ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Відеоспостереження та СКУД

Компанія «VIP Lift» надає високоякісні послуги зі встановлення відеоспостереження в ліфтах та систем контролю віддаленого доступу за вигідною ціною. Монтаж систем відеоспостереження у ліфтах є для нас одним із провідних напрямків. Ми відрізняємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом.

ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ В ЛІФТІ — ЦЕ СИСТЕМА, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

• Записування зображення в постійному режимі або за розкладом.
• Відображення відео на екрані адміністратора в режимі on-line.
• Ведення відеоархіву на потрібний термін.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ (СКУД) ЦЕ:
• Облік робочого часу персоналу.
• Управління відвідуванням окремих приміщень.
• Спостереження за переміщенням персоналу.
• Контроль за тривалістю знаходження персоналу на об’єкті.

Відеоспостереження та СКУД Коли придбано дорогий брендовий ліфт, укомплектований крутими електронними наворотами, то не варто економити на відеоспостереженні в кабіні, хоча цей захід перестав бути розкішшю, перетворившись на необхідний засіб захисту обладнання та пасажирів. Дбаючи про своє майно і людей, кожен поважаючий себе домовласник, компанія багатоквартирного будинку, що управляє, визнає необхідністю обладнати ліфт відеоспостереженням. Ми надаємо послуги з монтажу відеоспостереження у ліфті по всій Україні.

Відеоспостереження в ліфті: технологічні тонкощі

Система відеоспостереження в ліфті може бути автономною, але найрозумніше зв’язати в єдину мережу спостереження за входом у під’їзд, виходом з ліфта, біля квартирних дверей, у холі тощо. Знаючи про наявність камери в кабіні ліфта, порушник закону може причаїтися біля самих дверей, тож постачання всевидячим оком відеоспостереження в ліфті всієї проблеми не вирішує.

Технічно відеоспостереження в ліфті може бути виконане одним із способів:
• бездротовим;
• провідним.

Встановлення відеоспостереження у ліфтах Багатоповерхові будівлі логічно обладнати бездротовою системою, коли відеоспостереження виконується віддалено. Для будинків, висота яких не перевищує 9-ти поверхів, відмінно підійде дротовий спосіб (він підходить ще й тоді, коли відеореєстратор знаходиться в тому ж корпусі). Залежно від розмірів об’єкта можуть бути обрані системи з різним числом каналів відеореєстратора.

Функції системи такі:
• подача та збереження записів на відеореєстраторі;
• можливість віддаленого перегляду в реальному часі та запису;
• дублювання записів та їх збереження на комп’ютері у диспетчерській.

Встановлення відеоспостереження в ліфті Відеоспостереження в ліфті не відноситься до технічно складних процесів і не потребує багато часу, на відміну від організаційних заходів. Професіонали компанії «VIP Lift» виконають встановлення камер та прокладання проводів та монтаж пристроїв дуже якісно та акуратно, використовуючи існуючі мережі.

Особливості організації відеоспостереження у ліфті багатоквартирного будинку

Багатоквартирні будинки мешкають за особливими законами: тут усі основні життєво важливі питання вирішуються голосуванням. До таких питань відноситься постачання кабіни ліфта відеокамерою. Щоб провести систему відеоспостереження у ліфті, правлінню потрібно виконати такі умови:

• винести питання на загальні збори мешканців, забезпечивши наявність хоча б 51%.
• не менше 51% з числа присутніх має погодитися та проголосувати за встановлення «всевидячого ока».


Тільки після цього можна починати ходіння інстанціями, адже знадобиться на встановлення відеоспостереження в ліфті отримати добро від представників:
• виробника ліфта;
• фірми, що здійснює в будинку техобслуговування ліфтів.

Запропонувавши декільком виконавцям виконати розрахунки у вигляді кошторисів на влаштування відеоспостереження в ліфті, представники правління можуть знову рішенням загальних зборів обрати, кому віддати свої кревні гроші з найкращим результатом, та підписувати договір. Якщо вибір буде на користь компанії «VIP Lift», яка займається роботою ліфтів, то одне з погоджень виявляється отриманим автоматично.

Вимога наявності табличок про те, що в ліфтах працюють відеокамери, є обов’язковою для виконання. Цікавий момент: загальним голосуванням обираються особи (числом не більше 4-х), яким можуть бути доступні записи відеоспостереження в ліфті – така інформація для загального огляду має бути недоступною.

Що дає відеоспостереження у ліфті?

Оснащення кабіни «оком», виконане фахівцями фірми «VIP Lift», настільки вигідне, що користь від нього важко переоцінити:

• можливість запобігти правопорушенню;
• припинення вандалізму через побоювання бути впізнаним;
• допомога правоохоронним органам щодо ідентифікації порушників закону;
• використання записів як доказів у суді;
• спокій та відсутність страху користуватися ліфтом у мешканців, та ін.

Хулігани, що раніше ламали двері, що псують обробку ліфта, розмальовують і дряпають стіни, що влаштовують підпали, обходять під’їзди та ліфти з відеоспостереженням десятою дорогою, що зберігає кошти на нескінченні ремонти та відновлювальні роботи. Зробити відеоспостереження в ліфті силами фахівців VIP Lift — розумне та вигідне вкладення коштів.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити