Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Котеджні ліфти

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Котеджний ліфт – аналог вантажного та пасажирського ліфта, який прийнято монтувати у приватних будинках, заміських резиденціях та багаторівневих квартирах для підвищення рівня комфорту проживання. Спочатку монтаж котеджного ліфта проводився у будинках, де мешкали люди з обмеженими здібностями до пересування. Сьогодні ліфт можна замовити, бо це престижно та оригінально. Дуже зручна така конструкція для сім’ї, де є маленькі діти, для яких сходи можуть становити небезпеку; або люди похилого віку, яким важко долати підйоми.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

(098) 696-63-22 ,  (048) ‎789-30 -60

ЗАМОВЛЯТИ КОТІДНІ ЛІФТИ У НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:

Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договору, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Переваги ліфтів для приватного будинку

Котеджні ліфти для приватного будинку Якщо порівнювати вартість різних моделей підйомного обладнання, що встановлюється в Москві, то ціна ліфта для котеджу, як правило, менша, порівняно зі звичайним пасажирським аналогом. Якщо ви вирішили замовити ліфт у приватний будинок, ви обов’язково оціните ті переваги, які він має:

  • компактні розміри. Підйомна конструкція розрахована на 2-3 особи, може бути встановлена ​​в будь-якій частині будинку, де знаходиться одна несуча стіна, і не займає багато площі;
  • безшумність роботи. Низький рівень шуму при роботі ліфта досягнуто завдяки сучасному складання механізму та додаткової звукоізоляції стін;
  • безпека. Декілька систем контролю над безпечною роботою котеджного ліфта, автоматичне блокування та потужні електромеханічні замки – гарантія від будь-яких нещасних випадків;
  • економне споживання електроенергії. Ліфт для котеджу не потребує встановлення додаткової електропроводки. Він живиться від напруги 220 В і споживає енергії до 3 кВт, що можна порівняти зі звичайними побутовими приладами.

Характеристики ліфта

Котеджні ліфти  Якість і корисність ліфтового котеджу відповідає його ціні. Класифікація котеджних ліфтів проводиться за типом приводу:

  • електричний. Механізм починає рухатися за рахунок обертання електролебідки, на тросі якої висить кабіна. Ці підйомні механізми відрізняються підвищеною вантажопідйомністю та високою швидкістю переміщення. До недоліків можна віднести незначні шуми під час роботи лебідки. Тому при встановленні машинне відділення виносять за межі житлового простору або шахту додатково звукоізолюють;
  • гідравлічні. Це комфортний ліфт. Ціна конструкції даного типу навіть дешевше в порівнянні з вартістю попереднього аналога. Головний механізм переміщення – це металевий стрижень (поршень), який переміщає кабіну. Конструкція відрізняється плавністю ходу і безшумністю, але має обмеження по висоті підйому до 6 поверхів, якщо її порівнювати з електричним приводом.
  • Вакуумні. Це преміум варіант котеджних ліфтів. Він повністю екологічний, має панорамну кабіну та шахту, займає мало місця для встановлення. За шумністю можна порівняти з працюючим пилососом. Однак такий ліфт відрізняється дорожнечею.

Ліфти для приватного будинку Коттеджний ліфт потрібно періодично оглядати, і при необхідності ремонтувати. Крім того, купити ліфт у котедж можна закритий чи панорамний. Ліфтів у котеджі може бути декілька. Варіант його обробки залежатиме від дизайнерського оформлення будинку. Котеджний ліфт має вантажопідйомність до 320 кг, зі швидкістю переміщення 0,40 м/с.

Технічні характеристики котеджного ліфта:
Кількість людей4
Максимальна вантажопідйомність300 кг
Максимальна швидкість0,40 м/с
Можлива кількість зупинок1-2
Максимальна висота підйому12 м
Відкриття дверейавтоматичне
Відкриття дверей зовніавтоматично/вручну
Потужність1,2 КВатт
Керування ліфтомзсередини/зовні
Середній час переміщення з поверху на поверх10-15 с.

Де купити та замовити монтаж ліфта у приватний будинок?

Ліфт – складний підйомний механізм, монтаж якого вимагає не тільки теоретичної підготовки, а й великого досвіду роботи у цій сфері. Наша компанія VIP Lift може забезпечити професійний і грамотний монтаж ліфта в приватний будинок.
Усі роботи, які проводять наші співробітники, відповідають правилам безпечної установки та експлуатації ліфтів.

Зазначимо, що у нас ви можете купити котеджні ліфти тільки перевірених виробників.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення