ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Консольний підйомник

Підйомник консольний

Консольний підйомник являє собою підйомний пристрій рамного типу, який як несучу конструкцію використовує одну або дві щогли прямокутного перерізу. Таким чином, рух підйомника здійснюється за принципом підняття каретки у вертикальній площині. Варто додати, що подібна особливість консольного обладнання дозволяє переміщати вантажі не лише по вертикалі, а й під нахилом.

Максимальна висота підйому може досягати 60 метрів. Вантажопідйомність цього типу підйомних пристроїв варіюється від 500 кг до 2 тонн.

Конструктивні особливості
Сучасні консольні підйомники складаються з кількох основних елементів. Насамперед, робота цього обладнання передбачає використання несучої сталевої консолі. Для руху вантажної платформи використовують спеціальні напрямні, прикріплені до консолі. Переміщення вантажів здійснюється на робочій підйомній платформі. Це може бути вантажна кліть чи кабіна. Електропривод встановлюється зазвичай встановлюється вгорі консолі, або ззаду. Додатково дане підйомне обладнання може бути оснащене огорожею та кнопковою панеллю керування.

Варто додати, що подібні підйомники мають бути встановлені на несучій підставі. Воно може бути плоским або як приямка. Ще одна особливість – це підйомне обладнання може бути монтоване не тільки в шахту або проріз міжповерхових перекриттів, а й зовні.

Характеристики:
Вантажопідйомність: до 2 т
Висота підйому: до 40 м
Розміри підйомника: до 2000/2000 мм (ш/г)
Варіанти встановлення: у проріз перекриття, приставний, у готову шахту

Застосування консольних підйомників
Основним місцем застосування консольних підйомників є складське господарство. Крім того, це підйомне обладнання можна використовувати на промислових виробничих підприємствах. Там воно служить засобом транспортування заготовок, сировини чи готової продукції між різними підрозділами підприємства. Це обладнання також може використовуватися в магазинах та інших торгових підприємствах. Ще один варіант застосування цього підйомного пристрою – сортувальні вузли.

Консольний підйомник 2

Критерії вибору
Вибір моделей консольних підйомників слід здійснювати, виходячи з кількох основних параметрів. По-перше, варто визначитися із місцем експлуатації даного обладнання. По-друге, необхідно знати масу вантажу, що піднімається. Цей показник прийнято вважати ключовим, оскільки відповідно до нього зазвичай визначається матеріал виробництва вантажонесучого органу. По-третє, найважливіше значення має такий чинник, як максимально допустима висота підйому. Крім того, варто враховувати фактор ціни. Виходячи з цього чинника, консольні підйомники є найкращим вибором, оскільки однією з головних переваг цього обладнання вважається невисока вартість.

Слід звернути увагу і на напрямок підйому. Воно може бути вертикальним, похилим.

Переваги консольних підйомників
Простота монтажу
На відміну від своїх електричних аналогів, вантажні консольні підйомники встановлюються лише на одній несучій стіні. Більше того, вони не вимагають будівництва шахти.

Оптимальне співвідношення ціни та якості
Консольні підйомники є одним із найдоступніших варіантів вантажопідіймального обладнання.

Індивідуальне замовлення
Виробники вантажних підйомників виготовляють продукцію відповідно до особливостей індивідуальних проектів.

Простота обслуговування
Для керування цим підйомним пристроєм не потрібно залучати спеціально навчених співробітників.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити