ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Налагодження ліфтового обладнання

Налагодження ліфтового обладнання Перед запуском будь-якого ліфта проводиться його монтаж і пусконалагоджувальні роботи, це цілий комплекс заходів. З того часу, як у країні працює регламент про «Безпеку ліфтів», затверджений урядом країни, кожен підйомник, за винятком тих, які піднімаються не вище ніж на три поверхи в приватних будинках, і тих, що використовуються, наприклад, у гірничодобувній промисловості або на судах має пройти обов’язковий мінімум перевірок на безпеку.

У широкому сенсі, суть пуско-налагодження ліфта в тому, щоб виявити дефекти, які були допущені при його монтажі, і головне, переконатися в його безпеці для людей. За законом робити якісь пусконалагоджувальні, і взагалі будь-які монтажні роботи в ліфтах повинні тільки спеціалізовані організації, які мають свідоцтва про те, що вони мають на це дозвіл, а також кваліфікований атестований персонал. Завдання пусконалагоджувальних робіт у тому, щоб перевірити:

• нормальне функціонування ліфта у всіх режимах роботи;
• відповідність змонтованого ліфта всьому тому, що зазначено в технічній документації до витягу: зі збирання, налагодження, регулювання тощо;
• паспорт та монтажне креслення ліфта.
Налагодження ліфта Важливість пусконалагоджувальних робіт полягає не тільки в тому, щоб провести всі ці перевірки, а й щоб зробити їх у суворій черзі, як про це йдеться у стандарті, розробленому національним об’єднанням будівельників. Так, наприклад, процес налагодження електрики повинен йти тільки після того, як обладнання ліфта суворо відрегульоване, що важливо, тому що неправильне положення механізмів може вплинути на неправильну роботу всієї електричної системи. Робітники, які проводять пуско-налагодження витягу, повинні також перевірити:

Налагодження ліфтів • всі тягові елементи ліфта, чітко впевнитися в їх рівномірності, тому що від цього фактично залежить доля тих, хто надалі користуватиметься витягом;
• точність зупинки ліфта на кожному з поверхів;
• обмежувачі швидкості, хід кабіни ліфта і т.д.

За підсумками пусконалагоджувальних робіт, коли перевірено кожен механізм, усунуто недоліки, всі деталі з точністю до міліметра повторюють проектні документи, і в цілому ліфт показав працездатність у всіх режимах, робиться його обкатка з тим завантаженням, яке вказано в документації. Інакше кажучи, ліфт має пройти 12 – 15 циклів роботи у кожному режимі. Після всіх пусконалагоджувальних робіт оформляється протокол перевірки функціонування ліфта. Це важливий документ, який пред’являється перед декларуванням відповідності витягу – наступним етапом, що передує пуску ліфта в експлуатацію.

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити