Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Консольний підйомник

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Консольний підйомник

Консольний підйомник являє собою підйомний пристрій рамного типу, який як несучу конструкцію використовує одну або дві щогли прямокутного перерізу. Таким чином, рух підйомника здійснюється за принципом підняття каретки у вертикальній площині. Варто додати, що подібна особливість консольного обладнання дозволяє переміщати вантажі не тільки по вертикалі, а й під нахилом.

Максимальна висота підйому може досягати 60 метрів. Вантажопідйомність цього типу підйомних пристроїв варіюється від 500 кг до 2 тонн.
Конструктивні особливості
Сучасні консольні витяги складаються з кількох основних елементів. Насамперед, робота цього обладнання передбачає використання несучої сталевої консолі. Для руху вантажної платформи використовують спеціальні напрямні, прикріплені до консолі. Переміщення вантажів здійснюється на робочій підйомній платформі. Це може бути вантажна кліть чи кабіна. Електропривод встановлюється зазвичай, встановлюється нагорі консолі, або ззаду неї. Додатково це підйомне обладнання може бути оснащене огорожею та кнопковою панеллю керування.

Варто додати, що подібні витяги мають бути встановлені на несучій підставі. Воно може бути плоским або як приямка. Ще одна особливість – це підйомне обладнання може бути монтоване не тільки в шахту або проріз міжповерхових перекриттів, а й зовні будівлі.

Характеристики:
Вантажопідйомність: до 2 т
Висота підйому: до 40 м
Розміри підйомника: до 2000/2000 мм (ш/г)
Варіанти установки: у проріз перекриття, приставний, у готову шахту

Застосування консольних підйомників
Основним місцем застосування консольних витягів є складське господарство. Крім того, це підйомне обладнання можна використовувати на промислових виробничих підприємствах. Там воно служить засобом транспортування заготовок, сировини чи готової продукції між різними підрозділами підприємства. Це обладнання також може використовуватися в магазинах та інших торгових підприємствах. Ще один варіант застосування цього підйомного пристрою – сортувальні вузли.

Консольний витяг УкраїнаКритерії вибору
Вибір моделей консольних витягів слід здійснювати, виходячи з кількох основних параметрів. По-перше, варто визначитися із місцем експлуатації даного обладнання. По-друге, необхідно знати масу вантажу, що піднімається. Даний показник прийнято вважати ключовим, оскільки відповідно до нього зазвичай визначається матеріал виробництва вантажонесучого органу. По-третє, найважливіше значення має такий чинник, як максимально допустима висота підйому. Крім цього, варто враховувати фактор ціни. Виходячи з цього фактора, консольні витяги є найкращим вибором, оскільки однією з головних переваг цього обладнання вважається невисока вартість.

Нарешті, слід звернути увагу і на напрямок підйому. Вона може бути вертикальною, похилою.

Переваги консольних підйомників

  • Простота монтажу

На відміну від своїх електричних аналогів, вантажні консольні підйомники встановлюються лише на одній несучій стіні. Більше того, вони не вимагають будівництва шахти.

  • Оптимальне співвідношення ціни та якості

Консольні підйомники є одним із найдоступніших варіантів вантажопідйомного обладнання.

  • Індивідуальне замовлення

Виробники вантажних витягів виготовляють продукцію відповідно до особливостей індивідуальних проектів.

  • Простота обслуговування

Для керування цим підйомним пристроєм не потрібно залучати спеціально навчених співробітників.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення