Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Налагодження ліфтового обладнання

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Налагодження ліфтів Перед запуском будь-якого ліфта, проводиться його монтаж та пусконалагоджувальні роботи, це цілий комплекс заходів. З того часу, як у країні працює регламент про «Безпеку ліфтів», затверджений урядом країни, кожен підйомник, за винятком тих, що піднімаються не вище ніж на три поверхи в приватних будинках, і тих, що використовуються, наприклад, у гірничодобувній промисловості або на судах має пройти обов’язковий мінімум перевірок на безпеку. У широкому сенсі, суть пуско-налагодження ліфта в тому, щоб виявити дефекти, які були допущені при його монтажі, і головне, переконатися в його безпеці для людей. За законом робити якісь пусконалагоджувальні, і взагалі будь-які монтажні роботи в ліфтах повинні тільки спеціалізовані організації, які мають свідоцтва про те, що вони мають на це дозвіл, а також кваліфікований атестований персонал. Завдання пусконалагоджувальних робіт у тому, щоб перевірити:
  • нормальне функціонування ліфта в усіх режимах роботи;
  • відповідність змонтованого ліфта всьому тому, що зазначено в технічній документації до витягу: зі збирання, налагодження, регулювання тощо;
  • паспорт та монтажне креслення ліфта.
Пусконалагоджувальні роботи   Важливість пусконалагоджувальних робіт полягає не тільки в тому, щоб провести всі ці перевірки, а й щоб зробити їх у суворій черговості, як про це йдеться в стандарті, розробленому національним об’єднанням будівельників. Так, наприклад, процес налагодження електрики повинен йти тільки після того, як обладнання ліфта суворо відрегульоване, що важливо, тому що неправильне положення механізмів може вплинути на неправильну роботу всієї електричної системи. Робітники, які проводять пуско-налагодження підйомника, повинні також перевірити:
  • всі тягові елементи ліфта, чітко переконатися в їх рівномірності, оскільки від цього фактично залежить доля тих, хто надалі користуватиметься витягом;
  • точність зупинки ліфта на кожному з поверхів;
  • обмежувачі швидкості, хід кабіни ліфта і т.д.налагодження ліфтового обладнання  За підсумками пусконалагоджувальних робіт, коли перевірено кожен механізм, усунуто недоліки, всі деталі з точністю до міліметра повторюють проектні документи, і в Загалом, ліфт показав працездатність у всіх режимах, робиться його обкатка з тим завантаженням, яке зазначено у документації. Інакше кажучи, ліфт має пройти 12 – 15 циклів роботи у кожному режимі. Після всіх пусконалагоджувальних робіт оформляється протокол перевірки функціонування ліфта. Це важливий документ, який пред’являється перед декларуванням відповідності витягу – наступним етапом, що передує пуску ліфта в експлуатацію.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення