Безкоштовні дзвінки по Україні стаціонарних та будь-яких мобільних операторів

Ескалатори

ВИ МОЖЕТЕ ШВИДКО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Для цього заповніть форму і ми вам передзвонимо

Компанія VIP Lift пропонує купити надійні ескалатори від провідних світових брендів за вигідною ціною. Також ми надаємо високоякісні послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування такого обладнання, як ескалатори. VIP Lift – експерт №1 на ринку підйомного обладнання. Ми відзначаємося відповідальним підходом до роботи, націленістю на побудову довгострокових відносин із кожним клієнтом. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

або заповніть форму нижче.

ЗАКАЗАТИ ЕСКАЛАТОРИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ ЗРУЧНО І ВИГІДНО ОСКІЛЬКИ:

Разделитель
Техническое задание

Результат, що повністю відповідає договіру, проекту та/або технічному завданню

Информация

Повне та коректне інформування про хід виконання стадій монтажу

Оперативность

Оперативне вирішення всіх питань, присутність на зв'язку в режимі 24/7

Цена и сроки

Найкращі терміни та ціни монтажу ескалаторів на ринку

Для розвантаження сходових шляхів та ефективного переміщення людей між поверхами найпрактичніше застосовувати ескалатори – замкнуту конвеєрну стрічку, що безперервно рухається у вертикальній площині. Також для цих цілей часто використовують травволатор. Ці пристрої дуже економічні, розраховані на великі навантаження (до 9000 чоловік на годину), і при вугіллі нахилу від 30 до 35 градусів можуть переміщати пасажиропотік на висоту до 6-7,5 м зі швидкістю близько 0,5 м/с.

Купить эскалатор 

VIP Lift постачає ескалатори з висотою підйому від 1,5 до 10 метрів і кутом нахилу від 30 до 35 градусів. Нами здійснюється установка ліфтів та ескалаторів торгових марок KOYO, Thyssen, OTIS, KONE. Всі пропоновані нами ескалатори мають функцію плавного запуску та гальмування, а також сучасну систему економії енергії за відсутності пасажирів на ескалаторі.

Нещодавно ескалатори здавались нам дивовижною новинкою, яку можна було зустріти тільки на станціях метро. Але за останнє десятиліття зручність та комфорт траволаторів зробили їх настільки популярними, що сьогодні кожен торгово-розважальний центр, вокзал та аеропорт обладнані одним чи декількома підйомниками. Їхня затребуваність не випадкова: купити ескалатор — доступний і безпечний спосіб швидко перемістити великий потік пасажирів на інший рівень будівлі.

Останні технічні розробки зробили ескалатори справжнім чудом інженерної думки. Безшумний процес роботи, відсутність вібрації та дивовижна плавність ходу гарантують комфорт під час поїздки. Інноваційні технології дозволяють суттєво знизити витрати електроенергії та економити на регулярному обслуговуванні траволатора. Інтелектуальні можливості управління швидкістю руху, сучасні системи м’якого старту та стопу, якісне обладнання від надійних постачальників – все це допомагає уповільнити природне зношування конвеєра та суттєво продовжити термін його роботи.

Купити ескалатор у «VIP Lift»

Компанія «VIP Lift» займається постачанням, встановленням та обслуговуванням ескалаторів від виробників зі світовим ім’ям. Багатий досвід роботи та професійно навчені співробітники — гарантія якості послуг. Ми постійно удосконалюємо технології своєї роботи, щоб залишатися для своїх клієнтів найкращою компанією у сфері підйомного обладнання. Вигідні ціни та відповідальний підхід до кожного замовника стануть приємним доповненням до незмінно високої якості наших ескалаторів.

Існують дві категорії ескалаторів — тунельні та поверхові. Тунельні найчастіше застосовують на станціях метро. Вони відрізняються великою довжиною, підвищеними вимогами до міцності обладнання та гальмівної системи, тому мають чималу вартість. У торговельно-розважальних центрах, аеропортах та адміністративних установах популярні поверхові траволатори. Висока надійність, низьке споживання електроенергії, компактність та безшумна робота роблять пасажирські конвеєри найкращим вибором для більшості торгових та ділових об’єктів.

Що купити: ескалатор чи ліфт?

Який підйомний засіб вибрати – ліфт чи ескалатор? Пасажирський конвеєр має ряд переваг перед традиційними ліфтами:

  • велика пропускна спроможність;
  • безперервність роботи;
  • швидкий монтаж;
  • можливість використання як сходи за відсутності електроенергії.

Безумовно, якщо цей винахід і недоліки. До них відноситься висока вартість обладнання, необхідність пересадки пасажирів між поверхами та велика площа, яка потрібна для встановлення техніки. Якщо ви сумніваєтеся, що купити – ескалатор або ліфт, менеджери VIP Lift з радістю проконсультують вас з усіх питань.

Варіанти обробки ескалатора

Эскалаторы 

Ескалатор не повинен вибиватися із загальної стилістики об’єкта, тому ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітність матеріалів для оздоблення. Цікаві варіанти зовнішнього оформлення дозволять зробити пасажирський конвеєр не механізмом, що заважає, а прикрасою вашого приміщення. Серед широкого асортименту завжди можна підібрати варіант обробки, оптимальний для конкретної будівлі.

Так, для облицювання використовується пластик, нержавіюча сталь або сталеві листи із порошковим покриттям. Балюстрада ескалатора оформляється сталлю, ламінованими панелями або склом – прозорим та тонованим. Ефектне підсвічування балюстради надає об’єкту святкового настрою. При покупці ескалатора не варто забувати про підсвічування фартуха та зазору між сходинками. Цей елемент несе не тільки декоративну функцію, а й створює додаткову безпеку та комфорт пасажирів.

Грамотно вироблена установка відіграє велику роль у безпеці використання та термін служби встановленого ескалатора. У нашій фірмі працюють професіонали своєї справи, які мають досвід у встановленні, демонтажі та ремонті траволаторів та ескалаторів. Швидке та всеосяжне сервісне обслуговування стане гарантією вашого спокою. Телефонуйте в VIP Lift, щоб купити ескалатор для свого офісного будинку або торгового центру.

Також ми займаємося ремонтом та заміною ліфтів ескалаторів, що вийшли з ладу. Якщо Ви вирішили купити ескалатор, то з усіх питань звертайтесь за телефонами:

0 (800) 330-496, (048) ‎789-30-60, (099) 723-69-70, (098) 696-63-22

або заповніть форму нижче.

Дізнатись вартість

Знижка на ліфтове обладнання

Залишились питання?

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Консультация специалиста

Консультація

Гаряча лінія

Зворотний дзвінок

Scroll Top

Ваше запитання

* Поля обов’язкові для заповнення

Замовити дзвінок

* Поля обов’язкові для заповнення