ліфта та експлуатаційних потреб приміщення.

Кількість зупинок
Кількість зупинок кожного котеджного ліфта є суворо індивідуальним і узгоджується на етапі проектування.

Налаштування котеджних ліфтів IZAMET дозволяють регулювати кількість зупинок та висоту підйому для кожного конкретного будівельного об’єкту та приміщення.

Швидкість
Швидкість котеджних ліфтів може змінюватись у показниках від 0,15 м/с до 1,0 м/с — залежно від побажань клієнта.

Особливості
Котеджні ліфти можуть бути адаптовані для самостійного безперешкодного переміщення людей з обмеженими можливостями. Котеджні ліфти IZAMET також допускають пересування пасажирів на інвалідних візках.

Купити аналогічний котеджний ліфт у Москві, Московській області можна, написавши нам на сайті.

Вартість
Ціна на котеджний ліфт залежить від багатьох факторів: розмір, зовнішній дизайн, інтер’єр, функціональні особливості, технічне обладнання. Всі ці параметри підбираються індивідуально для кожного будівельного об’єкту, виходячи з поставлених завдань, побажань замовника, необхідного експлуатаційного функціоналу та бюджету проекту.

Гідравлічні ліфти

Гідравлічні ліфти Ізамет

Переваги

Гідравлічні ліфти мають перелік незаперечних переваг:

 • безшумність ходу;
 • плавність ходу кабіни;
 • висока точність зупинок;
 • можливість спуску ліфта на найближчий поверх при раптовому відключенні електрики;
 • можливість налаштування необхідної кількості зупинок, прольотів між зупинками та висоти підйому;
 • висока надійність;
 • простість конструкції;
 • довгий термін служби;
 • простість встановлення та монтажу ліфта;
 • простота пуско-налагоджувальних робіт;
 • простість експлуатації;
 • простість обслуговування ліфта;
 • економія електрики.

Гідравлічні ліфти можуть встановлюватися в житлових та адміністративних приміщеннях, висотних та малоповерхових будинках, підземних паркінгах, гаражних комплексах, торгових центрах, ресторанах, заміських будинках, санаторіях і навіть у квартирах.

Будь-який гідравлічний ліфт для котеджу, офісної будівлі, ресторану та інших приміщень може використовуватись як для пасажирських, так і для вантажних перевезень.

Компанія IZAMET займається виробництвом, обробкою, встановленням та обслуговуванням гідравлічних ліфтів будь-якого призначення.
Гідравлічний ліфт для котеджу, офісної будівлі, банку, лікарні, заміського будинку відпочинку та інших приміщень відрізняється безшумністю роботи та високим рівнем звукоізоляції.

Саме ця перевага сприяє збереженню комфорту як пасажирів, так і сторонніх людей, які перебувають у будівлі.

Плавність ходу дозволяє не відчувати навантаження або неприємних відчуттів під час підйому та спуску в ліфті, тому гідравлічні ліфти IZAMET дозволяють відчути максимальний комфорт при експлуатації.

Простота установки та можливість варіювати розміри кабіни гідравлічного ліфта дозволяють адаптувати його для будь-яких приміщень — від міської багаторівневої квартири до висотної офісної будівлі.

Незаперечною перевагою також є економія використання електрики для безперебійної роботи ліфта. На відміну від ліфтів з електричним приводом, гідравлічні ліфти витрачають електроенергію тільки при русі кабіни вгору.

Вбудованою функцією будь-якого гідравлічного ліфта є можливість спуску на найближчий поверх при раптовому відключенні електрики. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій утримання пасажирів усередині та суттєво підвищує рівень безпеки як при пасажирських, так і при вантажних перевезеннях.

Вантажопідйомність
Залежно від типу будівлі, розмірів ліфтової шахти та експлуатаційних потреб вантажопідйомність гідравлічних ліфтів може змінюватись від 225 кг до 10 000 кг.

Усі гідравлічні ліфти IZAMET виготовляються за індивідуальними проектами з урахуванням усіх вимірів та особливостей будівлі.

Оздоблення
Компанія IZAMET пропонує велику кількість варіантів як зовнішнього, так і внутрішнього оздоблення гідравлічних ліфтів. Екстер’єр та інтер’єр кожного ліфта виконуються відповідно до експлуатаційних потреб будівлі, бюджету проекту та індивідуальних побажань замовника.

Вартість
Ціна на гідравлічний ліфт розраховується індивідуально для кожного проекту. Вартість готового проектного рішення складається з багатьох факторів: розміру ліфта, його вантажопідйомності, типу дверей, зовнішнього та внутрішнього оздоблення, складності монтажу, встановлення та пусконалагоджувальних робіт

Кваліфіковані фахівці компанії IZAMET допоможуть підібрати та купити гідравлічний ліфт, враховуючи всі індивідуальні потреби та побажання замовника.

Автомобільні ліфти

Автомобільні ліфти Ізамет

В останні кілька років у зв’язку зі збільшенням кількості підземних парковок та оптимізацією місця у великих містах автомобільні ліфти IZAMET все частіше стають вигідним рішенням для економії простору.

Згідно зі статистикою, за останній рік приріст підземних паркінгів у столиці склав 20%, тому автомобільний ліфт в Україні — поширена та популярна технологія.

Технологія

Автомобільний ліфт IZAMET відрізняється від стандартного вантажного ліфта підвищеною міцністю конструкції, наявністю дерев’яних відбійників усередині кабіни ліфта, посиленими дверними порогами та високою вантажопідйомністю.

Підвищена міцність конструкції відповідає нормам безпеки та запобігає можливості обвалення кабіни через тяжкість автомобіля. Наявність відбійників, виготовлених з дерева. всередині кабіни ліфта дозволяє автомобілю бути надійно зафіксованим та не зіпсувати лакофарбове покриття під час транспортування.

Види автомобільних ліфтів

Автомобільні ліфти різняться на два типи:

 • електричні;
 • гідравлічні.

Електричні ліфти є більш простою технологічною конструкцією, ніж гідравлічні. Електроенергія для забезпечення роботи ліфта витрачається як під час підйому, так і при спуску.

Гідравлічні рухаються за допомогою спеціального насоса з гідравлічним приводом. Гідравлічний автомобільний ліфт також є більш економічним, тому що витрати на витрату електроенергії відбуваються виключно під час підйому. Для спуску кабіни електрика не потрібна. Гідравлічні автомобільні ліфти IZAMET також відрізняються низьким рівнем шуму та плавністю ходу.

При раптовому вимкненні електрики гідравлічний ліфт опускається до найближчого поверху. Електричний ліфт при втраті живлення джерела електроенергії залишається на місці.

Вантажопідйомність

Для транспортування легкових автомобілів та легких вантажних комерційних автомобілів важливу роль відіграє вантажопідйомність ліфта. Вантажопідйомність автомобільних ліфтів може змінюватись від 3 000 кг до 5 000 кг — залежно від експлуатаційних потреб кожного конкретного проекту.

Переваги

Як основні переваги автомобільних ліфтів IZAMET можна виділити:

 • можливість економії простору всередині будівлі;
 • забезпечення безпечного підйому та спуску автомобілів у багаторівневих будівлях;
 • мінімальні навантаження на будівельну частину будівлі;
 • висока міцність конструкції;
 • довгий термін служби;
 • простість експлуатації;
 • простість монтажу, пусконалагоджувальних робіт, обслуговування.

Конструкції автомобільних ліфтів передбачають адаптацію кожної під конкретний проект. Завдяки різним варіантам розмірів та способів відчинення дверей існує можливість підібрати ліфт під запити кожного приміщення.

Оздоблення

Залежно від бюджету, закладеного на проект, та побажань замовника автомобільний ліфт може бути виконаний у різних варіантах обробки – від економ-класу до втілення найсміливіших дизайнерських рішень.

Вартість

Ціна на автомобільний ліфт розраховується індивідуально для кожного проекту. Вартість готового проектного рішення складається з багатьох факторів: розміру ліфта, його вантажопідйомності, типу дверей, зовнішньої та внутрішньої обробки, складності монтажу, встановлення та пуско-налагоджувальних робіт.

Енергозберігаючі ліфти

Енергозберігаючі ліфти ІзаметZAMET запустив у виробництво новий, революційний, енергетично ефективний тип ліфта MRL En Ef без  машинного приміщення.

Економія площі

Традиційно, обладнання приводу ліфта розташовується в окремому машинному приміщенні вгорі або внизу шахти. IZAMET пропонує революційне, економічне та екологічне рішення — нова модель ліфта MRL En Ef (Machine Room-Less). Сучасна технологія дозволяє розміщення обладнання в шахті та на кабіні, що не потребує окремого машинного приміщення.

Мінімальна витрата енергії

Новий дизайн приводу IZAMET MRL (Machine Room-Less) – це технологія, яка оптимізує і знижує споживання енергії при основних режимах роботи ліфта. Скорочення елементів тертя та зменшений діаметр канатоведучого шківа дозволяють при мінімальному споживанні енергії підняти максимальний вантаж. При проведених випробуваннях ліфта для 6 пасажирів, при швидкості 1 м/с середнє споживання енергії становило лише 750 W!

Малогабаритний синхронний двигун німецької фірми ZIEHL-ABEGG (Німеччина), гарантує оптимальний момент, що крутиться. Двигун абсолютно безшумний, безредукторний та економічний. Він розташований у верхній частині шахти безпосередньо під перекриттям.

Технології

Поліспасна, балансована система підвіски, має переваги перед подібними рішеннями на ринку, такими як незбалансовані системи з редукторними лебідками, з канатоведущим шківом 400мм, а також безліччю роликових елементів піддаються тертю. Особливо важлива перевага MRL En Ef у тому, що підвіска дозволяє монтувати кабіну більшого розміру в задану шахту порівняно з підвіскою інших ліфтів. Двері та кабіни ліфта являють собою елегантне рішення, де двері займають повне простір між стінами, завдяки цьому немає необхідності в додатковому облицюванні. Монтажні сходи, буфери та освітлення шахти входять до комплекту кожного ліфта.

Технічні параметри

 • Максимальна висота підйому – 70м
 • Максимальна швидкість – 2,5 м/с

Ескалатори

Ескалатори Ізамет  Ескалатори та траволатори — незамінні елементи торгових центрів, офісних будівель, станцій метрополітену та інших об’єктів. Саме ці рухомі конструкції забезпечують плавне піднесення та спуск пасажирів без витрат фізичних зусиль.

Ескалатори IZAMET вигідно відрізняються від ліфтів високою пропускною здатністю та відсутністю обмеження по вантажопідйомності, що дозволяє безперебійно здійснювати спуск та підйом пасажирів на необхідний поверх або рівень.

Купити ескалатор не складає великої складності, проте, якість продукції на даному ринку дуже відрізняється залежно від компанії-виробника. Більшість будівельних об’єктів, у яких передбачається велика пропускна спроможність та безперервний потік відвідувачів, оснащуються ескалаторами.

Ескалатори можуть відрізнятися за:

 • довжині;
 • кут нахилу;
 • кількості ступенів;
 • швидкості спуску та підйому;
 • автоматизації;
 • обробці;
 • технічне обладнання.

Компанія IZAMET займається виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням ескалаторів з кутом нахилу 30 і 35 градусів та траволаторів з кутом нахилу 8 та 12 градусів. Широкий спектр пропонованих конструктивних, технологічних та дизайнерських рішень дозволяє підібрати варіант ескалаторів індивідуально для кожного конкретного проекту чи будівлі.

