ПРОЕКТУВАННЯ
МОНТАЖ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Адреса офісу: м. Одеса,
Люстдорфська дорога 92/94,
Офіс 617

Вибрати мову:

Пн.-Сб.: 09:00 — 20:00

0 (800) 330-496 8 (048) 789-30-60 +38 (073) 789-30-60 +38 (067) 789-30-60
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Меню сайту

Ескалатори

ПРОЕКТУВАННЯ
ПРОЕКТУВАННЯ
На цьому етапі наші фахівці складають план-проект з урахуванням Ваших побажань. Такий підхід забезпечує максимальну надійність та безпеку роботи ескалаторів на Вашому об’єкті.
ПОСТАВКА
ПОСТАВКА
Ми доставимо необхідне обладнання до будь-якої точки України. Терміни поставки ви можете дізнатися у менеджера.
МОНТАЖ
МОНТАЖ
Команда фахівців виконає роботи в потрібний термін. Залежно від складності об’єкта, монтаж ескалатора займає від 10 до 15 днів. Вартість залежить від обладнання та складності установки.
ЗАПУСК ЕСКАЛАТОРІВ
ЗАПУСК ЕСКАЛАТОРІВ
Наша компанія приділяє особливу увагу тестуванню встановлених ескалаторів, що гарантує безперебійну роботу обладнання.
Запуск ескалатора Компанія «VIP Lift» проводить монтаж ескалаторів в Одесі та по всій Україні. При встановленні використовуються кілька способів. Від обраного способу залежить вартість установки обладнання. Зазвичай ескалатор збирають із окремих деталей безпосередньо на місці його монтажу. Ще на початкових стадіях будівництва об’єктів столичної нерухомості спеціалістами компанії «VIP Lift» створюються проекти, відповідно до яких має виконуватися встановлення необхідних видів ліфтового обладнання. Таким чином, створюються оптимальні передумови щодо високоякісного монтажу ліфтового обладнання в Україні та забезпечення технологічно правильного функціонування підйомних пристроїв протягом довгих років. З цією метою у проекті документується процес виконання обов’язкових регламентних заходів, розглядаються питання, пов’язані з його організацією та технікою безпеки, а також зазначаються необхідні для використання механізми.

Необхідність у монтажі ескалаторів

Ескалатор по-французьки означає штурмові сходи, якими воїни піднімалися на фортецю. Сучасні моделі цих пристроїв мало схожі на своїх історичних попередників, хоча, як і раніше, виконують функції з підйому людей нагору. Вони допомагають швидко дістатися до будь-якого поверху будівлі, що зручно всім відвідувачам торгових центрів та інших громадських будівель. Ці механізми використовуються також в інших спорудах, наприклад, у метро.

Монтаж ескалаторів від компанії VIP Lift

Зараз можна вибрати монтаж ескалаторів різного типу, наприклад тунельного, конвеєрного, поверхового. Він може бути виконаний як усередині приміщення, так і зовні. Кожна модель ескалатора відрізняється своїми технічними характеристиками та має певні особливості, що вимагає від монтажників гарної підготовки. Вибирати модель майбутнього ескалатора потрібно вже на стадії підготовки проекту будівлі. За допомогою спеціалістів нашої компанії зробити це буде набагато простіше. Вони завжди готові надати потрібну допомогу та провести консультацію з усіх технічних питань. При цьому сам монтаж ескалаторів може бути виконаний у різний спосіб. При встановленні ліфтів вітчизняного виробництва застосовується тюбінговий метод та технологія укрупнених блоків. Завдяки цьому стає можливим проводити регулювання всіх вузлів.

Основною сферою діяльності нашої компанії VIP Lift є постачання та монтаж ескалаторів, а також іншого ліфтового обладнання. Крім того, ми виконуємо їхнє якісне технічне обслуговування. Співробітники нашої компанії здають усі змонтовані підйомники у суворій відповідності до технічних нормативів та стандартів. Професійний підхід дозволяє гарантувати безпеку та надійність устаткування, що встановлюється.

Встановлення ескалаторів
Особливості монтажу ескалаторів

Найчастіше монтаж ескалаторів потрібен у тих будинках, де є великий потік людей. Цей механізм забезпечує швидке та комфортне переміщення пасажирів, а також створює постійний рух між поверхами будівлі. Особливістю монтажу обладнання є обов’язкова наявність просторого приміщення. Але при цьому великі розміри та гарна балюстрада здатні залучити велику кількість відвідувачів та збільшити прибуток. Слід враховувати, що монтаж ескалаторів обійдеться набагато дорожче, ніж установка ліфта. Але його висока пропускна спроможність дозволить швидко окупити всі понесені витрати.

Монтаж ескалаторів відноситься до складних робіт, які вимагають суворого дотримання правил безпеки. Завдяки великому досвіду наших фахівців вони будуть проведені на найвищому рівні. І тому використовуються сучасні інноваційні технології. Кожен етап установки ескалатора виконується під суворим контролем. Висока швидкість робіт із монтажу ескалаторів забезпечує реальну економію коштів. Все обладнання проходить обов’язкове тестування, що забезпечує безаварійну роботу. Наша компанія здійснює монтаж ескалаторів також у разі потреби у повній або частковій заміні старого обладнання. Для цього необхідно виявити всі недоліки старого механізму, щоб вибрати найкращий варіант для заміни. Це дозволяє створити умови для безпечного переміщення пасажирів, а й зменшити споживання електроенергії. Дізнатись повну вартість монтажу ескалатора можна у наших фахівців. Наша компанія гарантує якість виконання всіх робіт та суворе дотримання їх термінів.

Для отримання більш точної інформації ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті або залишити заявку через веб-форму зворотного зв’язку. Наші фахівці готові виїхати на об’єкт для детальної оцінки обсягу роботи

Калькулятор

Розрахуйте вартість
ліфта в
онлайн-калькуляторі

Це просто й цікаво!
Закрити
Калькулятор
Розрахуйте вартість
+ отримайте бонус
Усього кілька секунд!
Закрити
Закрити