Характеристики ескалаторів IZAMET:

 • великий вибір конструктивних рішень;
 • різноманітність технологічного обладнання;
 • можливість розробки індивідуального дизайну ескалатора;
 • кут нахилу від 30 до 35 градусів;
 • вертикальний перепад рівнів до 10 метрів;
 • швидкість руху – 0,5 м/с;
 • можливість обладнання світловою індикацією;
 • наявність трьох горизонтальних щаблів на кінці підйомної стрічки.

Якщо ви плануєте будівельний об’єкт і задаєтеся питанням, де купити ескалатори в Україні, необхідно окрім технічних особливостей та дизайнерських рішень звертати увагу на рівень безпеки та міцність конструкції.

Дизайн
Дизайн ескалаторів та траволаторів може бути як стандартним, так і індивідуальним. Даний аспект також впливає на фінальну вартість ескалатора, тому від обраного дизайнерського рішення залежить, скільки коштує ескалатор.

Компанія IZAMET пропонує такі варіанти дизайну ескалаторів:

 • варіанти зовнішнього облицювання (метал, пластик та інші матеріали);
 • оздоблення балюстради ескалатора (нержавіюча сталь, прозорий пластик);
 • варіанти кольорового виконання підсвічування поручнів;
 • варіанти кольорового виконання підсвічування сходів;
 • варіанти кольорового виконання індикаторів руху вниз та вгору;
 • варіанти матеріалу для виготовлення сходів (нержавіюча сталь, алюміній).

ЕскалаторТехнічне обладнання

Ескалатори та траволатори IZAMET передбачають наявність у конструкції наступних систем блокування та захисту:

 • захист ланцюга ступеня;
 • контроль вантажу;
 • захист від короткого замикання;
 • система аварійного гальма;
 • система екстреної зупинки;
 • захист від прогину щаблів;
 • система контролю швидкості руху щаблів;
 • система контролю швидкості руху поручнів.

Ці аспекти є надзвичайно важливими для забезпечення належного рівня безпеки для пасажирів ескалатора.

Ціна на ескалатор розраховується індивідуально для кожного проекту. Вартість готового проектного рішення складається з багатьох факторів: довжини ескалатора, його зовнішнього та внутрішнього оздоблення, складності монтажу, встановлення та пуско-налагоджувальних робіт.

Інвалідні підйомники

Похилі підйомники

Похилі підйомники   Платформа похилого сходового підйомника підходить для монтажу як усередині будівлі, так і зовні. Монтується інвалідна платформа без машинного приміщення, що робить її зручною для будь-якого монтажу особливо там, де немає місця для машинного приміщення, що унеможливлює конструктивні зміни.

 • Вантажопідйомність – 240кг
 • Висота підйому не обмежена.

Електрична платформа для інвалідів – безпечне, надійне, економічне та вигідне рішення, що забезпечує доступ до важкодоступних місць осіб з обмеженою рухливістю.

Не можна думати, що кожна людина вільно може самостійно підніматися сходами. Тому фахівці компанії Izamet працюють у всіх напрямках. Не дивно, що асортимент поповнився різними засобами, які потребують інвалідів.

На сьогоднішній день похилий вантажний підйомник для інвалідів є обов’язковим для великих офісів і магазинів. Звичайно, проектувальники воліли доопрацювати кожну деталь, щоб зробити конструкцію оптимальною. Внаслідок цього зараз можна вільно обговорювати питання щодо основних особливостей, які потрібні для створення комфорту для інвалідів.

 • По-перше, фахівці компанії Izamet серйозно поставилися до самої конструкції похилого інвалідного сходового підйомника. Вона створювалася таким чином, щоб люди могли самостійно користуватися витягами. Справді, це питання виявилося головним, оскільки раніше деякі виробники вважали за краще розміщувати кнопки у статичному стані, ускладнюючи ситуацію. Тепер кожен елемент ретельно опрацьовується, щоб потім жодна людина не зіткнулася з труднощами.
 • По-друге, компанія Izamet досягла максимальної практичності інвалідного сходового підйомника. Конструкція продумується насамперед із погляду міцності, оскільки деякі інвалідні крісла виявляються важкими. Виробники обтяжують їх для стійкості, а для виробників підйомників це перетворюється на додаткову проблему. При цьому фахівці віддали перевагу використанню міцних, але полегшених металів, що забезпечили простоту монтажу. Подібне інноваційне рішення дозволило одразу перевершити всіх конкурентів на світовому ринку.
 • По-третє, зараз установка витягу стала обов’язковою умовою роботи. Тому фахівці компанії Izamet також звернули увагу на вартість конструкції. Низька ціна на похилий підйомник для інвалідів виявилася доступною всім власникам офісів, тому їм вдалося створити комфортні умови для всіх відвідувачів. Можливо, деякі люди й досі несерйозно ставляться до цих питань, однак у нинішні часи вони стали більш актуальними.

Похилі витяги для інвалідів

Вертикальні підйомники

Вертикальні підйомники для інвалідівВертикальні інвалідні витяги мають такі характеристики:

 • Встановлюються всередині та зовні будівлі.
 • Вантажопідйомність – 240кг.
 • Висота підйому до 2м.
 • Розміри платформи – залежно від вимог Замовника.

Такі пристрої не вимагають повністю захищати платформу та встановлюються відповідно до вимог безпеки пасажира.

Наша компанія допоможе підібрати та встановити вертикальний вуличний підйомник для інвалідів відповідно до технічних особливостей будівлі та надасть повний комплекс послуг з постачання та встановлення підйомника.

Компанія Izamet займається розробкою та виготовленням різних ліфтів та сходових підйомників для інвалідних візків. Внаслідок цього деякі напрями видаються дещо незвичними. Справа в тому, що фахівцям вдається доторкнутися до найскладніших проектів, які сьогодні зустрічаються не так часто.

Чудовим прикладом є вертикальний сходовий витяг для інвалідного візка, що став необхідністю для деяких установ. Щоправда, деякі потенційні покупці досі неспроможні виявити його основні риси, які впливають попит населення. Все-таки їм рідко доводиться стикатися з інвалідами, тому вони не знають їхніх побажань. Чим же добрий такий витяг?

 • По-перше, фахівці компанії Izamet досягли мінімальних габаритних розмірів. Звичайно, цей пункт є важливим не для інвалідів, а для власників установ, але це не означає, що про нього можна вільно забувати. На жаль, далеко не скрізь вдається встановити потрібне обладнання. Обмеженість простору змушує робити спеціальні пандуси чи відкривати другий вхід. Тепер були запропоновані унікальні конструкції, які вимагають всього пари квадратних метрів. Внаслідок цього прийшло правильне рішення щодо забезпечення зручності відвідування будь-якими людьми.
 • По-друге, слід зазначити, як серйозно підійшли до конструкції фахівці Izamet. Вони замислилися над тим, наскільки складно забезпечити простоту під’їзду до витягу. Часто інвалідам треба було мало не піднімати власне крісло, інакше колеса не могли піднятися на підставку. Тепер вони створюються таким чином, щоб людина вільно зайшла до закладу.
 • По-третє, нарешті найважливішим напрямком роботи компанії Izamet стало значне зниження вартості. Справді, лише низька ціна на інвалідний вертикальний підйомник стала чудовою пропозицією для вітчизняних підприємців. Далеко не завжди вони можуть встановлювати дорогі вертикальні витяги для інвалідів, ціна на які вища, ніж вони можуть витратити. Тепер вертикальні витяги для інвалідів стали доступнішими, зробивши будь-який вхід зручним і практичним, і купити підйомник для інвалідних візків стало реально.

Підйомники з комплектом шахти

Підйомники з комплектом шахти  Інвалідний витяг IZAMET (інвалідний ліфт) виготовляється з розмірами, що забезпечують всі необхідні умови для самостійного пересування особами з обмеженими можливостями.

Підйомники можуть встановлюватись у готові шахти або поставлятися з комплектом металевої самонесучої шахти.

 • Підйомники можуть встановлюватись у готові шахти або поставлятися з комплектом металевої самонесучої шахти.
 • Вантажопідйомність від 240 до 630кг.
 • Швидкість від 0.15 до 1,0 м/сек
 • Двері можуть бути розстібні напівавтоматичні або автоматичні
 • Шахту після монтажу підйомника  можна засклити за бажанням Замовника або облицьовувати декоративними панелями.

Докладніше про цей вид підйомника ви можете дізнатися, звернувшись до офісу нашої компанії.

Поява деяких видів витягів досі дивує співвітчизників. Ні, з давніх-давен державні заводи займалися масовим виробництвом, проте, воно виявлялося надто неякісним. Сьогодні компанія Izamet за допомогою роботи досвідчених фахівців досягає дивовижних результатів. Звичайно, довести це допомагають шахтні, а також автомобільні та інвалідні підйомники, при проектуванні яких потрібно спиратися на серйозні вимоги. Які ж із них виконати не так легко?

 • По-перше, фахівцям компанії Izamet  доводиться постійно стикатися з величезною висотою підйому. Від неї залежить ціна, проте це далеко не найголовніша проблема. Справа в тому, що при роботах у шахтах часто потрібно підніматися на великі відстані. Зрозуміло, стандартний ліфт для багатоповерхових робіт не підійде для цієї мети, оскільки зазвичай використовується найпростіша конструкція. З цієї причини слід подбати про створення вільної шахти для пересування кабіни на велику відстань.
 • По-друге, фахівці опрацьовують усі питання безпеки конструкції. Справа в тому, що шахтні кабіни виявляються відкритими. Звичайно, це питання завжди вважалося не таким важливим, оскільки робітники повинні самостійно піклуватися про свій захист. Тим не менш, компанія Izamet віддала перевагу опрацюванню деталей проекту, щоб люди змогли почуватися спокійніше.
 • По-третє, практика показала, що є ще одне важливе питання – вантажопідйомність. Компанія Izamet пропонує унікальні вантажні моделі, що позитивно впливають на будь-які питання. Так склалися нові вимоги, що змусили розширювати асортимент продукції. У ньому можна знайти конструкції, здатні піднімати будь-які вантажі на великі відстані. Наприклад, сьогодні фахівці пропонують потужні мотори, що несуть до 1000 кілограм ваги. За рахунок цього вдається домогтися простоти роботи в будь-якій шахті, що за старих часів залишалося недоступним.

Інвалідний ліфт

Крісельний підйомник

Крісельний витяг для інвалідів

На сьогоднішній день підйомник крісла для інвалідів від компанії Izamet – відмінне рішення для різних умов. Всім відомо, як швидко відкриваються нові курортні зони, що користуються величезною популярністю. Проте для цього необхідно спочатку підготувати професійне обладнання, оскільки без нього не вдасться залучити вимогливих клієнтів.

Насправді підйомник крісла фахівці компанії Izamet в першу чергу зробили надійними. На жаль, до цього питання деякі виробники ставляться недбало. На думку їхніх проектувальників, можна відмовлятися від додаткових систем безпеки, оскільки зараз використовуються лише практичні матеріали. Однак так чинити не можна в жодному разі. Невипадково конструкції компанії Izamet підвищують безпеку відпочинку до небувалих висот.

Компанія Izamet представляє власний асортимент підйомників крісел за доступною ціною. Потрібно відзначити, що цей фактор став другим з погляду важливості, адже неможливо собі уявити, наскільки іноді складно знайти найкраще співвідношення ціни та якості підйомника крісла. Тим більше, що без цього кроку конкуренти на світовому ринку швидко обійшли б компанію.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення